Vasta: Millist toitu teie kiisu sööb?

Päris huvitav avastus big_smile. Ainult üsna kalliks ja tülikaks muutuks kiisule avokaadode ostmine.
Ahjaa minu Kissa saab vahel kanafileed kah, mida ta suure isuga sööb wink

Koer vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Sa oled vist jumal!\"
Kass vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Ma olen vist jumal!\"

Jaa, kanafilee läheb ka päris hästi, tundub, et kassid saavad ka aru, mis on kallis ja hea. Eks siis enda kõrvalt saab vahel antud, aga spetsiaalselt kassile just ostma ei hakka.

Dogs have owners, cats have staff.

Whiskasi kuivtoit on tal alati olemas , hommikul veisehakkliha ja siis vahest kala (ta jõle peps küll , suur sagimine sellega  .;D) ning salatid talle meeldivad ka (kartulisalatid , jne .) big_smile konserve enam ei anna , sest talle ei meeldi need enam . see faas on läbi siis .
Aga jussi on algusest peps olnud toiduga , kuigi alati sooviks süüa . big_smile

kas ei tundu sulle, et seal taeva tagatoas käib pillerkaar?

Thumbs up Thumbs down

minu 4 kuune siiamipoiss sööb royal canini kassipoegade toitu ja iga päev annan veel lisaks konservi. siiani whiskasi kassipoegade eineid aga nt pardilihaga ta üldse ei taha teisi sorte sööb natuke.no ja siis proovisin muid: kite kati einet sõi parema meelega aga perle courmet lõhega einepakikese sõi korraga ära ja nõudis veel lisa. aga muidu on albert suur söödik- toores liha, kanafilee, tuunikalakonserv, sinihallitusjuust, praetud hakkliha jne neid sööb kahe suupoolega kui saab kuskilt näpata. ja minu taldrikult käib proovimas ka kõike.

Kass on inimese sõber, inimene kassi sõber:)

Thumbs up Thumbs down

Minu neljakäpalised söövad Hills kuivtoitu. Lisaks annan ka konserve ja veiseliha.

Thumbs up Thumbs down

Marius Boy Diask sööb RC krõbuskaid pärslastele (hetkel meil veel viimane suur kott titetoitu, siis hakkab täiskasvanu oma saama), Hairballs või kastraatide RC (vahel ka Virbac`i või Hillsi), keedan talle hõbeheigi fileed, magedaid puhastatud või puhastamata krevette saab (ise puhastan neid), toorest veiseliha saab ka. Konservid kohe üldse ei kõlba, tee mis tahad:o
Mõnikord sobib Courmet ja Hills, aga seda juhtub üsna harva.

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg

minu Robi viimased 4-5 päeva muud ei söögi,kui ainult värskeid räimi ja kilusid,pean extra nende pärast turul käima ülepäeviti
krõbuskeid ei tunnista üldse
konserve sööb vääääga väikse isuga
(mõlemad kitekati toodang)

Thumbs up Thumbs down

krobinatest proovime koike, hillsi, iamsit ja royal caninit, viimase suured ja rasvased tykid paistavad talle koigerohkem meeldivat, aga ta kipub neid yle sööma, oleme ikka  dieettoidu ja hambahooldustoidu peal. konservidest kolbab aint Gourmet Gold, ma ei tea kas neid Eestis on, siuksed hästi väiksed ymmargused topsid ja söök lohnab nii et määriks endale ka heameelga voileiva peale big_smile lemmikud on tal aga vitakrafti kassipulgad, kui nende paberiga krobistada näeb enneolematut kiirendust yle kratsipuude laudade ja toolide. siis ostsin veel mingeid kuivatatud kassikalu(piskesed mai tea mis kilud taimaalt). hakkliha meeldib ka vahetevahel ja kanarinnafilee( mis paistab iga kassi lemmik olevat). rämpstoidust meeldib koik lihavärk, mis talle mc donaldsi burgerite vahelt  aegajalt poetatud saab, tal ka oma rämpstoidu vajaduse hood peal tongue

Kes kasse ei armasta oli eelmises elus hiir.

http://photos.yahoo.com/blomx80

Thumbs up Thumbs down

kas te seda kanafileed annate toorena või küpsetatult?

