1

Teema: kassimuru

Tere kõik see kassipere smile

Mul on väike mure kassimuruga. Ehk oskate aidata.

Olen proovinud erinevate firmade spets kassimuru seemnetega potimajandusega tegeleda. Aga millegipärast peab kassimuru viisakas kõrguses (e. üle 4 cm) vastu vaid nädala-poolteist, siis vajuvad kõrred longu ja kuivavad vaatamata kastmisele ära.

Muld on hea, kastan piisavalt tihti ja kass väga agressiivselt ei tegele muruga, nii et selline kuivamine jääb mulle arusaamatuks.

Ehk oskate soovitada, mida teha. Võib-olla on teil nippe kuidas kassimuru pikemat aega vastu peaks või teate lihtsalt soovitada, millise firma seemned on paremad.

(Potis ei julge kassimuru osta, sest kardan, et seda on koledal kombel väetatud ja mitte just kõige tervislikumal moel...)

Thumbs up Thumbs down

Vasta: kassimuru

Meie sugulastel on kass linnakorteris ja kuna meie elame maal(niivõrd-kuivõrd:wink:) siis anname neile suurte pikkade kõrtega mättaid. Äkki on sul kuskil mõni sugulane, kes ei ela linnas, suvekodust... . Talvel on jah, asi veidi probleemsem, selles pead küll teistelt nõu küsima, aga suve, kevadel sügisel võib lihtsalt aiast mätta võtta:hei:

Thumbs up Thumbs down

Mina toin oma kassile samuti tavalist muru ouest, mille panin rodu peale lillepotti.
Talvel kasvab see ka niimoodi metsikult... S. t. siiani on kasvanud, saab näha, mis edasi...

mjau!

Thumbs up Thumbs down

miks seda vaja üldsegi on?? mulle nagu arusaamatuks jäänd

Thumbs up Thumbs down

Mul tekkis ka muruteemaline küsimus.
Arvan, et meie kass tahaks ka rohtu närida, sest käib aknalaual näksimas vahest peterselli ja rohelist sibulat. Ta otseselt ei söö neid aga närib küll. Järelikult on vist mingitest ainetest ikka puudus? Kas peaks siis ostma selle kassimuru ja talle seda kasvatama? Praegusel ajal ei saa maalt tuua ka talle mingit mätast, muidu pakuks seda.

Thumbs up Thumbs down