1

Teema: Jooksuaeg JÄLLE!!

Selline mure, et minu Lotel oli enne jõule jooksuaeg, siis täpselt kuu aega hiljem ehk siis täpselt nädal tagasi lõppes ja nüüd täna hakkas uuesti...mulle tundub, et see ei ole normaalne?! või on? äkki keegi teab täpsemalt.. :roll:

Ise on ta alles 1,2 aastat vana..

Tänan juba ette

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Jooksuaeg JÄLLE!!

See on täiesti normaalne. 1,2 aastane kass on juba piisavalt vana. Nüüd tal võibki jooksuaeg väga pikalt olla, enne kui midagi ette ei võeta.

Koer vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Sa oled vist jumal!\"
Kass vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Ma olen vist jumal!\"

em..mis ma siis ette peaks võtma?
Olen kuulnud mingitest tablettidest mudu..kuda neisse suhtuda??

Thumbs up Thumbs down

mu sõber andis tablette aga kassile ei mõjunud aga kasteerimine võib aidata

-

mu kassiga oli sama jama.  tabletid peaks aitama.. aga nendega on see asi et need v6ivad kassi tervisele p2ris halvasti m6juda ja asi v6ib kurvalt l6ppeda. aga noh.. igast asju v6ib ju juhtuda kui k6ikide asjade p2rst p6deda.  Aga sellises vanuses on see t2iesti tavaline et pidevlat on jooksuaeg jne. mu kassil on ka suht tihti.. ta on mingi  3 aastane juba. Midagi tal viga pole.. k2is "naistearstil" ja k6ik oli ilus ja terve kaa. Kahtlustasin tal mingeid p6letikke.

tabletid pidid jah põhjustama igasuguseid põletikke- nu on suur risk nendesse haigestuda. Kõige parem on minu arvates ikka ära steriliseerida ja kassi tervise seisukohalt ka hea. Tabletti peab ju andma iga 3 kuu tagant- suht tüütu ja ei pruugi alati täppi minna, alati ei alga jooksuaeg täpselt.

Ise pead otsustama, kas tabletid elu lõpuni ja suurem risk haigestuda nt emakapõletikku kassil või siis ära steriliseerida ja rahu majas.  Muud varianti pole, sest muidu jäävadki tal jooksuajad käima. Võib ka nii olla, et üks lõpeb ja kohe algab uus jooksuaeg jne jne

meie kiisul kriimud silmad...

Algselt postitas: miramis
Tabletti peab ju andma iga 3 kuu tagant- suht tüütu ja ei pruugi alati täppi minna, alati ei alga jooksuaeg täpselt.

Minu meelest peab Perlutexi ikka iga nädal andma ja väga korrapäraselt? Mu ema kass on neid tablette juba mitu aastat söönud. Ta on juba vist 10-aastane. Nüüd on kõhualune ja kintsud täiesti karvutud ja siin-seal lümfisõlmedes munad. Muidu on pikakarvaline kass. Tabletid põhjustavad hormonaalseid häireid ja võivad lõpuks kasvajaid tekitada. Mul on küll hale ema kassi vaadata, hiljuti käisid väheke targema arsti juures süsti saamas ja nüüd on hakanud kõhu alla karv tagasi kasvama, aga kintsude siseküljed on ikka kenasti roosad:( Ja kui lümfimunad ikka üleval on, tähendab see päris kõva põletikku kuskil organismis. Praegu on kass juba nii vana ja tervis niipalju vilets, et opereerimine pole ka enam lihtne. Kõige õigem on ikkagi kass juba noorest peast steriliseerida, pole tal vaja jooksuka käes vaevelda ja omanik saab ka öösiti rahus magada:)

Thumbs up Thumbs down

mul oli ka kassil esimest korda vägakaua jooksuaeg:( aga siis stiliseerisime ära ja kõik oli korras:)

-

Tänan kasuliku info eest...nüüd olen palju targem..:)

Thumbs up Thumbs down

ups, tabletiga on jah iga nädal- süstiga on iga 3 kuu tagant- oli nii onju?

PS! SyNc- emaseid kasse steriliseeritakse, isaseid kastreeritakse:s6ps:

meie kiisul kriimud silmad...

Minu emasel on jooksuaeg ca peaegu terve esimne pool aastast ja teine siis on muretu, siis ta jälle sööb ennast paksuks ja on rahulik. Vahest on npaarinädalane vahe, vahest paar päeva. Kuidas juhtub. Tablette pole andnud. Loomaarst soovitas pigem tablette, set süstid pidid tugevamad ja kahjulikumad olema. Aga üldiselt ütles, et tema ei annaks kumbagi ja kindlasti mitte järjepidevalt.

http://devonrex.onepagefree.com/