Vasta: Kiti ja Kratt...

nii minu pätt tegi jälle tempusid,meil on köögiaknal võrk ees putukate jaoks,aga on ka hea selleks et kass ei saaks plehku kui aken lahti on.
Nüüd aga on seal sees kena kassipea suurune auk sees nurgas :roll: ei tea kes küll tegi...ja neiukene ise teiselpool klaasi aknalaual ja katsu teda siis tuppa tagasi saada:pai:

Thumbs up Thumbs down

Niisiis, ostsite vale aknavorgu: kassiukseta!
Hea, et teil nii tark kuldsete kätega kiisu on, lahendas ise probleemi!
Pohiline, et ta sealt alla ei lenda...

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Vot,jälle meie rumalus:P:dooh:
õnneks elame esimesel korrusel nii et hullu ei juhtu kui ta alla sajab,aga ta võib ära kaduda,siis on jama.Korra ta juba on väljas käinud ja ei tulnud tagasi,õnneks nutu järgi leidsin yles ta.

Viimasel ajal on ta imelik mul,ei söö yhtegi konservi enam,ega ka viinerit või vorsti ei taha.Ainult oma krõbinaid närib:? ja passib esikus ja kraabib ust,ei tea kas peab dieeti jooksuajaks?
Muidu on igati terve ja liivakastis kõik ok.Täitsa müstika mu jaoks:roll:

Thumbs up Thumbs down

Nii see uksekraapimise aeg on möödas.Aga nüüd on ta memmekas mis memmekas.Ei saa kuskil oldud ise,aina käib järgi ja nurrub ja poeb kaissu ja põue mulle.Isegi vetsus enam ei lasta olla,kohe nutma ja ust lahti tegema.Nagu väike tita.Kohati on see väga armas ja vahva,aga vahel küll segab.

Eile ostsin talle vitamiine.Väga vahvad väiksed roosad sydmed.Ja Kitile päris maitsevad.

Thumbs up Thumbs down

No nii-minu väike kiisulaps on nyyd suureks sirgunud.Täna hakkas tal jooksuaeg:mad:  (ma vähemalt arvan nii).Ta käib ja rullib ennast mööda põrandat ja käunub vaikselt ja ajab tagapoolt uppi kui hakkad silitama.Täitsa tyytu on kohati,tuleb ja nyhib ja nurrub veidralt.Kui kaua kestab yldse kiisudel see jooksuaeg ja kui tihti see on?
Nyyd vaatan teda,kui tal kogu see aeg nii suht rahulikult möödub on hea,aga kui läheb päris hulluks siis peab minema enne järgmist korda arstile.Palju see emase kassi steriliseerimine yldse maksab?
No jah siis....:cat:

Thumbs up Thumbs down

Eks vist pead selle kaigu ette votma, muidu hakkabki ajaarvamine enne ja parast jooksuaega olema;)
Veidi off topicut: Mu vaiksema poisi ristiemal oli emane kass, kastreerimata. Kui jooksuaeg tuli, haaras koik manguasjad ja pidas neid oma poegadeks, ei lasknud kedagi lahedale ja muudkui lakkus neid! Siis kylla minna ei saanudki tema juurde...
Igatahes vaata, kuidas ta on ja eks sa ise ikka otsustad selle yle, millal ja kuidas.

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Minu arust kirjeldas Alexa valetiinust . Koertel esineb ka seda .

\"Süüa tahtval kassil puudub väljalülitamisnupp.\" - teadmata

\"Tuhandeid aastaid tagasi kasse kummardati nagu jumalaid. Kassid pole seda unustanud.\" - teadmata

\"Kassid on targemad kui koerad. Sa ei saa panna kaheksat kassi kelku vedama.\" - Jeff Valdez

Thumbs up Thumbs down

Paistab et on yle läinud.Kestis vaid mõne päeva ja oli suht rahulik.Lasin tal omaette olla ja ei puutund teda ega teind tast eriti välja ja oli väga rahulik.Eks siis paistab,selle korra järgi vaadates nagu ei olegi vajadust otseselt minna,aga noh,ma ei tea....

Thumbs up Thumbs down

Jah, valetiinusest oli jutt...

Tore, et koik on nyyd korras ja elu jälle tavaline. wink
Kas lumega ka tutvust juba teinud? Sain aru, et Eestis on normaalsed talveilmad...

mjau!

Thumbs up Thumbs down

ei ole teda lume sisse viinud,kuigi mitu korda olen mõeld,aga äkki ta jääb haigeks,ta ju tubane kass ja väljas ei ole käind...Ei teagi kohe.

Kui tihti see jooksumure on neil loomadel????????? Oli mõni päev vahet ja siis hakkas jälle pihta see hullus ja nyyd tõsisemalt.Päeval on rahulik aga kui mees õhtu tuleb siis läheb segaseks ja käib närvidele.Isase lõhn vist.Nii et paistab et meil tuleb siiski arstilkäik ette võtta.........

Thumbs up Thumbs down

Jep, need jooksuaja tuurid võivad veel väga kaua jätkuda :murelik:

Koer vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Sa oled vist jumal!\"
Kass vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Ma olen vist jumal!\"

Deem küll.....kass on ikka täitsa :vs: läind.Ainult teeb pahandusi ja kräunub.Täitsa võimatu olla juba.Eile siis otsustasime mehega et tuleb üks arstilkäik ette võtta ja asja parandada.Nii et järgmine nädal siis lähme uurime neid võimalusi ja loodetavasti saab rahu majja jälle.....

