Vasta: vanalinna kurvad kiisud

Mis ussid need siis on, kas parasiidid?
Kui on, siis on kassid ikka väga hullus seisus, kui ussid juba väljas igalpool ringi aelevad:(.

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg

Nad söövad nende toitu kas seal ja ma arvan et kassidel siis lähevad nad koos toiduga alla! Ükskord ma võtsin ühe kotiga sealt seest neil vanad nõud ära ja seal peal olid nad niivisi rivis ja sõid seal .Ehmatasin kohe ära .:roll:

Triibu sa jääd alati meie südamesse! Olida nii armas et iga õhtu tulid sa minu voodisse ja tahtsid pai! Igakord kui avas keegi külmkapi olid sa kohe kohal kuna sa lootsid et saad kah midagi ja loomulikult sa said ka midagi head endale kõhtu! KUi avati toidu pakk ja sa olid üleval korrusel tulid sa nii kiiresti alla et ikka olla esimene. JA see oli nii armas. Me ei unusta sind iial . Aga nii vaikne on maja ilma sinuta ja kui õhtul voodisse lähen on kõik kuidagi tühi keegi ei nurru su kõrval Kuna sa olid kassidest see kes oli mu voodis ja Stimpy oli ka aga sina olid põhiliselt ! Armastan ja Igatsen !  Varsti sa sünnid meie ellu kindlasti uuesti nagu suri Jinxsi ja tuli asemele Stimpy täpselt samasugune valge ja jutukas. Sina ka tuled sama moodi tagasi meie juurde! Jään Sind ootama! :syda:

Thumbs up Thumbs down

Issand kui õudne, on need vaglad siis?
yikes

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg

Ma ei teagi aga tunduvad küll nende moodi olevat!

Triibu sa jääd alati meie südamesse! Olida nii armas et iga õhtu tulid sa minu voodisse ja tahtsid pai! Igakord kui avas keegi külmkapi olid sa kohe kohal kuna sa lootsid et saad kah midagi ja loomulikult sa said ka midagi head endale kõhtu! KUi avati toidu pakk ja sa olid üleval korrusel tulid sa nii kiiresti alla et ikka olla esimene. JA see oli nii armas. Me ei unusta sind iial . Aga nii vaikne on maja ilma sinuta ja kui õhtul voodisse lähen on kõik kuidagi tühi keegi ei nurru su kõrval Kuna sa olid kassidest see kes oli mu voodis ja Stimpy oli ka aga sina olid põhiliselt ! Armastan ja Igatsen !  Varsti sa sünnid meie ellu kindlasti uuesti nagu suri Jinxsi ja tuli asemele Stimpy täpselt samasugune valge ja jutukas. Sina ka tuled sama moodi tagasi meie juurde! Jään Sind ootama! :syda:

Thumbs up Thumbs down

:puna:
Kiisumemmel on tuline õigus. Ma poleks pidanud niimoodi Kisakõrit püüdma minema, sest teadsin, et ei saa teda eriti kaua enda kodus hoida.
Ja tõsi on ka see, et ainult püüdmisest ei ole kasu. Kiisule tuleks siiski uus kodu leida. Lootsin, et Kisakõri leiab endale kiiremini kodu, aga nii kahjuks ei läinud.
To Meff: maale vanaemadele/vanaisadele tasuks kasse anda vaid kastreeritult/steriliseeritult, et nad seal omakorda poegi ei teeks.

