Vasta: Mõistus otsas..

Tundub, et minu kassile see ei meeldinud, et ma kogu toa seinaääred ja nurgad tema kuivtoitu täis puistasin. Ta tegi mul siis pesukaussi ja vanni, need võimalused saab ju lihtsalt ära elimineerida. Kass mul ühes toas kinni. Ühe korra tegi nurka ka, aga koristasin ära ning panin sinna hulga kuivtoitu. Rohkem pole teinud. Käis mööda tuba ringi, nina vingus, aga läks ikka ühte oma kastidest (mul kaks kasti kahes nurgas).
Igatahes on näha märke kommete paranemisest:D

Thumbs up Thumbs down

Väga hea ju:py:, et paranemismärke ilmutab!
Loodame, et edaspidi jääbki nii.

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg

Keegi ütles mulle, et kassile ei meeldi sidrunimahla lohn. Kui pritsiksid seda äkki nurkadesse? (Ise pole proovinud) Voi moni muu lohn, mida kass ei salli?
Natuke hiljem: avastasin, et siin on ka kassipeletaja teema, äkki leiad sealt mone hea variandi?

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Nii,aga paistab et meie mure on lahendatud:) JUba kaks nädalat ei yhtegi pahandust nurgas.Hakkasin lihtsalt kassi jälgima ja iga kord kui ta kastis käis oma asja tegemas siis võtsin selle lihtsalt kyhvliga ära ja panin törtsu puhast liiva sellele kohale tagasi.Nii ei ole tal seda lõhna sela koguaeg ja ta arvab et kast on puhas vist.Igatahes meile see aitas.Aire-Kuidas sul on sellega,kas oled ka jagu saanud või ikka veel juhtub??????

Thumbs up Thumbs down

:hyp:tore uudis.
Aga proovigi siis edaspidi ka kohe junnud välja korjata, kui märkad, et on häda kasti teinud, võiksid teda ka millegiga premeerida, kui juhtud nägema, et ta tublisti kastist tuleb.
Siis ta hakkab seda hea tundega seostama ja loodetavasti kaob see paha komme igaveseks ära:)!

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg

See on vist see tunne kui laps Pampersitest lahti saab?:P
Vága tore uudis!

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Ega enamvähem jah,enam ei ole väkki igal pool.Ja alati saab ta kiita ka ja suure pai,vahel vorstigi kui kastist tuleb.Paistab et ta saab ise ka aru et on tubli olnud,siis ta tuleb kohe pai nuruma ja nina on tähtsalt pysti.:D Kiisuke on nii tubli.

Thumbs up Thumbs down

Juhhei! Minagi olen oma kassist jagu saanud, heas mõttes muidugi:D
Meile aitas see, et nüüd on kaks kasti kvartsgraanulitega kahes erinevas nurgas. Mina olen rõõmus ja kass ka:) Kusjuures kaht kasti liiva või saepuruga ta ei aktsepteerinud. Kvartspärlid on tõesti head, need ei haise absoluutselt ja kestavad kaua, ei pea kaste tühjendama kogu aeg.
Ei kujutaks oma elu enam kassita ettegi!:s6ps:

Ilusat kõigile ja aitäh nõuannete eest!

Thumbs up Thumbs down

väga tore! :clap:

Thumbs up Thumbs down

No väga tore siis ju.Jeeeee:D Tubli kiisu on sul ,tee talle nyyd suur pai ka meie poolt.

Thumbs up Thumbs down

huvitav mis ted küll häiriks siis , jah , edu lahenduse otsingul .

Thumbs up Thumbs down

Ei saand nyyd midagi aru mis sa öelda yritasid annahoJ????

Thumbs up Thumbs down

Minu kiisu oli samasugune kui ta endale võtsin, nimelt ei armastanud korralikult potil käia. Proovisin igasugu asju ja nippe, aga lahendus saabus siis kui ostsin talle teise liivakasti kõrvale. Kui parasjagu üks ei kõlba siis ssaab teise minna. Praegu on ta juba nii tuli, et ma ei pea kahte kasti hoidma ja kiisu suudab oma hädad ühes kastis ära teha smile
Soovitan proovida, sest muudmoodi ei saagi teada mis talle meeldib, mis mitte.

Parimat
Kadri:wink:

Thumbs up Thumbs down

Tublid kiisud ma ütlen ja perenaised ka:s6ps:

meie kiisul kriimud silmad...

Nii nii,sain siin kõvasti hõisatud ja kasse kiidetud,aga minu oma on jälle "halvale teele" läinud.Ja nüüd ta käib vetsus oma hunnikuid tegemas:vs: Päeval on korras,aga siis kui ma olen kodust ära ja öösiti käib vetsus.Täitsa jube,kogu vaip on juba rikutud.Võta nyyd kinni siis mis talle jälle ei meeldi....:evil:

Thumbs up Thumbs down

BadKitty, aga äkki on su kassi tervise või seedimisega midagi lahti? Kui kõht korrast ära, siis võivad kassid ka nii käituma hakata. Mida sa kassile süüa annad? Kas on äkki märgata mingit seost pahanduse tegemise ja selle vahel, mida ta sööb?

Thumbs up Thumbs down

ei ole nagu tähele pand toiduga seost,sööb krõbinaid mul,ei taha konserve,tal vahepeal vist dieet siis ta mingi aeg ei söö konserve.Aga hädad on kõik normaalsed jne.Kõht on korras igatahes.

Thumbs up Thumbs down

Niipalju kui ma algaja kassipidajana olen looma jälginud siis erinevus on jah selles,et kassi ei saa erinevalt koerast õpetada nii, et torkad ta nina pahanduse sisse ja riidled siis temaga.Oma kiisuga sain kõik õpetatud nn. kavalate vihjetega.Nimelt tegin paari nädala jooksul nendes kohtades kus ma ei taha , et ta käiks kassi liikumise võimalikult ebamugavaks.Kortsutatud foolium, käega plaksutamine(mitte tema nime seejuures hüüda!), muud karedad ja ebamugavad asjad.Ja ongi kord majas.Köögilaual on kõik asjad pikad päevad puutumata, ka ei taha ta käia nendel aknalaudadel kus ei tohi.Äkki kui kiisu häda nurka teeb aitab mingi selline trikk, et teha talle see nurgasolek võimalikult ebamugavaks.Ise ka ei käi ju sellistes kohtades kus ennast ebamugavalt tunnen.Päris kindlasti toimib ,aga see on vist liiga karm, näiteks väike hiirelõks vms.(Mõistlikkuse piirides muidugi)Väikse plaksu saab vastu koonu siis ei vaata terve elu nurga poolegi.Ma räägin põhimõtteliselt, mitte et peaks jahipüssi nurka üles laadima.Leebelt vihjeid lihtsalt kassile andma, et sinna ei tohi minna.Jama on siis muidugi kui ta teeb keelatud asja valimata kohta vms.

Thumbs up Thumbs down

Nii naeruväärne kui see ka pole,aga mul on vetsu uks kinni seotud nööriga kui mind kodus pole ja öösiti,siis ta sinna ei saa ja käib kastis,ykspäev aga jäi sidumata kui ära läksime ja ta ei läindki sinna,arvas vis et ei saa jälle ja ei proovindki.
Ja ma arvan et äkki oli see sellepärast(nurka tegemine)et tal oli jooksukas,kas nad siis teevad niimodi????

Thumbs up Thumbs down