1

Teema: Kaks hulkurit

Leidsin suurte külmade ajal paaripäevase vahega oma kodu juurest 2 isast umbes kuuekuust kassipoega. Üks on valget värvi, kuigi see ilmnes alles mitme päeva pärast, sest ta oli nähtavasti üritanud autode kapottide alla sooja pugeda. Temal olid ka käpad alt katki ja verised (loomaarsti sõnul külmast). Viisin ta arstile, sai oma rohud ja salvid ja kõik muu kätte. Nüüdseks on ta terve ja tragi ja väga suur nurrumootor. Teine on hallitriibuline ja tundus pigem kodukassina. Tiheda karvaga, puhas, toidetud (kuigi sellel päeval näljas). Mõlemad on rõõmsameelsed ja liivakasti leidsid kohe ja lõhna peale üles. Nii et pahandusi nendega mul pole. Aga mul on 5 aastane juba täiskasvanud isane kass, kes küll talub neid, kuid ilmselgelt enda lähedusse väga ei taha. Ja suvel sõidan ma pooleks aastaks tööasjus ära. Mul on koht oma kassile, kuid mitte neile kahele. Välja ma visata neid ei saa, magama panna või varjupaika ei luba süda viia.

Palun aidake mul neil kodu leida.

Elan Tapal, kuid usun, et kõiges on võimalik kokku leppida. Valgest kiisust olen ka pildi teinud.

Thumbs up Thumbs down