1

Teema: otsin pärsia kassipoega

Tahaksin osta pärsia kassipoega, paberitega, kuid mitte aretuse ega näitustel käimise eesmärgil. Seega võiks olla aretuseks mittesobilik, nn kodulemmik. Kas oskate soovitada usaldusväärseid kasvatajaid, kelle poole võiks pöörduda? Vaatasin ka Felixi klubi lehekülge, aga isiklikel kogemustel põhinev info oleks väga teretulnud. Salamisi loodan leida emast ja punast, kuigi tean, et sellised on üsna haruldased. Olen valmis ka pikemalt ootama.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: otsin pärsia kassipoega

Tere,

Ma ei ska selle kasvataja kohta midagi öelda aga tema kuulutus jäi juhuslikult silma kuna ta pakub tõepoolest punast emast pärslast. Kasvataja üle saad otsustada siis kui lähed käid vaatad ta kasvanduse üle. Sa ei pea kindlasti kohe sellepärast kassi ära ostma. Tee ka korralik eeltöö, mida tuleb selle tõu kassipoegade puhul silmas pidada, et mitte petta saada.

Link ise on järgmine:
http://www.soov.ee/search.do?minPrice=&word=&transaction=174&sort=&parentNode.idString=1070203&parentNode.idString=&elementsOnPage=10&maxPrice=&status=AC&location=&method=view&id=669784&adIndex=3&

Parimat!

Lühikarvaliste Orientaalide kassikasvandus \"Keisei Neko\"

\"Vesta\", \"Felix\" ja FIFE liige

Thumbs up Thumbs down

Vasta: otsin pärsia kassipoega

Ma ise nägin just ka seda kuulutust ja mõtlesin helistada ning uurida. Tänud!

Thumbs up Thumbs down