Vasta: Palun abi hoiukodu leidmisel

No minu silma järgi on ta küll tüdruk. Nägu ka tüdriku oma smile Ütlaselt hall - võiks öelda, et lausa hallikas-sinine on ta. See kiisu kipub küll siniseks minema ja tundub, et tal tuleb pikem karvkate nagu emal. Väga kaunis kassipoeg. Talle on palju juba huvilisi, kuid ära pole veel lubanud. Täna käidi valimas ja ka jäi esimene eelistus Itile ja teine kasulapsest triibikule Kribule. Kribu ja Tibu panevad mööda puuri ringi nagu ämblikud. Hästi kärmed. Artur ja Iti on hakanud ka ringi müdistama, sest ruumi on selleks palju. Samas ka neile ohutu.

Thumbs up Thumbs down

Nii tore kuulda. Seda ma arvasin ka, et hallile on  palju tahtjaid...enamik tahavad ikka selliseid mitte nii väga tavalise välimusega kiisusid.
Tore, et Artur ja Iti ka nüüd rohkem müravad, nii nad arenevad ka paremini. Artur mängis ka enne, aga see seisnes rohkem selili olekus käppadega siputamises big_smile Ruumi puudust polnud neil enne ka, mööda kööki oleks vabalt saanud kimada, aga nad ei näidanud huvi selle vastu. Tunus, et kõhud on liiga rasked big_smile Pisikesed kõhnakesed kasuõed kimasid ringi nagu väikesed ralliässad big_smile Mees hüüdiski Tibu teise nimega - Rallimasin.

Thumbs up Thumbs down

nöpsninad

Thumbs up Thumbs down

Kribu ja Tibu ringi rallimas

Thumbs up Thumbs down

hallid

Thumbs up Thumbs down

oi kui vahvad pildid veel. Kiisupojad aga traageldavad ringi. Tundub ainult, et kasulastele piima ei jätku või ei saa nad seda korralikult kätte. Annan neile lutist lisatoitu. Tundub, et läheb praegu kenasti. Kassiemme on ikka nats turtsakas ja just eriti suhtlemisest ei hooli.

Thumbs up Thumbs down

Loodetavasti möödusid pühad kenasti ja kõik on tublid ja terved. See kassiema...nagu aru sain, panite talle nimeks Luise? Ilus nimi smile Huvitav jah, et ta pai laseb teha ja lööb nurrugi, aga muust suhtlemisest ei hooli. Kui teda rohkem puutuma hakata või tema pesa kohendama, siis läheb sisinaks ja annab käpaga. Tema puhul läheb ilmselt rohkem kannatlikkust ja aega vaja, aga ma usun, et lootust siiski on.

Thumbs up Thumbs down

Üldiselt läheb meil kenasti. Anna pisikestele kasulastele lutist lisatoitu. Mustakesel läks täna kõhuke lahti. Olen nats mures. Loodan, et midagi hullu pole. Luisa eriti suhelda ei taha ja käpaga olen ka saanud, kui liiga lähedale minna. Pai pole proovinud teha, sest poegadega on püraegu palju tegemist. Suuremad söövad juba ise lisatoitu - kanaliha ja ka pisut konservi.

Thumbs up Thumbs down

Luisa lseb muidu pai teha küll, aga lähenema peab hästi rahulikult ja aeglaselt. Käpaga sain mina ka paar korda ja korra lendas kogu tema söök ka seetöttu mööda kööki laiali big_smile Iseenesest oli see päris naljakas, aga samas ka kurb, et ta ei usalda ikka veel.

Thumbs up Thumbs down

Täna tegin siis pisikestest pilte. Ehk poja paneb need ka üles täna-homme (mis teha, kui ise ei oska sad ) Kassipojad on tragid. Lasen neidf põrandale jooksma tihti, kuid ema pärast pole siiski neid päris lahti lasknud. Musta Tibukest veel söödan lisaks lutist ja triibik Kribule ka õige pisut. Suuremad söövad juba ise. Itile on juba mitu huvilist.
Eks nüüd hakkan neile kodusid otsima ja valima.

Thumbs up Thumbs down

Nad on nii nunnud, neile saab ilmselt tõesti valida kodusid smile Kuigi te seal ei anna kunagi tegelikult mõtlemata loomi ära, ma arvan.
Jään pilte ootama, nii tahaks näha, kuidas nupsud kasvanud on smile

Kahjuks mul ei õnnestu kuidagi kassiabi kodulehel pilte kommenteerida, registreerisin küll, aga mingit vastust ei tulnud ja sisse logida ei lase jne sad
:terv:

Thumbs up Thumbs down

pildid on täiesti tänasest olemas.
http://www.kassiabi.ee/index.php?1021122710530959

Tibu täna oksendas, olen ta pärast tõsiselt mures. Ta ju mu lutilaps veel. Lähen ka õhtul arstile, vist võtan ta kaasa.

Thumbs up Thumbs down

Otsanunnu, kui armsakesed nad on. Nii suured juba. Iti on nii karvaseks läinud...st pikakarvaliseks, emme moodi. Ja mis nipiga sa nad kõik nii korralikult rivvi said? big_smile Minul suutsid ainult Iti ja Artur niimoodi nats aega paigal istuda, aga kasuõed rallisid pidevalt ringi, neid oli väga raske pildile saada big_smile

See on tõesti muret tekitav, kui pisike Tibu oksendab sad Kas praeguseks on mingit muutust?