Muhvi
pildid: http://www.ringo.com/explore/member.html?memberId=132807181
videod: http://www.youtube.com/user/kunksmoor

toorena enamjaolt- ja väikesteks tükkideks hakitult

meie kiisul kriimud silmad...

Algselt postitas: chry
Minu Mia sööb Whiskas\'i konserve ja neid pakitoite. Eriti hull on ta Whiskasi Juuniori krõbinate ja tuunikala konservi järele tongue Samas, piima ei joo üldse mitte. Ja vett joob ka ainult tassist, mis lauale jäänud, mitte oma kausist.

Minu uus kiisu on täpselt samasugune!!! Pole võimalik big_smile Muide mu tibukese vanaisa oli siiam ja seetõttu on tal kõik käpad musta värvi sokkidega smile Järsku on mingid tõu-tõuked, mis ajendavad niimoodi käituma? big_smile:D

Thumbs up Thumbs down

Mina kass sööb enamasti kitekati krõbuskeid.:s6ps:
Mõni kord joob ta tomati mahla siis on terve suu punane.Kss ise on valge ja siis on nii naljakas vaatata teda:s6ps:

Thumbs up Thumbs down

Üldiselt on nii, et need poetoidud ehk siis krõbinad sisaldavad hunnikus värvaineid võrreldes kvaliteettoitudega. Ma sain seda omal nahal tunda kui kass ükskord oksendas poetoidu vaiba peale ja järgi jäi selline punane plekk, mis enam ära ei tulnud. Nagu ma aru saan, siis igasugune keemia, nagu need värvained on, võivad loomadel tekitada samasuguseid jamasid nagu inimestelgi. Muidu anname praegu kassidele Royal Canin\'i Oral Sensitive\'i, mis on kogu aeg ees ja õhtuti ka kiisueineid erinevaid.

põhiliselt kitkati kiisueineid ja veel on tema lemmikud räimed kahjuks neid saab ta harvem..

Thumbs up Thumbs down

Nu minu KiisuHärra on eriline pirtspek...tema sööb meil ainult Courmet ja Carny konserve ja Royal Canini krõbuskaid...igasugune wishkas ja kitekät peale ei lähe, natuke mekib ja jätab alles...ning singi sõber on ta suur ja tavaline maksapasteet maitseb ka...premeerimiseks saab ta meil kassidele mõeldud maiustusi (piimanööpe).

- Kassid on täielikud isiksused, kellel on arvamus iga asja kohta -

Thumbs up Thumbs down

meil tupsu sööb pea kõike mis ette annad:D aga jah täna ostsin talle esimest korda seda gourmet pasteeti..kuna siin kõik räägivad sellest et nende kassid söövad aga talle ei maitse see miskipärast üldse...  sipsik kohe kergitas nina selle peale ja kukkus nurruma aga talle ma seda kahjuks anda ei tohi..

sipsik meil  vahel ikka näppab sokolaadi..  ei tea miks aga talle nii maitseb.. no kindlasti ei tohiks talle seda anda, ma tean... aga ta ju näppab salaja kui kuskile olen lauapeale jätnud vms..:D enam ei jäta..
siiski mõlema lemmik on krabipulk..  kuid sipsule anname ainult tibatillukesi tükikesi... ikka nii kahju tast et ta seda erisööki sööma peab:(,kui ta veel kõike süüa võis sis maises talle väga konserv mais ja hernes.. pärais naljakas oli vaadata, nagu miski taimetoitlane.. ja nagu siin mõnigi teine mainind on et tema kiisu tomati mahla joob.. sis ka minu sipsule maitses see väga..

