1

Teema: Üks õnnelik olemise koht. :)

Vaatasin et siin on vaba teema.Kirjutan siis ka midagi toredat.
Teate-Ma olen nii õnnelik.Mul on neljapäeval pulmad big_smile.Juba tuleb ka väike närv sisse.
Võibolla see nyyd tundub eputamisena,aga ma olen nii õnnelik ja tahan kohe kõigile kuulutada seda :DJEEEEEEEEEEEE.....................

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Üks õnnelik olemise koht. :)

Vau.
Väga äge:wink:- see on ilus päev.
Kus siis pidu ka toimub, kui küsida tohib, kas reis tuleb ka?
Väike närv on ju täiesti normaalne.

(Mina olen tänaseks juba 1,5 aastat abielus:).)

NB! Aga teemale võiksid siiski nime ka panna, see smail seal on väheütlev (seda saad teha muutes oma postitust, paremal ülal on vastav nupuke).

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg

Oi kui tore!!!!!
Fantastiline!
kas kogu perega?
Minul oli 2 pulma, ametlik sopradega ja kiriklik perekonnaga. Viimasest ei saanudki midagi aru enne kui läbi oli: kogu aeg pidi midagi tegema, hásti orgunnitud oli vanemate poolt. Aga noh, nendele see oligi tähtis, ainus tytar läks mehele....
Pane siis pilte ka, kui see tähtis päev möödas on.
Igatahes palju palju onne nii sulle kui ka su mehele!!!!

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Oi-oi, see on küll tore! Palju õnne juba ette!:lill:

Elan kirikule lähedal ja näen neid ilusaid päevi kooli ja koju liigeldes päris tihti kõrvalt - tundub ikka üks kaunemaid sündmusi olevat elus.
Ennast aga samas ei tunne veel valmisolevana selleks sammuks... Kogun mõned aastat vanust ja lõpetan kooli, ehk siis. Senimaani on niisamagi koos hea smile

Aga väga kaua venitada ka ei taha. Noorelt ikka ilusam abielluda kui keskeale lähenevana wink

Thumbs up Thumbs down

No meil tulevad sellised omamoodi pulmad.Rääkisime ainult vanematele ja nemad tulevad ka kaasa registreerimisele.Siis õhtul kui koju tuleme helistame ka teistele sugulastele et tulgu meile veidiks et on vaja rääkida vm ja siis kui kõik koos siis teatame kõigile et nyyd on nii.Ja hiljem tuleb ka suurem pidu ylejäänud sõpradega.(ei taha seal perbyroos midagi teha nagu,aint registr.mulle seal ei meeldi,tundub nagu sunnitud tegevus,peab aega mahtuma jne.)Aga jah,me mehega mõtlesime te teeme siis niimodi hoopis et yllatame kõiki.
(sry selle pealkirja pärast siis rachelle)

Thumbs up Thumbs down

Ohhoo, palju õnne :lill:

Koer vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Sa oled vist jumal!\"
Kass vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Ma olen vist jumal!\"

Palju õnne teile! big_smile

OT: Ma olen ka mõelnud, et kui kunagi keegi tahab mu ära võtta, siis registreerimisele kutsuks ainult pereliikmed. Olen kahes pulmas käinud, on ikka nadi küll seal värisevate jalgade ja kätega suure rahvahulga ees seista tongue

Marakratid Mitsu ja Lexu
http://indrek.kohv.com/Kass

Thumbs up Thumbs down

no minul saab kevadel abielus oldud 30 aastat ja ütlen ka, et see on ikka üks ilus päev küll. Ja on imetore, kui noored ikka abielluda tahavad. Paraku pole see vist väga moes noorte hulgas.
Õnnitlused sulle ja ära liialt pabista. Kõik läheb hästi kui ei pabista, sest pabistades ei mäleta sa pärast mitte midagi Mina olin küll nii pabinas ja seepärast jäige meelde see ainult, et oli üks ilus päev smile

Thumbs up Thumbs down

palju õnne kullakene!;) närv tuleb ainult kasuks ja muretseda ei tasu...pea meeles : sina oled sellel päeval kõige ilusam! :clap: soovin Sulle kõige ilusamat ja meeldejäävamat pulmapidu wink

Neli kõigearmsamat käpakest ja nurrumootor!

Thumbs up Thumbs down

Oi oi,homme juba ongi käes:)
Aitäh õnnesoovide eest:)Täna tuleb suurem śoping ja rabelemine siis.Söögid-joogid jm.Algul oli nagu aega kyll,aga nyyd on järsku kõik asjad vaja täna teha.Aga samas jälle hea ka et palju teha,siis ei jää aega närveldamiseks:)

Thumbs up Thumbs down

hehee, nagu mõnes filmis, et ootamatult, eelmisel päeval selguvad asjad, mida veel teha vaja ja neid terve hunnik tongue

aga miks te just neljapäeva valisite? mind on alati huvitanud, et miks inimesed nädalasisese päeva võtavad.

