Vasta: kuidas aru saada?/Sipsikul PISIPOJAD!!!

sel juhul said ikkagi ju teada, et kiisu on terve ja loodetavasti see ka nii on;)

Muhvi
pildid: http://www.ringo.com/explore/member.html?memberId=132807181
videod: http://www.youtube.com/user/kunksmoor

no palju õnne minugi poolt kassiemale! smile pildid on väga ilusad, ema harmoneerub oma kasukaga hästi poegadega wink

aga see lugu on küll kahtlane, kui ta veritseb ka ja öeldakse, et midagi viga pole. terve poeginud kass ei peaks ju veritsema? võib-olla tuleks kasuks, kui veider käitumine jätkub, mõne teise arsti juures käia? me oma hoiukodu loomaga käisime kolme erineva arsti juures enne, kui korralikku abi saime nt.

Thumbs up Thumbs down

Kui mõni päev peale poegade sündi törtsuke verd tuleb , siis selles ei tohiks midagi hullu olla. Nagu ma aru sain , ei ole pidevat veritsemist. Ja lootekotikesed olid teil ka kõik loetud ,nii et see ei saanud ka sisse jääda. Aga küllap te ise jälgite kassi ja otsustate kas on asi kahtlane või mitte.
Kas Sipsik ikka veel käitub kummaliselt?

Thumbs up Thumbs down

no see kummaline tagurpidi käimine jäi just selleks päevaks ära, kui ma temaga arstile läksin..

nii et praeguseni on siis kõik korras?

Thumbs up Thumbs down

Hei!

Pole ammu teist midagi kuulnud. Kuda teil läheb?

Marakratid Mitsu ja Lexu
http://indrek.kohv.com/Kass

Thumbs up Thumbs down

Hei. smile
Nagu näha, siis ma ei ole just kõig püsivam kassifoorumi kasutaja ... aga mis siis, et aastad on mööda läinud, annan tagantjärgi ikka infot, mis kassilastest saanud on.
Esialgne plaan 3 kassipoega perekonda jätta läks luhta.. kassisoovijaid oli lõpuks nii palju, et enne kui jõudsin arugi saada, olid kassisoovijad ise kassid ära jaganud... aga kassidest ja nende saatusest pikemalt siis.
Kõik kiisupojad said emakodus elades omale nimed: Paul, Potsataja, Paula ja Pesamuna.
Pesamuna nimi tuli kõige lihtsamalt - viimasena sündinu ehk siis pesamuna ju smile Ja oma nime vääris ta igati, sest ta oli teistest hellikum, tujukam, pirtsakam.. nagu pesamunad ikka. Täna kannab ta uut nime Kiti, mille pani talle tema uus perenaine, ehk siis minu kassihullust ema smile Kiti on kodune toakiisu, kes saab (minu meelest) üleliia palju süüa, on suur ja pontsakas ning endiselt käitub nagu üks ärahellitatud pesamuna, mis siis, et ta nimi on nüüd Kiti.
Paula sai nime kõigile tuntud laulu järgi (..Paula sul on poisipea...), nimelt tuli see lugu raadiost, kui pisiperele nimesid mõtlesime ja nii otsustasimegi, et see oleks lahe nimi talle. Paula nime kannab ta tänaseni. Meie juurest kolis ta Piritale eramajja, kus ta sai omale seltsiliseks ühe musta täpiga valge kassi nimega Täpi (tabav nimi eks?! tongue). Paula ja Täpi on  rõõmuks ja seltsiks suurele perele, suures majas. Kui algul oli Paula see väike ja Täpi suur, siis tänaseks on olukord vahetunud - Täpi on väiksem ja Paula suurem. Kahjuks on Paulale uut kodu pakkunud perenaine ise tänaseks siit maailast lahkunud inglite sekka... sad
Potsataja sai oma nime selle järgi, et ta üle pesakasti koguaeg välja ronis ja seejärel maha end potsatas. Kuna see potsatamine toimus nii umbes 1-2 korda tunnis, siis lõpuks ristisime ta selle tegevuse järgi Potsatajaks. See nimi jäi talle ka tema elupäevade lõpuni. Kahjuks on tema ainuke, kes Sipsiku lastest tänaseks enam elus ei ole. Nimelt sai ka tema maakohta minu sõbranna juurde eramajja elama. Seal oli tal vaba voli ringi liikuda ja õues käia. Kuni ühel päeval selgus, et ta oli suutnud endale hankida kassiAIDSi... ja paraku lõppesid tema elupäevad kliinikus süstla all ja temast sai kindlasti hea ingel kiisude taevas. Ma ei tea, kas oleks saanud teda ravida/aidata, minule lihtsalt teatati, et teda enam ei ole ja ma pidin selle teadmisega hakkama saama sad((
Paul sai oma nime viimasena. Tükk aega ei suutnud välja mõelda, mis nime sellele kiisupojale panna.. kuni keegi soovitas, et kui Paula on juba olemas, siis miks viimane nimetu Paul ei võiks olla. No ja nii tast paul saigi. Ühtlasi sai ta meie naabrite suureks lemmikuks, kes ta endale võtsidki. Seal peres sai ta aga omale uue nime (minu jaoks natu kummaline ja naljakas.. aga noh, las ta olla siis pealegi) Gucci smile .. põhjendus oli lihtne - perepoja sõbrataril oli pisike kutsu, kellel nimeks Armani.. ja no keegi pidi ju siis Gucciks ka hakkama... Igatahes sai kass väga armsasse peresse. Seni kuni need naabrid veel meiega kõrvuti elasid, käis (minu jaoks ikka) Paul meil vahel ka külas Sipsikuga mängimas. Tänaseks me enam naabrid ei ole ning kahjuks ei jäänud meil naabritega ka kontakti maha, seega hetke saatust ma ei oska enam rääkida.
Hilisemas elus on Sipsik peale Pauli veel korduvalt kohtunud Pesamunaga, kui oleme emal külas käinud ja Sipsiku kaasa võtnud. Paraku Sipsik ja Pesamuna üksteist vist enam ära ei tunne, sest käitumine on neil kohtumistel olnud selline, nagu kohtuks kaks võhivõõrast kassi. Kui 1-2 nädalat koos on saanud olla, siis saavad üksteise seltskonnaga hakkama, aga sõbraks ei saa.