Thumbs up Thumbs down

Lisaks nägin nüüd maja juures veel kassipoegi, tunduvad sama vanad, kui Luisa pojad. Aga kätte neid kuidagi ei saa, nad on nii kiired ja neil on mingi selline peiduauk, mida ei ole isegi näha, aga nad kaovad sinna välkkiirelt. Nagu mustkunsti trikk...olid kassipojad...ei ole kassipoegi. ja ma ei tea, kuhu see auk välja viib...praegu tundub, et vundamendi sisse, aga võib ka olla, et keldrisse. Aga ema sinna ei mahu, ainult pojad. paar korda olen neid nüüd õues näinud, oletatav ema on neil see üleni must, kellest ka varem kirjutasin, et on beebiootel. poegi paistis kolm või neli, üks on Kribu moodi triibuline ja teised tundusid tumedad, mustad või mustakirjud. Kiisuema lasi söömise ajal isegi pai teha, aga poegi vis küll mingi nipiga praegu kätte ei saa sad

Thumbs up Thumbs down

Tundub, et Tibul oli mingi ühepäevane häire. Saab ka kõiksuguseid vitamiine ja seedimist soodustavaid pastasid juurde. Elurõõmus ja tubli. Söödan teda veel lisaks lutist i/d konserviga ja pisut maiustab ka Kribu veel. Tundub, et kui jõu kätte said, siis saavad ka emalt piima paremini kätte.
Iti ja Artur söövad juba ise. Nädala pärast lähevad uude koju. Artur jääb Tallinna ja Iti ilmselt Tartusse. Arturil siis mängukaaslaseks 6 a tüdrukutirts. Tore noor pere. Tartus ka noor pere.
Kribu ja Tibu on pisut veel liiga pisid ehk siis 2 või 3 nädala pärast. Kribul on huviline ka olemas, kuid broneerimiseni pole veel jõudnud.
Katsu neid poegi kuidagit viisi toitma hakata. Ehk annab nii neid veits kodustada.

Thumbs up Thumbs down

Reas sai neid kenasti pildistada seetõttu, et mu minnile kingiti fotokas, mille pildistamise kiirus on päris hea. See fotokas ei mökuta nii kaua, kui minu oma, et pildile jääb vaid kassipoja sabaots smile

Thumbs up Thumbs down

Tore, et Tibuga kõik korras. Üritasin jah neid pisikesi meelitama minna, kes siin õues olid, aga silkasid minema jubedamal kiirusel. Nende arvatav emme pistis siis söögi nahka. Aga nüüd pole pisikesi enam kaks päeva näha olnud, kuigi ema on sad

Thumbs up Thumbs down

Homme lähevad Artur ja Iti uude koju smile Juba suured lapsed.

Thumbs up Thumbs down

Oi, lapsukesed lähvad juba iseseisvat elu alustama smile Loodetavasti kuuleme neist ende uutes kodudes ka. Kuidas kasulastega on? Ja emme...ikka veel tõrges?

Thumbs up Thumbs down

Appi, Kribu on nii armas. Kui pilti nägin siis jah.. Võtaks endale, aga ei saa. hmm

Jänkud ja kiisud. ^^

Siin on peaaegu kõik minu tehtud pildid kiisuperest, enne kui nad Ronja juurde hoiule läksid

http://s38.photobucket.com/albums/e105/Nupsik/Kodu%20otsijad/keila%20kassid/Luisa%20pere/

Thumbs up Thumbs down

Kribu on ka broneeritud, nagu ma aru saan smile Aga Tibu? Ootab veel?

Thumbs up Thumbs down

Tibu on ka ammu broneeritud. Täna alles helistas ja küsis, et kuidas neil läheb. Toibu ja Kribu on tublid, kuid ei söö ise veel. Ikka emmetiss on kõige parem. Luisa on ikka tõrges ja egas poegade kõrvalt ma teda väga ärritada ei taha ka. Kes teab, mis ette võtab. Pärast kui pojad kodus, siis peab mõtlema, mis edasi saab.

Thumbs up Thumbs down

Peab mõtlema jah, sest kui ta ei harju, teda siia tagasi ikkagi ei saa tuua, et õue lasta. Siinne korteriühistu loodab kõigist kassidest siin maja ümber lahti saada. Nad olevat kutsunud varjupaiga inimesi järgi vist, aga öeldi, et pole ressursse ja ei tuldud. Vähemalt ei ole asjad veel nii karmid, et hakataks mürgitama või muud taolist, olid rõõmsad, et ma Luisa koos poegadega siit ära sain ja loodavad, et teised ka niimoodi saavad ära siit. Neil ükskõik, kas kodudesse või kassiparadiisi. sad

Thumbs up Thumbs down

ei sinna me teda küll ei too mingil juhul. Steriliseerime ja vaktsineerime ära ja viin ta meie suuremasse hoiukodu. Vaatame kuidas ta seal suhtlema hakkab. Kui ei hakka, siis leiame talle ühe toreda talu, kus teda ollakse nõus kostile võtma. Just täna läks tallu üks selline kiisupoegadega hoiukodusse jõudnud tänavakass, kes üldse inimesega suhelda ei soovi. Ikka leiame ka neile mingi paiga, kus nad oma kassielu edasi elada saavad ja süüa ka antakse.

Thumbs up Thumbs down