Thumbs up Thumbs down

Minu emasel kassil oli ka üks sügis nii, et jooksuaeg kestis 1 nädal, siis oli 1 nädal jälle rahulik, siis jälle 1 nädal jooksuaeg jne jne, kokku kestis see jant vist ligi 3 kuud. Täitsa hulluks ajas see, aga ma arvan, et kuna mu ema oli samal ajal usas, siis ta vist suurest igatsuest mu ema järgi pööras lihtsalt nati ära. Ta on ikka jube memmekas kass. Nii et see kassi jooksuaja arvamine on ikka suht raske.

Et väga:tv: ei oleks mu vastus, siis :terv: Badkittyle ja Kitile ka meie poolt

Cats are just little people in cheap fur coats

Thumbs up Thumbs down

Tere tere.:hei:

Thumbs up Thumbs down

Muideks, kas Sinu kass ka monikord koridori on pagenud? Voi ei huvita teda koridor? Minu oma on alati seikleja hingega olnud (kahjuks...), isegi nyyd veel tahab naabrite ukse taha lipata...

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Ühe korra jooksis minema hommikul kui mees töle läks,kui ma lapsega ärkasin siis ei old kiisut kusagil.Kõisin aga õues kutsumas,vihma sadas jubedalt.Olin päris paanikas,ta ooli siis veel mingi kolme-nelja kuune ka.Mõtlesin et ongi kõik.Siis mõtlesin korra et vaataks keldrisse ka ja sealt kuulsin juba tuttavat nuttu....Oli teine naabrimehe keldri pugend ja välja ei julgend tulla.Õnneks oli naaber kodus ja sain kassi tagasi ja peale seda ta pole enam välja kippunud.Peesitab ahjuees nyyd:)

Thumbs up Thumbs down

appi need kassid on ju niiarmsad eriti see pisike veel:ingel:

Thumbs up Thumbs down

Hei, mis jooksuaega puutub,siis minu Suusikesel hakkas jooksuaeg ka kuskil 5-kuuselt.....oi see oli hirmus aeg:vs:aga nüüd varsti saab sellest juba aasta mööda ja "neiukene" jääb meil nüüd vist igaveseks titaks:wink:st. et tahab ainult mängida,mängida ja veelkord mängida:laugh:

Thumbs up Thumbs down

Meil on ka juba päris pikalt rahu majas olnud,on jalle kiisupoeg tagasi:)

Thumbs up Thumbs down

Ai ai,kiisu kuskilt haiget sai.Täna siis nii et istusime mehega terve öö üleval sest kassikesel oli jalg haige.Nagu väikse lapsega kohe.Üks tagumine jalg on valus,lonkab ja ei toeta sellele jalale eriti.Öösel ta ei aand magadagi,nurrus ja siis kui keeras end siis sai haiget ja hakkas susisema ja urisema.Täitsa hull lugu kohe,aga praegu enam nii karjuvalt valus ei ole.Loodame et läheb yle.

Thumbs up Thumbs down

Oh jumal, loodetavasti saab kiiresti terveks. Aga kas teate, kuidas see tal juhtus?
Head paranemist,
:terv:

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Ei tea kuidas juhtus,arvatavasti väänas vm.Aga täna  on juba kõik korras ja piiga traavib jälle endiselt ringi:py:

Vot lugesin ükspäev kuidas Ben jooksu pani,ajas naerma.Nüüd tegi siis minu kass sama triki enamvähem.
Üleeile õhtu olin juba tekiall,järsku tunnen et toas nagu nii külm,et kuskilt tuul puhub nagu.Tõmbasin siis rohkem teki sisse ja vaatasin telekat.Siis aga mees küsis et kus kass on,oma majas pold teda.Hakkasin siis toast otsima,ei olegi.....:para:    Läksin siis lõpuks kööki ja mida ma näen....välisuks pärani ja kass kadunud.Oi ma ehmatasin jooksin siis öösargis koridori kassi otsima......Õnneks pold ta väga kaugele läind ja leidsin ta ruttu üles.Vot sindrinahk oli ukse lahti teind ja ajama pand.Nüüd on mul uks lukus koguaeg,äkki teeb veel trikke.

Thumbs up Thumbs down

tongue
Voibolla luges Su kass ka seda lugu ja otsustas järele proovida!
Naljakas jah, et me molemad niimoodi öösärkide väel kasse koridorist taga otsime, ma just motlesin, et vast oli Ben nii ehmunud näoga just seepärast, et mind nii kummituslikus riietuses nägi!!!
Igatahes tore, et jalake taas terve, nii saab valuta uusi tempe visata :hei:

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Ma arvan küll et ta käis salamahti lugemas,vaja ikka kursis olla viimaste moeröögatustega kassitempude maailmas:P

Thumbs up Thumbs down

Lugesin, et tytarlaps läheb loikusele. Ka minule oli algul see vastumeelne, aga teisiti kassi kodus pidada on toesti voimatu (st. vÄga raske). Nagu Sa siingi lugenud oled, enamus kiisudest on opil käinud ja koik väga roomsad ja koik korras ka. Nii, et arvan, et see on teile raskem kui kiisule, igatahes :pai: ja jääme uudiseid ootama!

mjau!

Thumbs up Thumbs down