Thumbs up Thumbs down

kui meie Kuksi kõht tühjaks jääb,läheb ta koera krõbuskeid näppama :nana: aga kutsut oma söögile lähedale ei lase,hakkab urisema ja hüppab talle kukile :laugh:  aga muidu on ta sõltuvuses erinevatest kassi konservidest,ei oskagi esile tõsta milline on parim.vahelduse mõttes pakume erinevaid talle.talvisel ajal paneme akna lauale talle muru kasvama,mida Kuki ise ilusti pügamas käib big_smile

Thumbs up Thumbs down

ralf sööb praegu royal canin\'i intense hairball karvapallivastast toitu. kimi sööb sama firma 1-4-kuuste kassipoegade toitu. joogiks mõlemal vesi. vahepeal söövad teineteise toitu ka, aga ma proovin jälgida, et nad seda ei teeks, niipalju kui võimalik. mõlemal on toit ja vesi kogu aeg saadaval. maiustamiseks saab ralf vahel whiskas kiisueinet (väga harva) ja gourmet selles väikeses topsis toitu (umbes 3 päeva jooksul ühe). krevette saavad ka natuke, kui mul on meeles olnud osta. aga muud asjad peale kuivtoidu ikkagi maiustuseks rohkem ja väga väikestes kogustes. kasvõi singiviil vahel.
kimi on praegu nõus kõike sööma, näiteks kukkus mul paar keedetud sagetti põrandale ja need läksid ka kohe alla. aga see, mida ta ei söönud, oli toores kilu. mul äi käis merel ja tõi kassidele mõned pisikesed kilud. ralf sõi 3 tk ja jättis pead järele, kimi ainult lakkus natuke. no on kassid yikes

Minu kass sõi neid royal canineid ja nüüd tohib ainult whiskas\'i ja hästi natsakene darlingut ja sheebat.Meil on selline imelik lugu et kass ei tohi üldse soolaseid asju süüa.Tal läheb kohe kõht lahti:(Minu kass sõi neid royal canineid ja nüüd tohib ainult whiskas\'i ja hästi natsakene darlingut ja sheebat.Ei kala ega vahukoort!:(

Kassid ei tohikski vanemaks saada...

Miks ta siis royal caninit ei või enam süüa? Kas see on oluliselt soolasem, kui nt whiskas?

Dogs have owners, cats have staff.

Mhh...minu meelest on küll Royal Canin palju parem söök, kui Darling või Whiskas. Ja soolane see ei tohiks olla, sest tegu on ikkagi kassitoiduga.

Koer vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Sa oled vist jumal!\"
Kass vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Ma olen vist jumal!\"

Ää..ma ju ei öelnud et nupsu ei TOHI royal canineid süüa..ma ytlesin et ta sööb nyyd lihtsalt whiskasi.
Royal caninid läksid aegamööeda kallimaks,sest me ostsime talle neid kõige suuremaid pakke.(kuuajaseid).
Nuh,ja siis avastasime whiskasi,et seda syyes ei lhe tal kõht lahti!!
Aga näiteks Kitekat\'i ei tohi ta yldse süüa!!!
Tal lheb kohe kht lahti!!

Kassid ei tohikski vanemaks saada...

Minu Sara sööb Darling konserve ja Whiskas krõbinaid väga hea meelega.  Aga Tondu sööb krõbinaid ja ka silgud lähevad kõrist alla. Ja ta on eriline piima fänn....:P Vahel paneb Tondu isegi koera toidu pihta:D

Sara ja Tondu pildid;)
http://www.album.ee/?o=516868271
Videod minu kiisukestest;)
http://www.youtube.com/profile?user=Tondu
[img]http://img410.imageshack.us/img410/8272/sarasignvu0.jpg[/img]

Thumbs up Thumbs down

minu 1 suur emane kass ja ta neli kassipoega söövad Amigo koeratoitu:roll::puna:

Mina söön Royal Canini ja Hill`si krõbinaid ja Whiskas juuniori kiisueineid. Vahel harva antakse mulle tuunikala vees, hakkliha (toores maitseb paremini), pisikese lusikaga lahjat hapukoort.

Marakratid Mitsu ja Lexu
http://indrek.kohv.com/Kass

Thumbs up Thumbs down