Koer vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Sa oled vist jumal!\"
Kass vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Ma olen vist jumal!\"

jah seda küll, aga kui nad raha juba koguvad ja värk.. ja ehk see kassiabi\'gi saab ehk sponsoreerida. küsida ju võib.  see ussi jutt oli küll praegu väga õudne :S

Käisime täna kiisumemmega Laboratooriumi tänava kiisusid vaatamas. Kaks nädalat tagasi oli seal vähemalt kümme kassikest, täna nägime vaid viite. Kaks musta päris korraliku välimusega ja sugugi mitte metsikut kiisukest on varsti emmeks saamas. Samuti elutsevad kuuris ka eelnevalt mainitud siiami kass ja üks halli värvi kiisuke.  Hall kiisuke on väga puhta välimusega, roosa ninakese, valge maniskiga ja väga erilist tumekollast värvi silmadega. Tundub, et tegemist on noorhärraga, umb poole aastane.
Siiami kass on aga lausa eksklusiivse välimusega, helebeez ja pruunikas kasukas on läikiv ja pehme ainult, et siiami silmad vajavad kiiret ravi. Need kaks kassikest on kindlalt kellegi poolt tänavale visatud ja eks nii nad siis sinna ongi tulnud elama. Arvestama peab aga sellega, et varsti, varsti on tulemas väga külmad ilmad ja kuur on mõistagi igasugust rämpsu täis rääkimata igasugustest haigustest:pasun:
Seega on kassikesed praegu veel küllaltki kobeda välimusega...aga...vajavad kiiret kiiret abi.
PS: On väga meeldiv kuulda, et koolilapsed käivad kiisude eest hoolitsemas, suured tänud teile.

Thumbs up Thumbs down

Siit siis mõned pildid ka. Linnateatri lavaaugus elavad mustad kiisud näitasid meile pühapäeval mõlemad nii vahvasti keelt:) Paar tükki on seal tõesti vist üsna varsti pudenemas, ei tea, kuidas nad vastu talve oma pisikestega hakkama saavad:(
Nad on üsna arglikud, aga tõenäoliselt (loodetavasti) on keegi, kes neid regulaarselt toidab ja kellega nad harjunud on. Siis oleks ehk mõeldav vähemalt osa neist ka kätte saada.

Thumbs up Thumbs down

Näitab keelt:)

Thumbs up Thumbs down

Toit tuli!

Thumbs up Thumbs down

Siiamile on mul huvilisi ootamas, kui ta vähegi oleks sõbralik. Kuidas ta iseloom on???

Thumbs up Thumbs down

No eks nad kõik on vähemalt esialgu umbusklikud, ainult need kaks tiinet emast julgesid päris ligi tulla ja kui mälu mind ei peta, sai neile isegi läbi aia pai teha. Kuurist tuli siiam küll välja, aga enda lähedale ei lasknud. Sellepärast ma arvangi, et kõige lihtsam oleks neid püüda sellel, kes neid ehk regulaarselt toidab. Päris võõrast ei lasegi ju kass ligi, ja jumal tänatud, siis oleks piinamine veel lihtsam:(

Thumbs up Thumbs down

Me nüüd käime iga päev neid toitmas! Aga täna julges ainult üks must välja tulla ja teine oli sees aga ülejäänusi ma ei näinud! sad :roll:

Thumbs up Thumbs down

Tublid lapsed olete:py: Siis te saate ehk vaadata seda ka, et mõned kurjad poisid neile liiga ei teeks. Kui keegi neid seal kiusab, andke siia teada, siis peaks midagi kiirelt ette võtma. Võib-olla nad ei tulnud sellepärast välja, et keegi oli neile enne just süüa viinud? Või oli lihtsalt liiga külm. Küllap nad kuskil seal ümbruskonnas ikka on.

Thumbs up Thumbs down

Täna käisime koos Kassiabiga kiisusid vaatamas. Kahjuks nii vihmase ilmaga kõik välja ei ilmunud. Aga oma suureks imestuseks nägime linnateatri hoovis ühte pisikest siiami kassipoega...niisugune armsake karvane vast max paari kuune, päris paksuke aga arglik.  Ilmselt on ta siis lähisuguluses fotodel nähtava siiami kassiga.
Suurt siiamit me aga ei näinudki. Lähen mõne päeva pärast jälle vaatama. Seal on ka pisikesi musti ja musta-valgekirjusid kiisukesi. Kõik nad tahaksid väga kodusoojust tunda. Kui keegi peaks huvi tundma nende kiisude vastu...siis palun võtke minuga ühendust  (laura.lotta@mail.ee) või siis Kassiabiga NB! Ilmad lähevad aina külmemaks ja kurjemaks ...

