1

Teema: kassiga metsas jalutamas :)

Tere!

Tahaksin jagada teiega oma pisikest rõõmsat üllatust smile

Meie kiisukas on nimelt viks korterikass, kes välja saab ainult maal ja siis ka järelevalve all. Aga kuna sügisel on maale vähem asja, siis hakkas tunduma, et kiisukesel on korteris igav... Ja nii tuligi ühel päeval mõte kass jalutama viia. Metsa. Ja rihmata.

Arvasime küll, et ega sellest head nahka ei saa, aga proovisime ära. Ja nüüd oleme juba kolm korda kiisuga jalutamas käinud ja täna lähme neljandat korda!

Büll on igati vapper ja asjalik nende jalutuskäikude ajal. Sibab meil maksimaalselt 20 meetri taga järel või siis kalopeerib, saba püsti, meist ette ja jääb siis kannatamatu ilmega ootama. Kui seisma jääme, siis nuhib kõik ümbruskaudsed kännud ja urud läbi. Kui kuskilt läbi ei saa või me liiga kaugele läheme, siis annab endast njauga märku.

Viimasel korral käisime nii vist oma 2 ja pool kilomeetrit läbi. Büll ei teinud selle peale teist nägugi, lõpus oli ehk samm pisut aeglasem. Ja, oh, kui magus oli pärast uni!!!

Ise naerame, et meile on kassi pähe kutsikas müüdud...

Ma ei julge muidugi nüüd kohe soovitada, et kõik soovijad sellise metsaskäigu ette võiksid võtta, sest kassid on iseloomult väga erinevad ja mõni ehk jookseks peitu ja pärast oleks raske üles leida... Ja iga mets selliseks ettevõtmiseks ei sobigi. Aga ise oleme superrahul oma väikese kiisu uue hobiga :s6ps:

Thumbs up Thumbs down

Vasta: kassiga metsas jalutamas :)

Ihhiii, tõesti nagu väike kutsikas, käib ja nuusib ja ootab pererahvast järgi:).
Aga iseenesest on selline käitumine ju nii tore, saate muretult ringi käia, ilma et peaksite kartma, et kiisu ära jookseb, kuigi alati on võimalus, et ta ühel hetkel seda ka teeb (miski ehmatab teda või midagi sarnast).
Veab Büllil, minu Marius poiss on enamasti traksidega väljas, kuid kui on ilma olnud, siis naudib ikka kordi rohkem seda jalutuskäiku.
Aiaga piiratud territooruimil on ta ikka mul vabalt ringi jooksmas:).

:terv:vahvale Büllile!

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg

Vahva kiisu teil, et saate temaga niimoodi jalutamas käia wink
See on mõnus tegevus nii kassile, kui ka pererahvale. Aga kui lumi maha tuleb?

Koer vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Sa oled vist jumal!\"
Kass vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Ma olen vist jumal!\"

Mul oli ka selline tore kogemus ühe oma hoiukassi Hellikuga. Käisime mere ääres ja metsas jalutamas ja ta käis kõrval nii toredasti. Kord jäi natuke maha midagi nuuskima, siis jälle jooksis ette natuke maad. Tal oli kaelarihm kellukesega kaelas ja siis ei pidanud kogu aeg nii pingsalt jälgima ka teda. Kui helin oli kuulda, siis oli kass alles:D Kohe oli näha ka, et ta ei kavatsegi plehku panna.

Samas ma tean ka ühte teist kassi, keda ka aeg-ajalt jalutama viiakse, kuid kes vahel juhust kasutab ja nt puu otsa läheb ja siis läheb kaua aega enne kui ta sealt kätte saab.

Peab enne kuskil rahulikus (ja lagedas:P) kohas katsetama, kuidas kass käitub.