1

Teema: spjortiivne eluviis

käisin Meriga arsti juures. ainuke mure arstitädil oli, et kahe aasta pärast võib olla paks kiisu, kuna britlastel selleks soodumus olemas. arstitüdi polevat elus enne näinud sihvakat ja sportilikku britlast big_smile ja ütles:" spjortiivsemat eluviisi harrastada" ei julgenud kohe öeldagi, et elame 2-toalises korteris. mängime iga päev vähemalt tunni st. jookseme mööda korterit (jooksma pean ka mina, muidu Meri pole eriti nõus) kas keegi oskab veel nõu anda, mis teha? suvel maal olles jooksis palju aga praegu talvel....

Thumbs up Thumbs down

Vasta: spjortiivne eluviis

Ega vist midagi rohkemat talvel teha ei saa, kui toas edasi joosta.
Ega vist kassi pärast kohe paugupealt suuremat korterit pole ka ju võtta:).
Aga see on juba minumeelest väga oluline asi, et ta Sul suvel saab maal nii palju väljas joosta (olite ju sel suvel ikka päris pikalt seal).
Kas Merile pallikesi oled ostnud? See oleks vast talle omaette jooksmise jaoks üks võimalus, ehk ajab neid mööda korterit taga.

Meil on muideks sama lugu, et mina pean samuti kaasa jooksma, endal on pärast tõsiselt "keel vestil" (sest ega Mariusele ju poolest tunnist ikka ei piisa- mida kauem, seda parem).

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg

Vasta: spjortiivne eluviis

Noh, siis peate ju kassidele tänulikud olema, Ameerikas vaid suurtel staaridel on oma isiklik treener, teil aga kass hoolitseb teie vormi eest!!!
big_smile

mjau!

Thumbs up Thumbs down