Vasta: Kiti ja Kratt...

Kle on jah plaanis ette võtta see opp.Enam ei ole lihtsalt võimalik,vähe sellest et koguaeg on kisa,on koguaeg ka pahandused.Täitsa jube,prügikast keeratakse kummuli,kartuleid veab ämbrist minema laiali,siis kaabib veel mulla ka välja jne jne......ja kõige suurem mure on see et aina kipub välja.olen juba kolm korda niimodi öösel kassi trepikojast toonud tagasi ja nyyd on uks alati lukus või ketis,ka päeval.Parem karta kui kahetseda...

Eks ta ole kõik mõtlemises kinni,ma ise kardan paaniliselt oppe ja loodan et ei pea kunagi yhtegi läbi elama ja seepärast on nii paha mõelda et nyyd viin oma kiisu ise lõikusele,aga noh,pärast on kõigil parem.:)

Thumbs up Thumbs down

Ma motlen, et kui te linnas ei ela ja pikem maa polikliinikuni, siis vast on kergem see pahempidi omblustega opp, siis ei pea just oigel ajal arsti juurde tagasi minema niite välja votma ja tundub, et ka paranemine on hoopis kiirem ja muretum. Ma muidugi ei tea nyyd hinnavahesid...

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Tead ma olen aru saand et ega polegi hinnavahet nagu nende õmbluste vahel:?
Aga nii või naa on pahempidi õmblus parem,ma ei usu et mu pirtsakas preili lepib mingi krae või vestiga:roll:

Thumbs up Thumbs down

Kraega on raske teki alla pugeda jah wink

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Issand, kui vägev muster! :py: wink

Thumbs up Thumbs down

Kas olete kiisuga arsti juures ära käinud?

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Käidud,aga esialgu siiski tabletid.Siiani tervis korras.Nii hea kiisu on jälle tagasi,mängib ja poeb jne,nagu enne.Ei ole enam suuri pahandusi ja kisa big_smile

Ükspäev juhtus väike õnnetus ka meil,astusin oma kassi jala vigaseks:( Hüppas mulle täpselt ette,õnneks hullu pold,lihtsalt väänatud.Tänaseks on juba korras,aga kogu eelneva nädala lonkas ja aina nuttis.Jube oli mul olla,nii kahju tast.Õnneks kiisu pikka viha ei pea ja nyyd oleme jälle sõbrad easi:pai:

Thumbs up Thumbs down

Issand kui palju juhtumisi siis teie kiisukese elus.
Kassidel on jah see komme peremeestest ette tormata, kui teavad, et midagi ponevat on juhtumas. Minu oma on mul ka muudkui jalus, kui toitu teen voi teda rodule lähen laskma. Käin siis selliste "lohistavate"sammudega.
Kuidas muidu ta tablettide votmisesse suhtub? Pahaseks ei saa? Voi on juba ära harjunud?

mjau!

Thumbs up Thumbs down

ega ta väga rõõmus ei ole küll,aga saame hakkama.Aga nii tore on see et mu kassike on jälle endine big_smile
Praegu ta võtab päikest aknaall.....

Kusjuures,huvitav lugu on karvaga,muidu ikka oli selline hall,aga nyyd vaatan et siuke hallikas-punakas,kas on see kevadest või lähebki punasek ära??? Või on liiga palju päevitanud tongue,hall muutub pruuniks

Thumbs up Thumbs down

Nii,eile viisin oma tubase kiisu õue.Muidu ikka kangesti kipub välja lipsama,aga nyyd kui päris õue jõudis oli kohe paanika.Nimelt käisime arsti juures.Saime ussirohtu igaks juhuks ja tehti marutaudi vaktsiin.
Oi vaeseke,autosõit oli hirmus,terve tee üritas minema saada.Ise olen nüüd päris haavatud sellest sõjast tongue
Tagasitulles aga lasin ta autosse lahti.Siis hakkas juba ka vikselt harjuma.Istus mul õlal nagu papakoi ja piilus välja.
Aga suht solvunud oli mu peale pärast,ei suheld tykk aega.....:pai:

Thumbs up Thumbs down

Kusjuures mina hoidsin ka ennem kassi autos oma süles või puuris, aga kui ükskord tegin proovi ja lasin ta ka vabalt autos liikuma, siis oli kass nii rahulik kohe. Neile see kinni hoidmine vist eriti ei meeldi, tahavad ikka näha, mis ümberringi toimub.:)

Cats are just little people in cheap fur coats

Thumbs up Thumbs down

Ega jah,kipuvad närvi minema kui kinni on.
Ostsime kassile uut liiva,siiani oli tal see tavaline õueliiv.Nyyd siis mõtlesime et proovime teist,on hea lavendli lõhnaga ja lihtsam puhastada ka.
Kiti siis ka uuris seda,aga ei sobind alguses vist,ädale ei läind terve päeva,käis juba jalad ristis ringi smile õhtul siis lõpuks käis ära.Täna aga püherdas seal sees väga vahvalt ja nüüd lõhnab ise ka lavendli järele.

Eile tegi meil trikke ka.Läksin lapsega jalutama välja,aga unustasin köögiakna veidi lahti ja kohe oli vaja see ära kasutada,eelmisest korrast veel aukki järgi kust välja saab läbi võrgu.Tagasi tulles nägin et ohoo,kass väljapool,istus nii rahulolevalt päiksekäes,aga siis nägi mind.....oi mis kisa siis tuli...umbes nii et aidake nyyd suurt hädalist....jooksin siis tuppa hädalist päästma,aga ei tahtki tulla ära teine...siis järgnes u veerand tundi akrobaatikat aknal et kassi tagasi saada.Ja raske arvata kes oli iseendaga ylirahul..:D

Thumbs up Thumbs down

Nonoh, teil siis jätkub kevadtegemisi!
big_smile

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Iga kell..:D

Thumbs up Thumbs down

Meil on uus komme.Õhtuti kui teleri ees midagi head vaatan siis ikka näksime ka midagi.Tavaliselt krõpsu.Nüüd on Kitigi hakand krõpsudega maiustama,eriti meeldivad talle tortilla krõpsud.Ja nii ta siis istub minuga tekiall,vaid pea on väljas ja näksib krõpsu ja vahel isegi tundub et vaatab ka filmi.:)

Thumbs up Thumbs down

Nii naljakas:D
Vaadake, et krõpsudega liiale ei lähe;)

Thumbs up Thumbs down

Seda muidugi tongue

Thumbs up Thumbs down

Väga tore siis, Ben teki alla üldse  ei tule, aga ka tema on uue krobistamise viisi oppinud (tema teemas kirjutasin). 
Eks see nii ole jah, nagu peremehed ees, nii ka loomad järgi!

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Kas keegi teab mõnda online poodi kust saaks kassile asju tellida?

Thumbs up Thumbs down

:?:?:?

Thumbs up Thumbs down

Paar poodi on, aga seal on valik nii väike.

Üks nt siin

Thumbs up Thumbs down

Otsin infot kassi jalutusrihmade ja trantspordipuuride kohta.Suvi tulemas ja rohkem seiklemist,ei taha ju kiisut üksi koju ka jätta.

Thumbs up Thumbs down

Mu kass on kuri ???
Ei tea mis tal on,mitu päeva juba selline,et kui mööda lähed tast siis hakkab susisema ja urisema ja hammustama ja siis ta on terve tunnikese selline ja siis jälle ok kõik.tal nagu tigeduse hood käivad.Millest.
Muidu on tervis korras tal,sööb ilusti ja kastis on ka korras,mängib ja nurrub jne....ja siis järsku tige....??????????

Thumbs up Thumbs down

Voibolla on tal igav? Ma ei usu, et ta nüüd järsku kurjaks on muutunud... Vii ta kellegi juurde külla paariks tunniks, küll ta siis hakkab jälle koduseinu ja kodulisi uuesti hindama! :hei:

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Võibolla.Ma loodan et möödub.

Thumbs up Thumbs down