Vasta: Ben Ten

Öösel üleval olla ei ole just eriti meeldiv...:mad:Äkki tõesti asi palavuses.Meil pidevalt aken pärani,(tugev võrk ees),rõdu meil polegi,ja on rahulik.

Thumbs up Thumbs down

Meil on siin ka väga palav... Nii kahju, et rodu on meie magamistoas, oleks voinud ju olla elutoas...
Vist pean jah ikka paar ööd karmim olema, nagu meeski ütles, et laste kasvatamisel olin karmim kui kassiga... big_smile
See vorgu süsteem on hea jah, meil olid koik aknad tugevate vorkudega kaetud, kui lapsed väiksed olid, aga kui suureks said, votsime maha, sest olid juba mustaks läinud ja vajadust nagu ka enam polnud...
Kes oleks voinud arvata, et veel kolmas "laps" siia perre ilmub??
Aitäh koigile vastamast ja eks ma siis proovin midagi välja moelda... Kahe nädala pärast hakkab lastel suvevaheaeg ja siis soidame nagunii Eestisse... Saab siis seal puhata...

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Täna oli Benil pikk pÄev.
Hommik oli nagu hommik ikka, aga siis tulid lapsed koolist ja votsid ta soprade juurde kaasa. Seal oli neli tuba, mis tuli läbi uurida ja niiii palju erinevaid objekte, mille vastu pidi ennast hooruma.
Just siis kui maja sai enam-vähem lÄbi töötatud, pidi edasi minema, sinna uude majja, kus elama hakkame. Keegi hull oli Beni eelmise nädala töö ära nullinud, olles seinad üle värvinud!!!
Párast tund aega kestvat nühkimist uute seinte vastu, soitsime kauplusse, kus kümmekond lapsi kohe "Kiisu!" karjuma hakkasid (issand, kass on ju niiii tavaline loom?) ja nii olin loomaaia eksponaat kuni perenaine oste tegi.
Nyyd joudsime lopuks koju, vaene Ben esikust kaugemale ei saanudki. Keris ennast mütside riiulile kerasse ja magab samas asendis juba pool tundi...

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Ben siis uusi kohti ei karda ja asub kohe tutvuma? Küll see kassielu on ikka väsitav, uudishimu ju niii suur neil tongue

Gingeri ja Pacino pildid: http://pilt.delfi.ee/album/16365/

Thumbs up Thumbs down

Julge kass see Ben,mu kass on kohe madalam kui muru kui midagi uut ette satub.

Thumbs up Thumbs down

Oh, ma pole selle peale moelnudki, et ta nii väga julge on... Aga ju siis...
Jah, uudishimu on neil uskumatult suur. Vähemalt saime koik ilusti öö läbi magada, sest kass oli endaga läbi. Isegi ohtusööki ei tulnud sööma smile

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Laste jaoks on kassid alati tõelised magnetid. Paljud vanemad ju ei luba lapsel kassi võtta - see pidavat lõhkuma, määrima ja mida kõike tegema. Nii satuvadki lapsed vaimustusse kui kuskil kassi näevad.

Aga mina võin öelda, et ega see ainult lastele nii mõju - balti jaamas tuli ülikonna ja kohvriga ärimees Christopheri paitama big_smile Ja pakihoiu tädike näitas mobiilist pilte enda kassist. Pop tüdruk olin tongue

Thumbs up Thumbs down

Väga lahe. Tundub tõesti julge kiisu olevat.
Aga kassiga linnas käia on mõnikord isegi tüütu (ma käin mõnikord jalgsi loomaarsti juurde), siis on rahvast nagu murdu ümber koguaeg. Mõni piilub vaikselt, kes mul seal puuris on, mõni tuleb julgelt juurde ja uurib. See nädal peatas üks mees isegi auto kinni ja uuris, kes mul seal puuris on ja üksiti püüdis siis minuga tuttavaks saada :laugh:

Thumbs up Thumbs down

big_smile
Peakski kirjutama, et tutvumiseks on parem omale loom votta, mitte ajalehe serval kuulutusi panna!
Mu äi tuli just kalalt ja Ben on nüüd juba pool tundi kalapäid järanud... Vist ei taha tunnistada, et saaki oli rohkem kui talle kohtu mahub!
:tv:Muideks, kuulsin just telekas, et lapsed, kellel on loom esimestel eluaastatel olnud, on palju tugevamad ja jäävad vähem haigeks, kuna on nii palju antikehasid saanud!

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Loomad mõjuvad alati hästi lastele niipalju kui ma tean,igas mõttes.

Kas nüüd kass kala nägu we tongue Head isu igatahes.Mu kass sööb kala aint siis kui see on kuidagi valmis küpsetatud.Toore peale kirtsutab nina.

Thumbs up Thumbs down

Soitsime Eestisse, aga Beni ei votnud seekord, jäi mehega koju. Vaeseke ehmatas ennast haigeks, kui nägi pakkidega minevat perekonda ja et teda kaasa ei voetud. Ta ei teadnud ju, et mees tuleb lennuväljalt tagasi koju. Nuttis nii ahastavalt ja kui me välja läksime, siis tormas koridori ja tegi end madalamaks kui maa. Saime ta tagasi korterisse, kustbta otsejoones rodule tormas ja karjus nii kovasti, et arvasin, et kogu maja ärkab üles.
Kuidas kass teadis, et me pikaks ajaks ära soidame ja miks ta nii hüsteeriasse sattus? Võibolla on seletus tema varajasemas elukäigus? Võibolla sõitis ka tema esimene pere nii minema ja jättis Beni maha?
Isegi kui mu mees hiljem tagasi tuli, nuttis ta terve päeva (mees helistas ja lasi meil temaga rääkida telefoni teel, aga ikka kräunus) ja sõi alles teise päeva õhtul...

