Vasta: Palun abi hoiukodu leidmisel

Selge. Võtame siis selle kuupäeva arvesse. Said imetoreda elamuse. Mul on kassiemad olnud järjest hoiukodus vist terve viimane aasta järgemööda ja ikka ära ei tüdine neid jälgimast. Vahvad tegelased.

Thumbs up Thumbs down

vapper rännumees - kasulaps

Thumbs up Thumbs down

tuduaeg - üks oma ja üks kasulaps on kaisus kahe käpa vahel, teisest kasulapsest hoiab ka käpaga kinni ja teine oma laps, Artur, ka käpa all (omas elemendis kõht ülespidi big_smile) - nagu tahaks kõiki ka une ajal kindlalt oma kaitse all hoida smile

Thumbs up Thumbs down

Eks minagi olen kassidega koos üles kasvanud, aga iga uus tegelane on omaette vaatamisväärsus ja väike ime smile

Thumbs up Thumbs down

kuidas kiisujõmmudel läheb? Kuidas kasulaste tervis paistab?

Thumbs up Thumbs down

Nii armsad tegelased :ingel:
Artur on eriti armas.
Loodame, et kõik leiavad endale toredad kodud :py:

Koer vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Sa oled vist jumal!\"
Kass vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Ma olen vist jumal!\"

Praegu paistab küll kõigil ühtmoodi hästi minevat. Kasulapsed on küll kõhnukesemad, aga nad on siiski üsna tragid trügijad emme kõhu all smile Praegu tuduvad kõik õndsat und, üks armsam kui teine.
Täna hommikul oli ainult väike ehmatus - ühtki kassi polnud pesas. Mamma oli nad vedanud kõik üle kola ja kastide teise nurka seina ja kapi vahele. ma ei kujuta ette, miks talle seal rohkem meeldib. Äkki sellepärast, et seal on varjatum? Aga seal on ju nii kitsas, et kõik pojad ei mahu korraga sööma ja seal on paljas põrand ka, välisseina vastus. Ma siis noomisin teda natuke ja üritasin seletada, et pisikestel hakkab ju külm ja sööma ka ei mahu, tranportisin põnnid jälle tagasi pessa ja siis läks mamma ka neile järgi.  Tegin pesa katuse ka natuke pikemaks, et tal oleks seal rohkevarjatud tunne, ehk enam ei tassi minema. Selle käigu panin ka kinni, kust ta saaks sinna kapi ja seina vahele.

Thumbs up Thumbs down

Kusjuures kasulapsed on käimisel tublimad...võibolla on Kustil ja Arturil lihtsalt kõht liiga raske järgi vedamiseks :laugh:

Thumbs up Thumbs down

Väike mure on Kusti ja Kribu (kasulaps) silmadega. Need on mädased ja kui ärkavad, siis on päris kinni. Loputan neid kummeliteega. Vahepeal olid Kusti silmad täitsa ilusad juba, aga täna on jälle kehvemaks läinud. Kas nii väikestele on ka mingeid silmatilku?
Kribust veel niipalju, et mul on tunne, et ta ei saa ema käest piisavalt piima. Ta turnib üle pesa ääre välja ja laseb hädapiiksumise lahti. Ronib vudinal mulle käe peale ja nagu otsiks midagi, ise piiskub. Minuteada söötsid teda vahepeal inimesed. Äkki ta mõtleb, et inimese käest saab kergemini süüa? Alles peale kolmandat või neljandat suunamist emme kõhu alla hakkas ta seal isukalt imema ja jäi vait. Nii on enne ka paar korda olnud, aga varem rahunes ta kiiremini emme juures, nüüd ronib aktiivsemalt kastist välja jälle ja piuksub.
Mis te arvate asjast, asjatundjad?

Thumbs up Thumbs down

No kindlasti sai ta süstlast lihtsamini toitu, aga emme tiss on kõige parem. Kui sulle tundub, et ta kõht tühjaks jääb, siis võib talle anda 10%-list kohvikoort, millele lisad umbes 1/4 osa keedetud vett. See kõik peaks olema vähemalt 38 kraadi soe nagu emme tissipiim. Muidu ei seedi toit. Nõelata süstlast siis anda juurde.

Thumbs up Thumbs down

need tublid tegelased on nüüd siis minu juures hoiukodus.