Thumbs up Thumbs down

Kusjuures juhtus nii et jäi nädala sisse.Läksime avaldust tegema ja siis pakuti meile vabad kuupäevad ja siis nende hulgast valisime yhe.Pärast avastasime et see on neljapäev.Ja järgmine vaba aeg oli niii kaugel(noored ja kärsitud,ei jõua oodata tongue )

Thumbs up Thumbs down

Buuuuhuuuu.....:(mul on nohu sad

Thumbs up Thumbs down

Aga kui ainult vanemad tulevad, siis pole vast ju hullu, et nädala sees.
Oleks palju rahvast, siis võib-olla kõik ei saaks jne.
Nohu vastu aitab hästi soodaaur, proovi, tee kohe mitu korda päevas:)!

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg

big_smile

See käib asja juurde, koik nagu veaks viltu, aga lopuks on koik ikka ilus ja mälestusi oi kui palju ja oi kui ilusaid!!!!
Muidu polekski ju mida lastele jutustada? (Keda nagunii need jutud ei huvita, aga noh...)

mjau!

Thumbs up Thumbs down

oi,ma mäletan ka,kui mul pulmad olid (1,5a tagasi) ma olin ka niiii närvis,kartsin et midagi läheb viltu,aga jah,kõik oli nii vägev,ainuke jama oli see et väga külm oli (märts).

Thumbs up Thumbs down

Nohu ongi nagu läind.Ja poole tunni pärast siis stardimegi smile
Uhhh..........Ja pole jah hullu et nädalasees,tulevad vanemad ja kodus pärast tähistame veidi ja suur pidu tuleb natsa hiljem kuhu siis kõik sugulased-tuttavad tulevad.Aga nii imelik on olla,pole nagu närvi sees ega midagi,ei ole sellist pulma tunnetgi veel.Mees siin pusib lipsusõlme teha :)Ex see närv tuleb kohalejõudes ma arvan.Nonii,laps riide ja minek:)

Thumbs up Thumbs down

Veel kord, palju onne, teile koigile kolmele!
Ja kuna on kassifoorum, siis kiisule ikka ka!
:pasun:

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Minu poolt ka palju-palju õnne, BadKitty! :lill:

PS. Muutsin natuke pealkirja, et oleks parem aru saada millega tegemist. Nüüdsest on meil foorumis eraldi õnnelik olemise koht, kus kõik saavad oma parimaid ja õnnelikemaid hetki teistega jagada. smile

Beware! When least expected, a cat will sneak up and steal your heart.

Thumbs up Thumbs down

Palju õnne! :lill: Saadan teie perele väikese vihje Joel Sanga suu läbi ka:D

On tõsi see, mees muneb nokast
ja kosub naise tehtud roast.
Ei ütle ära hüvast rokast,
ei kipu välja soojast toast.

Kui oled tark, mees teeb, mis tahad,
ei pane kodust kaapima,
vaid õhtuti su ukse taha
ta tuleb vaikselt kraapima.

Kuid mõnes peres arm ei loida
ja intsidendid juhtuvad.
Seal naised oma meest ei toida
ja hoolimatult suhtuvad.

Nii mõni naine oma näljast
meest mööda linna talutab -
las mehe küüned külmetavad,
las mehel varvas valutab!

Mis ime siis, et mees ei talu
ja hakkab varsti pakkuma
siis võõrastele oma valu
ja võõraid käsi lakkuma...

Thumbs up Thumbs down

Kiisumemm, issver sussver mis luuletus! big_smile

Aga pruudile PALJU ÕNNE! Kibe kibe kibeee!

Thumbs up Thumbs down

Appi , nii armas :wink:

Thumbs up Thumbs down

Palju, palju, palju õnne!!!! :lill:

- Kassid on täielikud isiksused, kellel on arvamus iga asja kohta -

Thumbs up Thumbs down

Kuidas läks? smile Palju õnne eilseks.

Jänkud ja kiisud. ^^

No luuletus on kyll kõva big_smile
Päev läks hästi,Hommikul käisime veel linnas,kujutage ette et ei saanudki nädala aja jooksul kuskil valget seelikut.Panin siis veripunase.See oli ka ilus.
Pool viis algas registreerimine,seal olid ainult vanemad ja meie.Õhtul siis kodus pidu ka,mis venis hommikuni m uidugi smile.nyyd olen nii unine ja väsinud.Aga olen yliõnnelik:D:D:D
(varsti näitan ka mõnda pilti kui olen need kätte saanud:) ).
Ja kiisu on meil ka vässu täna,temalgi oli eile põnev,nii palju inimesi ja nii palju askeldusi,oli temalgi ju pidu natsa:)

Thumbs up Thumbs down