1

Teema: Twisted Whiskers - Solving your cat's behavior problems

See on raamat, millest seni oskan ainult ülivõrdes rääkida. Käsitleb kasside käitumisprobleeme. Kirjutatud on see kassiterapeudi Pam Johnsoni poolt, nii et seekord on tegemist autoriga, kes tõepoolest teab millest ta räägib. Ta on lahendanud nii erilisi probleeme, nii imelihtsate võtetega, et nende peale annab ikka tulla. Ning kõikide nende asjalike tekstide sisse on peidetud nii suur ports mõistvust ja hoolivust.. Imeline inimene minu jaoks. smile Kuigi raamat on ingliskeelne, on tekst hästi arusaadavalt ja lihtsalt kirjutatud. Oleks see ainult eesti keeles! Arvan et paljud kiisud poleks teisele ringile, varjupaika ega tänavale sattunud. Inimesed lihtsalt ei tule ise paljude ilmselgete asjade peale ning enne loobuvad oma lemmikust, kui hakkavad probleemi peale sügavuti vaatama. Sain ise ka nii palju uut teada. Parim raamat kasside kohta mida lugenud olen. Tõesti.

Peatükid:
1. Understanding behavior modification
2. Feline communication
3. Healing the mind: an introduction to the Bach flower remedies
4. Play therapy
5. Eating behavior
6. Litter box problems
7. Scratching behavior
8. Aggression
9. Stress and nervousness
10. Depression
11. Introducing a companion pet
12. Cats and their human families
13. Bringin the great outdoors inside
14. Reaching out: adopting an abused or abandoned pet
15. Elderly cat
16. Questions cat owners ask

smile

Beware! When least expected, a cat will sneak up and steal your heart.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Twisted Whiskers - Solving your cat's behavior problems

tekkis kohe selline kysimus,et kust Sa selle t2psemalt said?
ajasid isu peale! big_smile

[img]http://www.xmission.com/~emailbox/animate/a-katt.gif[/img]

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Twisted Whiskers - Solving your cat's behavior problems

Neti kaudu. Kuna ma juba pikemat aega olin plaaninud üht teist raamatut tellida, siis mõtlesin et kui juba tellimiseks läheb siis võtan ühe kassiraamatu ka. See oli mul esimene kord üldse midagi netist tellida. Varem arvasin et see on mingi meeletult kallis aga tegelikult mitte oluliselt. Eesti raamatutega enamvähem sama hinnaskaala.

P. Johnsonil on veel teisigi häid raamatuid. Ma täiesti kannatamatult juba ootan järgmist palgapäeva. tongue

"Hiss & Tell: True Stories from the Files of a Cat Shrink"
"Psycho Kitty?: Understanding Your Cat\'s Behaviour"
"Think Like a Cat: How to Raise a Well-Adjusted Cat--Not a Sour Puss"
"Cat Vs. Cat: Keeping Peace When You Have More Than One Cat"

Pam Johnsonil on omaveebileht ka, kui keegi huvitatud on. Seal nii mõndagi temast, tema raamatutest ja vastuseid küsimustele, mida kassiomanikud kõige rohkem temalt küsinud on. wink

Beware! When least expected, a cat will sneak up and steal your heart.

Thumbs up Thumbs down