1

Teema: kassisaba

Ben ka hammustab vahel oma saba, mitte keerutades, vaid lihtsalt näiteks istudes, vaatab ja siis lööb hambad sisse, nagu Tomis ja Jerrys.
Isegi filmisin teda ükskord, aga ma ei oska neid filmikesi üles laadida.

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Vasta: kassisaba

Ega su kassikesel igav ei ole? Talle ilmselgelt meeldib tagaajamismänge mängida wink
Väga lahe mäng on laseri täpike. Mul on see laserikiire tekitaja, mis pinnale täpikese projetseerib (nn. pointer). Seda on kassil nii põnev luurata ning ka järele hüpata.
Veel on need niitide otsas mänguasjad, millega saab oma kassiga mängida.

Lühikarvaliste Orientaalide kassikasvandus \"Keisei Neko\"

\"Vesta\", \"Felix\" ja FIFE liige

Thumbs up Thumbs down

hehee, ma ei tea kas just tagaajamismängud, aga ses suhtes on ta üsna mänguhimuline küll - üksõik, mis iganes vähegi näritav, tassitav asi kuskile laokile jääb, on see kohe läinud. eile avastasin, et on terve vetsupaberirulli tükkideks rebinud, mis oli üsna armas tegelikult big_smile aga üks probleem on veel see, et ta sööb ka ükskõik mida ja seetõttu oksendab üsna tihti mingeid asju välja, põhiliselt vorstikilet

Thumbs up Thumbs down

Minu kassi puhul on see saba hammustamine ja närimine ja küünistamine väga hulluks muutunud, sest nii kui ta oma saba näeb (ta saba on ka üsna pikk) siis ta kohe hammustab seda ja lööb küüned sisse. Ma olen muidugi tal tavaliselt küüsi lõiganud ja nii, aga hammustab ta seda ikkagi ja ise samal ajal kisab valust. Ma olen sellest tema loogikast niimoodi aru saanud, et kui ta oma saba hammustab siis tal on valus, aga tema vist arvab et see saba teeb temale haiget ehk siis saba on väga paha, ja siis ta on selle saba peale jube vihane, ja tegelt praeguseks on asi juba nii kaugele jõudnud et kui ta oma saba näeb siis ta jookseb ära sest ta teab et see saba teeb talle haiget. Ja see on täiesti jube. Kui ta ükskord jälle oma sabaga kakles ja tal olid küüned pikad jäi tal küüs saba külge kinni ja ta karjus täiesti valust kuna ma olin teises toas siis ma kohe ei kuulnud, aga nii kui kuulsin aitasin tal kohe küüne saba küljest lahti ja lõikasin küüned ära, õnneks saba väga viga ei saanud. Aga ma ei teagi mida teha?!? Kas asi võib igavuses olla? Kuigi mulle suht tundub et tal ei ole igav, ma ikka mängin temaga ja ta ise mängib oma asjadega. Äkki keegi oskab aidata?

[IMG]http://i91.photobucket.com/albums/k311/Lilyy92/Muu%20Stuff/P2tu/P6090051_2.jpg[/IMG]

Thumbs up Thumbs down

Imelik küll!
Käbe-Katti mängib oma sabaga väga tihti, ja see on ikka mäng, nii nagu emakass mängitab oma sabaga poegi. Üks meelelahutus teiste hulgas lihtsalt! Seda on tore vaadata. Muruke ei tee oma sabast aga väljagi!

Thumbs up Thumbs down