Vasta: Millist toitu teie kiisu sööb?

Minu Mia sööb Whiskas\'i konserve ja neid pakitoite. Eriti hull on ta Whiskasi Juuniori krõbinate ja tuunikala konservi järele tongue Samas, piima ei joo üldse mitte. Ja vett joob ka ainult tassist, mis lauale jäänud, mitte oma kausist.

Dogs have owners, cats have staff.

Algselt postitas: chry
Eriti hull on ta Whiskasi Juuniori krõbinate järele

Mul on täpselt sama moodi big_smile

[img]http://www.xmission.com/~emailbox/animate/a-katt.gif[/img]

Thumbs up Thumbs down

ostsin talle poest teist tpitu ja seda sööb..nii,et kõik korras..ja mu noormees vaats,et see arsti toit ei sobigi nii väiksele kassile..

Thumbs up Thumbs down

kõige paremat toitu mis võib ültse olla

Thumbs up Thumbs down

Algselt postitas: kass023
kõige paremat toitu mis võib ültse olla

Äkki ütleksid meile ka ,mis toit see siis on?

Koer vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Sa oled vist jumal!\"
Kass vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Ma olen vist jumal!\"

minu hamlet sööb kõiki kassitoite nüüd.algul küll pirtsutas aga nüüd mitte.:D

Thumbs up Thumbs down

Mu kass muutub iga päevaga järjest nõudlikumaks. Ainult Whiskasi krõbinad on need, mida ta igal ajal igast asendist sööb ja sööks. Aga konservidega on väga pirts sad

Mina olen kogu aeg oma kiisule andnud Whiskasi Junior krõbinaid ja konservi. Alguses nagu krõbinaid ei tahtnud aga nyyd aint neid pugikski big_smile
Ühe korra proovivin anda Friskise krõbinaid aga nendest läks kiisul kõht lahti tongue Arvasin ise, et äkki seepärast, et see oli porgandiga.

Thumbs up Thumbs down

Minu kassid söövad Specificut. Praegu proovin uut karvatoitu FOD Eicosa. Tulemusi veel ei oska öelda.

Thumbs up Thumbs down

minu oma pistab erinevaid Hillsi krõbinaid ja konserve. Vahelduseks oleme andnud ka specificut;)

Thumbs up Thumbs down

Liisu sööb hiiri ja kahekümne protsendilist hapukoort. Joogiks kõlbab porilombi vesi. Seda siis kui maal on. Tagasi korteris olles sööb ta whiskasi krõbinaid..ja seda ainult siis kui sa ise kõrval seisad. Raske on see minu elu:(
tongue

Thumbs up Thumbs down

tongue Minu 5-kuune kassike on siiani kogu aeg Friskiesi ja Whiskas Juniori krõbinaid söönud...mõtlesin aga et ostaks talle nüüd Royal Canini krõbinad...loomapoe müüja arvas, et kassil võib tekkida seedehäireid ühelt toidult teisele üle minnes....et äkki esialgu kahte toitu segi anda. Kas kellelgi on selles osas kogemust? Et oleks kassike end halvasti tundnud? smile

Thumbs up Thumbs down

Arvan sama mis müüja, et esimene kord ikka kahte toitu segamini ja edaspidi uue toidu kogust järk-järgult suurendada. Suured muudatused põhjustavad kiisudel tihtipeale stressi. Kiisule on parem, kui igasugu toidu- ja liivavahetused toimuvad võimalikult pehmelt. smile

Kerri on mul vist natuke ebatavaline näide, aga tema oksendab harjumatu toidu lihtsalt välja. hmm

[size=-1]PS. Et avatari pilti oleks näha, tuleb see enne kuhugi neti serverisse laadida. Kui sul on hoti konto, siis seal on asi päris lihtsaks tehtud. Avatari kohta võid lugeda veel siit[/size]

Beware! When least expected, a cat will sneak up and steal your heart.

Thumbs up Thumbs down

Aitäh! Hea ikka kui keegi kinnitab smile

Üldiselt on minu Miisu lemmikuteks ka ainult  krõbinad ja makra. Konservid meeldivad talle ainult avamise hetkel - siis tõmbab kaks korda keelega üle ja hammustab ka ühe tüki ja sellega asi piirdubki smile Piimaga keedetud pudrud ja jogurt meeldivad ka.

Tänan ka pildi panemise märkuse eest! Jäin sellega hätta jah.... :-)) Kui aega saan, katsetan uuesti :-)))

Thumbs up Thumbs down

katsetasin Dr.Sterni kasside vorsti kanaga,kiisule meeldis,ma vaatan,et James ei ole eriline pirtsutaja ning soob peaaegu k6ike smile

[img]http://www.xmission.com/~emailbox/animate/a-katt.gif[/img]

Thumbs up Thumbs down

Mu kass jääbki vist ainult Whiskas Juuniori pakikesi sööma, ostsin talle nüüd juba täiskasvanu oma ka, et kuu veel ja siis ongi juba juuniori iga möödas, aga tema ei söögi neid. sad

Ja ma ei saa aru, miks nad neid igast juurvilju sisse topivad, porgandid, herned...mu kass üldsegi neid ei taha.

Royal Canin Special Skin Care sobib Jukule.:)

This preverb is an outer instrumental - outer because the inflectional.

Thumbs up Thumbs down

Meie kiisu sööb whiskasi,kitekati ja royal canini kiisutoitu.
Need kolm on tema lemmik toidud aga ta sööb ka hea meelega vorsti ja sinki.

Kiisud on parimad.
Nad nurruvad ja on nii armsad.

Thumbs up Thumbs down

Minu kiisu lemmiktoit on kassikontserv.Aga veel sööb ta räime,kassikrõbuskeid,joob piima,vett jne.
Aga ta ikka viriseb ka mõndade toitude üle.Ükskord andsin talle kala ja ta ei söönudki seda!...Pärast poole küll sõi aga alguses virises ja tahtis ikka oma kassikontserve:D
Kasse ei olegi tegelikult soovitatav harjutada kassikontserve ja krõbuskeid sööma:P

Jänkud ja kiisud. ^^

Miks ei tea?

Millega siis kassi toita?Ega kass ainult piimast ei ela.

This preverb is an outer instrumental - outer because the inflectional.

Thumbs up Thumbs down

Minu Tiiger sööb Purina Pro Plani. Just AINULT krõbinatega pidavat kass täiesti ideaalselt elama. Kiisueinet saab meie oma ka, aga see on tegelikult 70% ulatuses vesi. Ja arstidelt olen kuulnud, et kõige hullem pidi olema just Whiskas, mida on tarbinud enamus põieprobleemidega kasse.

Thumbs up Thumbs down

usute või ei usud aga minu hamlet sööb kõike..kalapulki.makra.krõpsu,komme.küpsist jne.
kui talle ei anna siis istub niikaua minu juures kuni pean lihtsalt talle andma...mida ta ei söö on viinamarjad..neid ta ei tahtnud icc.

Thumbs up Thumbs down

Ma avastasin veel ühe kummalise asja, mida mu kass sööb - avokaado.