1

Teema: Sims 2

Kas keegi teist on m2ngindu the sims 2'e ? Sellele on tulnud lisa pakk välja kus on koduloomad. Kassid ja koerad. Saab neid disainida ja on valmis kujul ka juba. igast eri tõud ja asjad. muretsege omale ja proovige. p2ris naljakas on. suht reaalne ka.. lõhuvad mööblit ja käivad  köögi kapi peal big_smile nalja nabani

Vasta: Sims 2

Olen mänginud küll seda (ainuke arvutimäng, mida üldse proovinud olen:D)- päris põnev, kuid see võib aega hakata röövima:D, kui natuke rohkem hoogu minna.

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg

mhmhh.. aja r88vel on ta kyll jah:)

Mul poistel on ka Sims 2 Pets, aga meil ta rohkem autosoitude ajal kasutusel, kuna on Playstation Portable\' i peal.
Väga tore mäng ja aeg-ajal kutsuvadki poisid Beni Simside keeles (mingi chubaaka juhuu! sarnast), toesti on tore mäng, selline jube rahulik. Ja kasside väljaopetamine tundub niiiiiiii kerge wink

mjau!

Thumbs up Thumbs down

jah, oleks päris elus ka nii kerge. Ainult et Simsis on nii et kassidel mööbli lõhkumine käib väga  massiivselt, et siis kass kraabib diivanit ja järgij äävad aint paar pilbast. uhh.. jumal hoitku selle eest:D

Jah, aga kui kratsipuu, kas voi selle koige odavama votad, ei taha ta enam iial su diivanit kratsida!!!!

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Oi, kõlab põnevalt! Langen ise ka vahete-vahel selle ajaröövlist mängu võrku, kuid polegi end kursis hoidnud, et niivõrd huvitav lisa talle tulnud. See tuleb endale kiiremas korras hankida! big_smile

Thumbs up Thumbs down

njah, sellele on nii palju uusi lisasi ka et kui korralikult otsastpeale m2ngida ja korralikult raha teenida siis sa j22dki seda m2ngima. praegu saad mingit 2ri liini ajada seal ja siis koduloomadega tegeleda ja koolis k2ia jne.. igast asju.  et uusi asju mis huvitavad on j2tkub p2ris pikaks ajaks.

Mu poeg leidis väga kiire lahenduse Sims2 Petsidele, tema inimesed tööl ei käi, vaid jalutavad päev läbi pargis ja korjavad loomade konte maast, mille pärast maha árivad. ühe páevaga sai suurima möbleeritud maja raha kokku ja kogu lugu! Olin nii pahane, mina nägin kuu aega vaeva, et pisikest majakest hankida...

mjau!

Thumbs up Thumbs down

ma leidsin veel lihtsama mooduse :S vajutad klahve : ctrl, shift, ja "c" k6ik korraga alla ja kirjutad lahtrisse motherlode ja oledki rikas . tean jah et nii on ebaaus m2ngida tegelikult.. aga noh..

Ei, meil on see Playstation Portable, seal nii ei saa...

mjau!

Thumbs up Thumbs down

aaaa jaajaa big_smile ehhehe siis peab alternatiivseid  rikastumis vahendeid otsima jah

Nojah... Aga ausal teel ei rikastu millegipärast keegi... tongue

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Sims 2 on minu läbi aegade lemmik (s.t alguses oli Sims). Mul on ka ikka kõik expansionid olemas, pets kaasa arvatud. Varem mängisin päris palju, aga nüüd ei jää enam üldse aega selleks töö kõrvalt. Tegelikult võiks neid tõuge seal ikka rohkem olla. Kuigi jah, minu lemmik siiam on küll olemas.
Mina kasutan ka rahakoodi, ei viitsi seal rahamuredega jännata, tavaeluski neid liialt palju smile

Dogs have owners, cats have staff.