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Olen tagasi kodus. Ben on nii armas, magas meie kaisus ja näugus kogu aeg, seletades, mis vahepeal juhtunud oli. "Rääkis"ka kogu eelmise öö. Nüüd magab selili kapi peal...

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Nii tore, et Beni juurde jäi üks teie pereliikmetest, mitte keegi võõras. smile
Jällegi kui te tagasi tulite ja Ben sai aru, et te ei jätnud teda maha, oli tal ju nii hea meel, et hüppas vist rõõmust lakke big_smile
Ja nagu öeldakse- lõpp hea, kõik hea. smile
:kal: Ja suur-suur :kala:

Thumbs up Thumbs down

Jah, Sul on selles suhtes täiesti oigus!

Oh jah, Ben on nii musi ja pai maiaks muutunud... Eriti nouab ta seda öösiti, meid ülesse ajades.
Ja mu mehega koos veedetud päevade jooksul on poisil ka väike kohuke ette kasvanud. Täna viisin ta meie uude majja ja terve päeva jooksis ta seal treppidest ülesse-alla, nüüd magab ta (loodetavasti) kogu öö... ja meie kah!

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Alexa,palju õnne!Ümmargune arv - 1000 postitust!Off topic - palju õnne ka uue maja puhul!Kassil oli siis huvitav päev.Intšu on ka hakanud öösiti rohkem ringi trampima ja kasutab meid hüppelauana.See on nii armas tegelikult.:terv:

Thumbs up Thumbs down

Oi aitah!
Kass magas meil toesti terve oo, alles kell kuus hommikul tuli meelde, et ohtusook jai nagu soomata... Ajas selle siis matsutades sisse ja peale larmakat nurrumise seanssi heitis meie vahele magama.
Mis postituste arvusse puutub, siis on selles vast "suudi" ka mu vajadus emakeeles kellegagi kirjutada ja kuna nagunii iga paev lehed ja soprade meilid saab labi loetud, siis vaike korvalehupe kassisoprade maailma on nagu "magustoidu" eest.
:terv:

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Panen ka ühe pildi Benist, kes väsinult magab....

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Oi kui kena teist, et kiisule armastavat kodu otsustasite pakkuda. Mul on nii hea meel tema pärast.:s6ps: Tervitused ja parimad soovid minu ja Frodo poolt!

Nonii, oleme oma kolimisega lopusirgel!
Eile olime terve päeva uues majas tegevuses, maja uksed olid lahti ja Ben istus rahulolevalt oues, aias. Ohtu poole pesin tänavapoolseid maja aknaid ja järsku vaatan, et üle tee, naabrite maja aia peal kakerdab minu Ben! Tormasin siis sinna ja toin ta koju tagasi. Nojah, meil puudub ka värav praegusel hetkel, eks ta siis otsustas, et ka teine tänavapool kuulub temale... big_smile

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Algselt postitas: Alexa
Tere, minu nimi on Ben, olen esmakordselt siin kassifoorumis, kus tundub paris monus olevat, lugesin labi ka loo Sir\' ist, kes paistab yks vaga armastatud kiisu olevat ja kavatsen ka teiste kassidega tutvust teha.
Ma ise nii onnelikku lapsepolve ei tundnud, sest olin tanavakass. Kuni hetkeni, kui tundsin aastaselt, et enam ma ei suuda. Olin haavatud, haige ja nalginud, kui yks vaike poiss mulle oma korteriukse lahti tegi. Nadal aega head toitu, operatsioon katkisele kapale ja palju armastust on minust hoopis teise looma teinud. Pole ma kunagi midagi kratsinud, kriipinud, hammustanud jne. Oma pererahvast armastan vaga ja nende syles teleka ees magamajaamine on minu meelest parim asi maailmas.

Lisan siia: minu sünnipäevaks otsustas arst, et saab olema 22. aprill 1995. a.

ülikõva

Thumbs up Thumbs down

Tere taas!
Beni elu on nyydseks siis radikaalselt muutunud. Onnetust tanavakassist sai kodukass ja nyyd on ta siis meil ouekass. St. paeva ajal istub meil aias, aeg-ajalt laheb naabri kassidele kylla, aga meile kedagi oma sopradest kylla ei lase, saab pahaseks.
Tema jaoks on uus elu nagu paradiis. Akna all tanaval kasvab meil suur puu, mille otsa ta oma sobrannad meelitab ja istub siis nendega seal kuni pimedaks laheb. Siis tulevad koik kenasti alla ja iga kass oma koju.

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Rõõmsad uudised jällegi! smile
Nii vahva on just see, et kiisud suure osa päevast puu otas on. Eriline :wink:
Mõnusat ronimist!
Helena

Thumbs up Thumbs down

Tore teist jälle kuulda!Nii vahva,et Ben saab nüüd palju väljas olla ja sõpradega puu otsas istuda.:clap:

Thumbs up Thumbs down

Poiss nagu ikka,igal poisil ju peab oma puumajake olema alati,ega Ben siis ei saa kehvem olla smile

Thumbs up Thumbs down

Hehee,

minu kassi ego on toesti piiritu. Nyydseks pole meie maja ees kasvav puu enam nii huvitav, vaid pohi mangukoht on naabrite aias kasvav kuusepuu. Kui selle ladvani ronida, siis saab naabrite katusel paikese kaes peesitada. Koos naabrikassidega, muidugi. Ega sest suurt midagi poleks, aga ohtul koju tulev kass lohnab nagu autodeodorant "Kuuseke" ja on pahatihti kuusevaiku tais... Aga yrita kassile seda selgeks teha...

mjau!

Thumbs up Thumbs down