Teema: Hakkaks alla votma ;)

Et enne jöule nagu :S Raske projekt, kes ühineb? Homsest hakkan korralikuks :wink: .

Kes kasse ei armasta oli eelmises elus hiir.

http://photos.yahoo.com/blomx80

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Hakkaks alla votma ;)

Kuna olen väga peenike jne siis pole minul vaja alla võtta. Aga igasugused harjutused teevad ju ainult head wink big_smile

Thumbs up Thumbs down

Hee, jõuludeks sa küll 8 kg maha ei saa, või kui saad, siis see on suht paha. Ei soovita igaljuhul. Hakkasin ise oktoobri algusest vaatama, mida näost sisse ajan. Sain 4,5 kg alla. (65->60,5) Nüüd võtan jälle rahulikumalt (st pooled päevad jälgin kaloreid, pooltel söön nagu tuju tuleb (mitte küll ei pugi hullu moodi) ja kaal on püsinud paigal 3 nädalat. Jõuluajal üritan paratamatutele õgimispäevadele (traditsiooniline perekond tongue) teha vahele "lahjad" päevad (söön ainult tervislikke asju- kalasupp, juurviljahautis jne tulevad päevakorda). Peale uut aastat teen uue kuuri. (Nt et söön hommikuti näkileiba ja puuvilja vms, lõunal riisi ja kanapalli ja jogurtit ja puuvilja vms ja enne kella 18 nt tuunikalakonservi ilma õlita ja õhtul veel puuvilju). Nii u kuu aega ja siis jälle stabiliseerida. Muidu kardan, et kaal tuleb tagasi.

Mis trenni teed? Ma teen 2x nädalas aerodance aeroobikat ja 2x latiinot. Vaheajal kodus üritan poisiga jõusaali minna ja ujuma. Ise kusjuures meelitan ennast, et trenni tõttu on mul ka päris mitu kilo lihaseid rohkem kui keskmisel 60-kilosel tongue

Aa, ja 55 peale on hea alla võtta üldse siis, kui oled umbes sama lühikene kui mina... olen 164.

Thumbs up Thumbs down

tlember- kas sa käid Danceact\'is bailatino trennis?

Thumbs up Thumbs down

Ei jouludeks ma ei tahagi 8 kg maha votta, ega ei saakski. Mul 60 peal seisab kaal tavaliselt mitu kuud.
Trennis ei käi, pohjus lihtne-lihtsalt kooole üüratult kallis on siin. Ise ma tööl ei käi praegu selleks lihtsalt ei saa minna.
Aga lihtsalt endale motivatsiooniks panin weight tickeri siia nähtavale, siis tagasiteed pole wink

Thumbs up Thumbs down

to: hharak

Eips, Tartu Ülikooli Akadeemilises Spordiklubis, Sirje Pallo trennis (ta on megahea treener!)

Üliõpilastele on seal 2x nädalas trenn 500 eek pool aastat (st natu üle 100 eek kuus), 4x nädalas tuleb siis miski 240 kuu kohta. Kolin nüüd pooleks aastaks tln-sse, seal ei hakka trennis käima, sest ei jaksa maksta 1000 eek kuus.

Vaikselt muidu haun ka mõtet ise treeneripaberid teha tongue

Thumbs up Thumbs down

to:  bruno&co(CH)

Aga ilma trennita pole vähesöömisest suurt kasu...sest kui samal ajal lihast ei tee, läheb osa kaalust lihase arvelt ja kui lihast on vähem, on keha energiakulu ka kohe väiksem, ja tulebki jo-jo efekt. Mina kavatsen Tallinnasse kolides ise kodus teha trenni, väike rock n roll peale  ja 20 min tantsimist, siis soojana 15 min lihast ja 10 min venitust, rohkem polegi vaja smile Kusjuures viimast kahte teeb ka noormees kaasa smile (Tal on küll õllekas ees tongue)

Thumbs up Thumbs down

mul samad plaanid- sain täna oma cross-traineri ka kätte. Eks näis mis juhtuma hakkab:P Edu meile!

meie kiisul kriimud silmad...

jah edu on vaja, ei tea kuidas joulud vastu peab veel, johverdan juba praegu süüdimatult jäätist(kuigi ma magusat vihkan, aga mul pole muud teha lihtsalt). mul on ka motted cross traineri peale käinud, aga no tee mis tahad, siin on asjad poole kallimad kui saksas.

Thumbs up Thumbs down

Ma vaatan et enne jõule on päris palju inimesi omale samad plaanid võtnud smile
Ma hakkasin novembri alguses korralikuks.Hakkasin jõusaalis käima ja sulgpalli ja pinxi mängimas.Ja Panen alati kirja mis kell mida ja kui palju söön.Pluss veel kodus siis kõhulihased jm värk.
Nyyd aga jõulud tulevad ja mul hirm nahas tongue
Igatahes tuleb visa olla siis on ka tulemused big_smile:py:

Thumbs up Thumbs down