1

Teema: Kiti ja Kratt...

:hei:
Tere tulemast foorumisse.
Armsalt poseerib ja vaatab sügavuti otse kaamerasse.

Lehvitavad, Marius BOY ja Rahel

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg

Vasta: Kiti ja Kratt...

kas rohkem pilte ei ole.  Tahaks veel näha big_smile

oi,oi,nii suur pilt....:(

Thumbs up Thumbs down

Jah, aga kiisu ise nii pisikene, muidu ei näekski teda... Väga armas kiisukene, nii nunnu. Kuna minu oma tuli meile suurema poisina, siis on nii tore neid beebipilte vaadata!

mjau!

Thumbs up Thumbs down

kui sulle meeldivad need beebikad siis peax see ka meeldima,mulle meeldib,see on kõige esimene pilt temast..

Thumbs up Thumbs down

hmm...pilt ei tule siia:(

Thumbs up Thumbs down

on vist liiga suur.Yhesõnaga pilt oli selline kus ta on vaid kolme päevane,silmad veel kinni jne..hästi nunnu:D

Thumbs up Thumbs down

Äkki leiad ikkagi mingi lahenduse pildi panemiseks? Kas su kompuutril on selline voimalus, et kui klikid pildile parema hiire klahviga, siis : Resize pictures? Sellega saab pildid väiksemaks. Nii tahaks seda pilti näha...

mjau!

Thumbs up Thumbs down

No nii,nyyd peax sobima...

Thumbs up Thumbs down

selline ta siis meil oli kolme päevaselt

:cat:

Thumbs up Thumbs down

Issand kui armas! Save\'isin omale kompuutrisse, et kui poisid koolist tulevad siis neilegi näidata. Toepoolest, sellised pildid on asendamatud. Kas sul on kassidele tehtud ka oma fotoalbum? Voi on nad perealbumis?

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Mul on niimodiet on yks suur kaust piltidele ja selle sees on teised kaustad,igal pereliikmel oma kaust jm teemad ka.Kiisul on ka oma kaust.

Thumbs up Thumbs down

kas su avataril on su enda kiisu we?

Thumbs up Thumbs down

Mu enda "Hulkur Rasmus"  jah. 
Jalutas meile kuu aega tagasi tuppa...  Ju siis leidis,
et kolbame teda teenima kyll:wink:
Ilmutasin kah täna esimesed pildid temast ja olen nyyd kahevahel, kas teha eraldi album kassile voi panna perealbumisse. Voibolla teen duplikaadid ja panen nii perealbumi, kui ka eraldi kausta, nagu sinulgi. Nii hea, siis kohe näidata, ei pea koiki laste kooliekskursioone jne vahepeal näitama....

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Ja jaa,kas sul siin pildialbumit ei ole?Mina tegin,mõned pildid on seal.Varsti panen veel mõned kui välja mõtlen kuidas neid väiksemaks teha.
Mul on oma kiisule lisaks ka yks väike hulgus aga tema meil toas ei käi,ta vist on harjund õues.Minu kass on täitsa tubane.Aga see hulkur käib meil söömas.Uksetaga tal oma nurgake kuhu ma talle toitu panen kui ta jälle tuleb.Proovisime teda ka tuppa jätta aga ei jäätahab välja tagasi.Kahjuks Kiti aga ei salli seda hulkurit,läheb nii turri kohe kui näeb ja nii ei saa neid ka kokku lasta.Kahju.

Thumbs up Thumbs down

Ega minu oma ka teisi kasse ei salli...
Mul on kyll siin pildialbum, paar poiste tehtud pilti on seal (Ben Neutron Teni\' i pildialbum). Aga ikkagimonus on neid paberil näha...
Nii, et sul on siis 1 ja pool kassi, kui nii öelda voib?;)
Vága tore! Mina toidan varblasi akna taga, see ajab Ben\' i väga närvi.

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Vaatan, et Kitil on ninal juba beebina väike äratuntav kriips? teda juba naljalt kellegi teisega sassi ei aja...

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Ega jah.Ta on yldse isemoodi kiisu,nagu kõik kassid ma arvan,igayks on isemoodi ja segi ei aja neid.
Lähen nyy vaatan pilte siis. :s6ps:

Thumbs up Thumbs down

Muidu on ta selline pisikese Beni nägu, kuna ma oma kassi alles kuu aega (pisut rohkem) tagasi sain, siis motlen ikka vahel, et milline ta titana oli... Muster on enam vähem sama....

mjau!

Thumbs up Thumbs down

kui vana su ben on?

Thumbs up Thumbs down

Arst ütles, et aasta ja pooleteise vahel... Hambad on tal sellised imepisikesed ja lumivalged. Nende järgi vist otsustas. Tema suurim maania on praeguseks pingpongi pallide taga ajamine. Proovi, kas sinule omale meeldib? Minu oma on joovastuses... kuni pall kapi alla läheb ja enam kätte ei saa.

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Võiks tõesti proovida.Praegu tal on selline väike kummipall ja see kõliseb kui veereb,seda ajab taga,aga lemmik on hiir.Mingi pisikene karvane,täpselt nagu päris,oli kolm tykki pakis ja nyyd on kaks tykki jäljetult kadunud ja yks on vahelduva eduga ikka nähtaval.Seda ta ajab taga ja närib.Nagu hull selle järele.Mu meheõde ostis oma kassile samad ja sellele ka meeldisid,kahe nädalaga kulutas nad ära.Vaatasingi ykspäev et peab uued mänguasjad tooma tibule...

Thumbs up Thumbs down

kas su kassil hambad on vahetunud juba we.Minu oma on viie kuune ja praegu vahetab,aga kas ta vahetab kunagi veel neid?

Thumbs up Thumbs down

Ma usun, et ikka kord elus. Jah, on vist vahetanud jah... Suus tal nad koik on, ega ma täpselt ei teagi, aga arst passis kyll ja selle järgi ta talle vanuse panigi... Koerad vahetavad kyll yks kord, vist kassid kah.

mjau!

Thumbs up Thumbs down

aaa.ok

Thumbs up Thumbs down