Thumbs up Thumbs down

Hall ja siiam on juba tänavalt ära hoiukodudes. Siiam on pisut külmetanud ja saab ravi, hall saab ka ravi.

Thumbs up Thumbs down

Halli kiisu nimi on nüüd Muskeär, ta on vaktsineeritud ja on hoiukodus. Otsib uut kodu.
http://www.kassiabi.ee/index.php?1021122710529235

Thumbs up Thumbs down

Suured tänud kassiabile.  Loodame, et kiisukesed leiavad endale ruttu ka head päris-kodud, kus neid armastatakse ja nende eest hästi hoolitsetakse.:hei:
:s6ps:
Tean. et musketär on väga malbe loomusega noorhärra ja sobiks hästi ka ainult tubaseks kassiks.
Musketäri tervis on hea ja üldse on ta (nagu musketäridele kohane) vapper ja suursugune kassike.:)
Samuti on ka siiami kass paranemas ja elab hoiukodus. Jutud käivad, et härra Siiam olla eriline pai armastaja ja mõistagi on ka see noorhärra ääretult heade kommetega ja kõrgest-soost päritoluga kass. Ja tõsi see on, et Härra Siiamil  on natuke silm haige kuid  seda annab veel ravida ja muideks ühel õigel kassihärral peabki olema paar sõjaarmi, et siis seltskondlikel üritustel nendega pisut hoobelda.
:terv:
Mõned kiisud aga eleavad endiselt seal kuuris.  Mitu neist on täitsa puhta välimusega ja tunduvad ka päris sõbralikud. Ehk kellelgi on soovi neid kiisukesi talvekülmade eest päästa. Enamus on neist musta-valgega. Sellised mustad ja vaged sokid jalas ja manisk kah valge. Kui kellelgi on huvi võime koos neid kassikesi vaatama minna. Minu emaili aadress on laura.lotta@mail.ee

Thumbs up Thumbs down

Usun, et paljud, isegi vanalinna elanikud, ei ole teadlikud nendest kodututest kiisudest. Võibolla kui keegi, kes olukorraga kursis kirjutaks ka väikse artikli mõnesse muusse loomaportaali, siis ehk saaks need kiisud nö tuntust ja ehk ka  tõuseks huvi nende vastu. Et äkki kirjutada lemmik.ee-sse? See ka loomasõprade portaal. Kuna juba läheb külmaks ja talv tuleb, sisi on jube nendele kiisudele seal kuuris mõelda - külmas ja toiduta sad

- Kassid on täielikud isiksused, kellel on arvamus iga asja kohta -

Thumbs up Thumbs down

üleval piltidel olev siiam on saanud nimeks Kriimik ja temast on ka pildid hoiukodus tehtud. Siiam Kriimik
http://www.kassiabi.ee/index.php?1021122710530053

Thumbs up Thumbs down

Neist kiisudest on siis Kriimikul ja Musketäril õnne olnud. Kriimik läks täna Soome  uude koju.  halli valgega kiisuke, kes sai nimeks Musketär on samuti Soome broneeritud.

Thumbs up Thumbs down

Kiisukeste elamispaik läks põlema!! :roll:  Ja kiisusi pole ammu näinud !! sad

Thumbs up Thumbs down

Musketäri kodust saadeti ka pildid. Kodu on temaga väga rahul
http://www.kassiabi.ee/index.php?1021122710529235

Thumbs up Thumbs down

meil on ka õues üks maja edasi koht kus on üle 8 kassi elavad seal maaaluses koopas(see viib keldrisse välja). Olen neile ka süüa andnud 2 pisikest kiisut viisime ühe hea tädikese juurde ta võttis nad omaks ja kassid olid kindlasti tänulikud aga nüüd panid mingid venelased(poisikesed) sinna suure kivi ette ja kassid surid ära:(

-