Teema: küsimus paberite kohta??

Selline küsimus et hetkel on müüa briti lühikarvaline kassipoeg ja omanik ütles et hind on paberitega 5000 ja ilma 4000 .....mis kasu peaks omanikul olema seda kassi üldse ilma paberiteta müüa???? Kui ta on juba kassi eest maksnud et tal paberid oleks????

Vasta: küsimus paberite kohta??

Järelikult pole neid pabereid olemas, sest paberite hind on maksimaalselt 200 krooni. Üldiselt saab kassipoja odavamalt sel juhul, kui sõlmitakse kastreerimise/steriliseerimise leping, see tähendab, et kassi ei hakata kasutama tõuaretuses, kuid näitustel saab siiski käia. Võid vaadata ka scottish straighte, need kiisud on üsnagi britlaste moodi, kuid hind on umbes 1500-5000 krooni.

Thumbs up Thumbs down

seda ma mõtlesin isegi....samas piltide järgi tundub küll puhtatüuline olevat....ja nagu ma aru saan on see viimane kassipoeg

Jep, kahjuks need müüjad kasutavad ostjaid ära, sest teavad et inimesed valivad just paberiteta variandi, kuna see on ju odavam. Tegelikult peaks iga korralik kasvataja alati tõupaberid vormistama. Aga Krissa tegeleb ju ka foldidega, kas Teil pole pesakonda plaanis?

Koer vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Sa oled vist jumal!\"
Kass vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Ma olen vist jumal!\"

Tegelikult peaks Ornellal ehk Laigul detsembri lõpus pojukesed sündima, aga ma olen veidi ebausklik, ei taha enne midagi lubama hakata, kui pojad käes smile

Thumbs up Thumbs down

Selge :wink:

Koer vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Sa oled vist jumal!\"
Kass vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Ma olen vist jumal!\"