1

Teema: Kas teie kass on kiibistatud ?

Kas teie kassil on kiip ?

Palju kiibistamine umbes maksab ?

wink

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Kas teie kass on kiibistatud ?

Jah, meie kiisu Ginger on kiibistatud. Ei mäletagi enam täpselt, kui palju see maksis, sest see sai eelmise suve alguses meil tehtud. Aga kui ma ei eksi, siis koos kompleksvaktsiiniga oli kokku 700 krooni millegagi. Meie kiisul lõigati siis ka küüned ära:)

Gingeri ja Pacino pildid: http://pilt.delfi.ee/album/16365/

Thumbs up Thumbs down

Minu hoiukass Lumi läheb täna kiipima, et saaks homme Soome poole purjetada. :terv:

Ikka kiibiga. Bibi on küll koduloom, aga kes teab, mis kõik juhtuda võib - vähemalt on mingi variant, et kiip omanikku aitab leida. Peaks talle jalutuskäikudeks kaelarihma ka tegema - praegu käin nagu dresseeritud koeraga - mina ees ja kass sabas, ei mingeid rakmeid. Seda muidugi oma aias või päris metsas, linnas me temaga närvikava huvides ei käi smile
Aga on kellegi kassil ka kodus kaelarihm (selline andmetega)? Mulle tundub see ebamugav. Samas, kui panna, siis ta peaks vist kogua aeg olema, et kass ära harjuks..? Mis te arvate?

Minu eelmisel kassil oli kiip, kasvatajalt, praegusel ei ole, aga oleme selle plaani võtnud. Uus kiisu tuleb ka kiibiga kasvatajalt. Koeral on ka igaks juhuks kiip, kuigi tal ka tätoveering. igaks juhuks peaks panema, kunagi ei tea, mis võib juhtuda. Minu kiisu kandis  aasta ka helkurkaelarihma, juhuks kui ta peaks toast plehku panema. Nüüd viimasel ajal ta enam ei ürita ukse vahelt koridori joosta ja rihma enam ei kanna. Mikrokiibi hind peaks loomakliinikute kodulehel ka üleval olema. Peast ei oska öelda.

http://devonrex.onepagefree.com/

Olen ka nõuks võtnud lasta oma kassidele kiibid panna. Aga kas oskab keegi öelda, kuidas see protseduur läbi viikase, kas kassile tehakse tuimestus või narkoos?

Cats are just little people in cheap fur coats

Thumbs up Thumbs down

Ei tehta midagi, see on nagu süst turjanahka. Kiip on nii pisike!

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Meil kiipi ei ole, aga võib olla kunagi paneme. Praegu elame kortermajas 4.korrusel, st välja pääsemise võimalused on peaaegu olematud.

Aga kaelarihm on meil küll. Mitte see medaliga, aga nii sama. Panime talle selle juba 3 kuuselt ja ta harjus sellega kohe ära - ei läinud päevagi. Vanemal kassil võtab harjumine võib olla pisut rohkem aega, aga lõpuks ta ikka võtab selle omaks, ma arvan...

See kiibistamine on päris hirmus asi kassile. Kahetsen seda, et Gingerile lasime kiibi nii noorelt panna. Loomaasrt ja abiline viisid kiisu teise ruumi, kui kiibistama hakati. See hädakisa, mis sealt kostus... ma alguses arvasin, et seal veel mõni kiisu, aga oli ainult meie kiisu...no nii kahju oli pisikesest. Sest kiip ikkagi riisitera suurune ja nõel (kui seda jämedat asja nii nimetada saab) ju veel jämedam. Arst lohutas, et kiisu kisas pigem sellest ehmatusest, mis tekitas kassi kinnihoidmine, sest kassi oli vaja hoida kindlas haardes ja liikumatult. Pärast oli väike üllatus ka - küüned olid ära lõigatud, eks ikka selleks, et arstid kannatada ei saaks tongue
Aga selle halva asja unustas kiisu ruttu ära, sõi ilust maiust peale ja asi oligi unustatud:D

Gingeri ja Pacino pildid: http://pilt.delfi.ee/album/16365/

Thumbs up Thumbs down

Minu kass ei saanud arugi, et talle midagi tehti. Ega ma ise ka suurt pihta ei saanud. Panin ta laua peale, arst ütles, et kohe-kohe ja juba oligi noel sees ja suts tehtud. Midagi traumeerivat ei olnud ja minu käest kassi ära ka ei voetud.

