1

Teema: mure

Tere.
Minul on kassiga probleeme.
Kass on isane 2a.,sterilisseritud.
Kass käis varem väljas ja ei olnud mingit muret.Nüüd siis 1a. tagasi hakkas kass tegema oma hädasid trepikotta.Tekkisid skandaalid naabritega.:roll:  Siis hakkasin kassi kodus vägisi kinni hoidma.Lasin vahepeal ikka välja,aga siis tekkisid jälle hunnikud trepikotta.Ta oli kuidagi rahutu,läks välja ja siis kohe teistpidi koju tagasi.Siis lasimegi teda steriliseerida.Rahulikum ta on,aga mitte nii palju ,et õues käimine ära ununeks.Nüüdseks teeb kass ka kodus oma hädad igale poole.Kasti läheb ainult siis kui tal vist selline tuju parasjagu on.Väga kahju kassist loobuda.ta meil lemmik.
:vs:  ei tea mida teha.:roll:

Thumbs up Thumbs down

Vasta: mure

Mõtle hästi järele, millist liiva oled kasutanud siis, kui ta veel kastis käis. Äkki oled ostnud teistsugust liiva. Vaata järgi igasugune elumuudatus, mis parandada annab.
Kui on selge, et tal pole mingeid tervisehädasid, siis on aitanud kassi panemine väikesesse ruumi kinni mitmeks päevaks. Näiteks vannituppa panna koos liivakasti, toidu ja pesaga. Väikesel territooriumil õpib ta jälle kastis käimise selgeks. Järele proovitud variant.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: mure

Liiva olen igasugust  proovinud.Nüüd siis ostsin kassi wc-majakese uksega...imestasin nii väga kui nägin kui kass jooksis kohe sinna..ei olnud see uks ka talle takistuseks..muidu lugesin ,et võetakse see uks alguses maha,et kass harjub.tundub et see mure on nüüd lahendatud.  tfu,tfu,tfu,et ma nüüd ära ei sõnaks.:P

Thumbs up Thumbs down