Thumbs up Thumbs down

Kuidas kiisuema ennast tunneb? Ta oli vist ikka päris kohkunud sellisest transpordi puuri panemisest ja sõidust. Pisikestel polnud vist häda midagi, üks väike, see musta valgega (mina hüüdsin teda Tibu) see tahtis kangesti kastist välja,aga ta ongi selline püsimatu tüüp. Teisel pisikesel (Kribul) tuleks vahel silma peal hoida, et ta ikka natuke kauem emme juurdes püsiks ja sööks rohkem. Kusti ( see üleni hall) silmad tahavad võibolla veel hoolt, eile oli tal kaks silma kinni, täna üks. Artur (see triibuline) on vist neist kõige rahulikum ja tervem ja temaga pole mingit muret olnud.
Jõudu ja jaksu ja kiisudele kiiret kasvamist smile :pai:

Thumbs up Thumbs down

Räägi siis meile edaspidi ka Ronja, kuidas pisikestel läheb.
Ei tea, miks see silmake siis koguaeg kinni tahab minna:(?

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg

Enne ärasõitu tegime veel väikese fotosessiooni smile
Artur on hästi rahulik, kuid samas mänguhimuline kiisu. Ja hoolitsev on ta ka. Eile just nägin, kuidas ta õrnalt oma kasuõde lakkus smile

ARTUR

Thumbs up Thumbs down

Kusti on nagu "vana rahu ise" kuni teda sülle ei võeta ja kõrgustesse ei tõsteta. Parajalt pontsakana ja üleni hallis kasukas näib ta nagu tilluke hüljes, kui tasakesi ringi loivab smile

KUSTI

Thumbs up Thumbs down

Kribu on väike hädapasun. Ise on tibatilluke, aga kuidagi pole püsivust, et emme juures olla ja süüa. Süles olla talle meeldib, inimestega on harjunud.

KRIBU

Thumbs up Thumbs down

Tibu on rahutu ja uudishimulik väike rüblik. Peaaegu sama kõhnake kui tema õde Kribu ja sama püsimatu. Kui pesa juurde kükitasin, ukerdas Tibu sealt kähku välja, ronis peopeale ja sealt võimalusel õlale smile Piiksub nõudlikult, kui ei saa mida tahab (näiteks kui ei saa transpordi kastist välja või ei võeta sülle, kui ta säärt mööda üles üritab ronida).

TIBU

Thumbs up Thumbs down

VENNAD OMAVAHEL

Thumbs up Thumbs down

Hoian pöialt, et emme ka rahuneb ja harjub inimestega rohkem, sest ta on väga ilus kiisu ja võiks kellegile kenaks diivanikaunistuseks olla.

Thumbs up Thumbs down

Kassiema on käitunud väga rahulikult. Eks ta on pisut pinges, kuid lasi pai teha kenasti. Kuna Maadam Pupsikuga on veel alles ja sõidavad uude koju homme, siis panin kiisupere suurde korte näituse puuri, mille katsin üleni tekiga kinni, et teine kassiemme ei segaks. Kassipojad ronisid kohe emme juurde tissima ja jäid varsti kõik magama. Homme, kui teine kiisupere ära saadetud, on nendega võimalus rohkem tuttavaks saada ja tegeleda. Praegu tundub küll kõik rahulik. Kiisupere magas natuke aega tagasi kenasti.
Pildid on küll armsad.

Thumbs up Thumbs down

Tundub, et Kusti on siiski Iti :nana:

Thumbs up Thumbs down

Kassipere on kenasti rahunenud. Pisikesed kasulapsed on eriti vilkad. Vaatamata oma noorusele (vanus ilmselt umbes 3 nädalat) hakkavad nad juba lisatoidu vastu huvi tundma. Emmel vist ei jätku hästi piima. Igatahes murdis pisike Artur täna emale pandud toorest silku ja urises ja lutsutas selle kõhtu hoolega. Ei lasnud silku ära võtta. Urises. lakuvad ka sooja kohvikoort. Usun, et ka kasulastega saab kõik korda.

Thumbs up Thumbs down

Kas Kusti on kindlalt Iti? Ja kas ta kasukas on ühtlaselt hall või on triipe ka sees. Kui ta oleks poiss ja täitsa hall - siis üks korralik , tore pere just sellist kassi on juba ammu otsinud.

Thumbs up Thumbs down

Algselt postitas: Ronja
Tundub, et Kusti on siiski Iti :nana:

Hehe, siis ma pean ikka oma silma veel treenima. Aga Tibu ja Kribu  on ikka plikad?

Artur on vist jah suur uriseja ja susiseja. Ta oli ka esimene, kes mu peale susises kui endal alles silmadki lahti polnud.

Minu arvestuste kohaselt on nad ka 3 nädalased, vähemalt hallid peaks olema tänase seisuga 3 nädalat ja 1 päev...muidugi, kui minu ajaarvamine ikka õigest päevast alguse sai.

Thumbs up Thumbs down

Kusti (Iti) on jah täitsa triipudeta hall...vähemalt esimesed kolm elunädalat oli. Tal on paar üksikut heledamat karva rinna ees, aga muidu on üks hästi omapärane tegelane.
Mu ema hakkas teda juba endale tahtma big_smile

Thumbs up Thumbs down