1

Teema: Keskkõrvapõletik

Mis aitab kõige paremini keskkõrvapõletiku vastu ?

Ma mõtlen selline kodune ravi wink

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Keskkõrvapõletik

Kas kassi voi inimese?

Lastele pannakse korvatilku ja hoitakse soojas (palju vatti ja siis sooja villase salliga ümber pea kinni)
Kodust ravi ei soovita, korvapoletik on ohtlik asi.

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Huhuu, korvapoletikku ei tohi üldse soojas hoida, nagu teisigi poletikke mitte, ajab bakterid veel hullemini paljunema.
Niikaua kuni arstile saad näksi ibuprofeeni (valuvaigistav ja poletikuvastane). Aga arst kirjutab sulle siis korvatilku ja AB kuuri välja.

Kes kasse ei armasta oli eelmises elus hiir.

http://photos.yahoo.com/blomx80

Thumbs up Thumbs down

Ma ei tea, mul pojal oli kaks kuud tagasi korvapoletik ja soojashoidmise + korvatilkadega sai 2 päevaga terveks (kusjuures oli äge korvapoletik, arsti diagnoosi järgi). Ja mu vennal lapsepolves kah, pandi isegi viinakompress...
Aga voibolla eri arstid soovitavad eri mooduseid...
Tean, et Prantsusmaal pandi palavikuga lapsed jahedasse vanni, et palavikku alandada.
Igatahes, tähtis on arsti juurde minna, et korralik ravi saada, mis iganes ta ka poleks!!!

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Ka kindlasti arsti juurde , kuna kassi ravimine ikka teistugune kui inimese oma . Kusjuures mul endal on olnud ma ei tea mitu korda kõrvapõletik olnud ja alati on hoitud seda kõrva soojas + veel igasugused teised ravimid ja sain üsna kiiresti terveks .

\"Süüa tahtval kassil puudub väljalülitamisnupp.\" - teadmata

\"Tuhandeid aastaid tagasi kasse kummardati nagu jumalaid. Kassid pole seda unustanud.\" - teadmata

\"Kassid on targemad kui koerad. Sa ei saa panna kaheksat kassi kelku vedama.\" - Jeff Valdez

Thumbs up Thumbs down

ok , muidu mu emal on .

Thumbs up Thumbs down