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Alexa,
millises loomakliinikus sa oma kassile kiibi lasid panna?

Cats are just little people in cheap fur coats

Thumbs up Thumbs down

Ei tea, ühtepidi tahask ka kiibistada, et kindlam tunne oleks, aga samas tundub see kohati julm.. et kudiaig nii  ära märgistatud, omale kyll kiipi sisse ei tahaks.

Algselt postitas: mariann
Alexa,
millises loomakliinikus sa oma kassile kiibi lasid panna?

Off, mitte Eestis...

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Jassul pole kiipi. Ei lase panna ka.
(ei taha kassi traumeerida, pealegi pole meil plaanis reisule minna ja jooksu panna tongue)

Thumbs up Thumbs down

Ei ole tehtud
Aga varsti teeme:):ingel:

+  Kitty-Lotta Printsess. On Printsessi nimi
+  Armastan oma Printsessi üle kõige
Kitty-Lotta koduleht
http://www.kiisu.ee/kass/KitL
Printsessi Pildid http://www.pildialbum.org/user/Crysral

Thumbs up Thumbs down

Jsut eile tegime ära
Ja kõik kokku oli meil 800 kr

+  Kitty-Lotta Printsess. On Printsessi nimi
+  Armastan oma Printsessi üle kõige
Kitty-Lotta koduleht
http://www.kiisu.ee/kass/KitL
Printsessi Pildid http://www.pildialbum.org/user/Crysral

Thumbs up Thumbs down

Vanal kassil pole kiipi aga varsti tuleb uus kassipoeg ja sellele vast ikka laseme kiibi panna. Igaks juhuks kuna päris toakassiks ta ilmselt ei hakka.

Thumbs up Thumbs down

Loomade Hoiupaigas tehakse 180 kr eest.
www.loomadehoiupaik.ee

Thumbs up Thumbs down

Ei ole ja ei hakka ka . Ta on ja jääb kodukassiks . :pai:

Thumbs up Thumbs down

Plaanin vist ka oma kiisudele kiibid panna. Samas on sellest abi ainult siis kui keegi ta tõesti leiab. Oleks ju hea, kui selle järgi saaks teda kus ta täpselt on :roll:

Thumbs up Thumbs down

Ikka on kiibistatud:puna:

Triibu sa jääd alati meie südamesse! Olida nii armas et iga õhtu tulid sa minu voodisse ja tahtsid pai! Igakord kui avas keegi külmkapi olid sa kohe kohal kuna sa lootsid et saad kah midagi ja loomulikult sa said ka midagi head endale kõhtu! KUi avati toidu pakk ja sa olid üleval korrusel tulid sa nii kiiresti alla et ikka olla esimene. JA see oli nii armas. Me ei unusta sind iial . Aga nii vaikne on maja ilma sinuta ja kui õhtul voodisse lähen on kõik kuidagi tühi keegi ei nurru su kõrval Kuna sa olid kassidest see kes oli mu voodis ja Stimpy oli ka aga sina olid põhiliselt ! Armastan ja Igatsen !  Varsti sa sünnid meie ellu kindlasti uuesti nagu suri Jinxsi ja tuli asemele Stimpy täpselt samasugune valge ja jutukas. Sina ka tuled sama moodi tagasi meie juurde! Jään Sind ootama! :syda:

Thumbs up Thumbs down

hetkel ei ole mitte kummalgil kassil, mõlemad toakassid ka.

:syda: Liisu & Lössu :syda:

Thumbs up Thumbs down

minu kiisule paigaldati ka kiip ja kiisu ei saanud arugi,kui protseduur oli tehtud

Thumbs up Thumbs down

Jah, meie kassil on kiip.
Kuigi ta õues ei käi pidasime vajalikuks tema kojujõudmise kindlustada, kui ta peaks uksest välja lipsama.
Hoidsin kassi laual ühe käega kinni ja tema ei pilgutanud silmagi.

Thumbs up Thumbs down