1

Teema: Kassipoja vanus

Tere!

Olen sellise probleemi ees, et ei tea oma kassikese vanust. Kui ta leidsime, olid silmad poolenisti lahti ning järgmine päev päris avanenud. Ta oli ka kassiema ainuke poeg. Seega ongi küsimus, et kui vanalt lähevad kassipojal silmad lahti?

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kassipoja vanus

10 - 14 päevaselt.

Thumbs up Thumbs down

Kas see kehtib ka siis, kui sündis ainult 1 kassipoeg? Või on võimalik, et sel puhul tiba varem läksid lahti? (Kassipoeg ise oli küll uskumatult suur juba siis.)

Thumbs up Thumbs down

Minul on kogemus vaid pärslastega , kel avanevad silmad pigem hiljem ,kui varem. Muidugi on võimalik, et ka nädalasel kiisupojal hakkavad silmad avanema. Aga ega see polegi ju nii väga oluline , mõni päev siiia - sinna. Pange teie enda arvates sobiv päev kiisu sünnipäevaks ja mis seal ikka muud.

Thumbs up Thumbs down

Minu kassikesel ka arvutas veterinaar arst, et umbes pooleteist aastane, täna on 22 kuupäev, seega: 22 aprill 2005!

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Suured tänud vastuste eest. Seega minu pisike oletatavasti isane kiisupoja, kellel on ebamäärane on sündind umbes 5. septembri paiku 2006.

Kuid samas selline küsimus veel, et tal on peal selline kuningkarv (tšintsiljadel nimetatakse nii). Ise hall ja pealiskarvad on nagu pikad pehmed okkad turris püsti. Kas see jääbki nii või on omane ainult kassipojale?

Thumbs up Thumbs down

:clap:

Neitsi tähtkujus sündinud, siis ei peaks muret olema, nad koige puhtustarmastavamad!!!!

Nali naljaks, tore ikkagi, kui kiisukesel on oma sünnipäev!

mjau!

Thumbs up Thumbs down