1

Teema: Ben Ten

Tere, minu nimi on Ben, olen esmakordselt siin kassifoorumis, kus tundub paris monus olevat, lugesin labi ka loo Sir\' ist, kes paistab yks vaga armastatud kiisu olevat ja kavatsen ka teiste kassidega tutvust teha.
Ma ise nii onnelikku lapsepolve ei tundnud, sest olin tanavakass. Kuni hetkeni, kui tundsin aastaselt, et enam ma ei suuda. Olin haavatud, haige ja nalginud, kui yks vaike poiss mulle oma korteriukse lahti tegi. Nadal aega head toitu, operatsioon katkisele kapale ja palju armastust on minust hoopis teise looma teinud. Pole ma kunagi midagi kratsinud, kriipinud, hammustanud jne. Oma pererahvast armastan vaga ja nende syles teleka ees magamajaamine on minu meelest parim asi maailmas.

Lisan siia: minu sünnipäevaks otsustas arst, et saab olema 22. aprill 1995. a.

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Ben Ten

Tervitused!!

Kiitus Teile, et olete järjekordse tänavakiisu kodukiisuks võtnud. See on ikka ülimalt armas tegu.
Kiisu on kindlasti elulõpuni tänulik ja elu kassiga on ju hoopis täiuslikum kui elu ilma kassita!!
Täname, et ka meie kiisut hea sõnaga mainid. Kass on meil tõesti armastatud lemmik. Eks nii ole teilgi smile

Kiisu on Teil armas!

Paid kiisule.
Ja palju :kala:

- Kassid on täielikud isiksused, kellel on arvamus iga asja kohta -

Thumbs up Thumbs down

Tere Ben Ten!
Tore kiisuke.

Enne piltidee lisamist paluks tutvuda reegitega, nimelt pilt oli ikka kole suur.
Tegin ise väiksemaks seekord!

Lehvitavad Marius BOY ja Rahel
:terv:

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg

terv!
väga ilus kiisu;)

Thumbs up Thumbs down

Tere :terv:
Väga tore kuulda, et keegi on tänavakiisu päästnud ja talle nii head elu pakub!
Ben on kindlasti väga õnnelik ja seda on ka fotolt näha big_smile

Koer vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Sa oled vist jumal!\"
Kass vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Ma olen vist jumal!\"

Suur aitah, Rachelle, ehmatasin ka ise ara, kui pilti esmakordselt laadituna nagin. Eks vilumus tuleb ajaga. Tahtsin ka fotoalbumisse paar pilti panna, aga ka need on sama suured...
Kui vaga aus olla, pole mul elu sees kassi olnud, ega tea nendest midagi. Eks ma siis aeg- ajalt hakkan teilt nou kysima, kui hatta jaan... Siiani on ta kyll ennast vaga ilusti yleval pidanud, oma mineviku tottu kaitub ta ka vanemana kui ta iga on. Aga kui mangutuju tuleb...

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Nuudseks on juba nii, et Ben ei taha enam yksi kodus istuda. Tunneb kuidagi ette ara kui äia juurde lähen ja ronib siis ise mu käekotti. Loomulikult votan ta siis kaasa... Kas pole naljakas? Kass, kes tahab kylas käia?

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Ben on mul ilusti sööma hakanud, aga millegipärast ei söö ta koike kohe ära, vaid kolme nelja jao kaupa.... Vist hoiab figuuri.?

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Hm, kui ta oli enne tänavakass, siis võib-olla tal on harjumus varu hoida-  ei tea ju millal jälle saab? Aga mega ilus kiisu igastahes ja nii hea, et ta tänavalt päästsid! Need pididki parimad kassid olema, kes niimoodi päästetud- poisil oli kah selline kiisu, kunagi ei küünistanud ega kraapinud, alati puges kaissu ja lasi ennast isegi varba vahelt sügada hea meelega wink

Thumbs up Thumbs down

Jah, see voib küll olla...
Ning väga leebe kiisu on ta mul jah. Une ajal loikan tal küüsi, ta ei tunne midagi...;)

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Mulle on jäänud mulje, et just tänavakiisud ahmivad kõik korraga sisse, kuna ei tea, millal jälle süüa saab. Minu marakratid söövad ka jaokaupa, selles ei ole midagi imelikku. smile

Marakratid Mitsu ja Lexu
http://indrek.kohv.com/Kass

Thumbs up Thumbs down

Tahtsingi küsida, mitu korda päevas te neile suua annate? Mina olen siiani hommikul ja ohtul vaikse kausikese pannud, aga tundub, et on natuke paksukeseks muutunud... Voi peavadki isased kassid sellised suured olema?

mjau!

Thumbs up Thumbs down

eriti armas kiisu sul!
olen kuskilt kuulnud, et need kiisud, kes tänavalt leitud või on enne rasket elu elanud ongi väga "head lapsed", kuna enne on raske olnud. olen alati hinges tänulik inimestele, kes kasvõi ühtegi vaest tänavakassi on aidanud.
Aitäh

Thumbs up Thumbs down

Su enda kiisu on ka Väga armas, vaatasin ka tema fotoalbumit:s6ps:
Hea poiss on Ben toesti. Tänase päeva on ta meil oliivi kiviga mängimisele pühendanud. Väga tähtis töö....;)

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Oleme muutumas suurimaiks jalgpallifännideks,
sest Benile meeldib jubedalt telekas jalgpalli
vaadata. Muud saated teda eriti ei huvita, aga
kui on jalka, siis istub tundide kaupa ja passib palli.
Nii naljakas. Mu koer näiteks ei oska üldse telekat vaadata, aga kassil on kannatlikkust ja huvi selle
(Minu jaoks....) nii igava mängu suhtes.

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Benil on siis spordi osas hea maitse wink
Eks üks korralik isane kass peabki jalgpalli vaatama big_smile

Koer vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Sa oled vist jumal!\"
Kass vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Ma olen vist jumal!\"

Su kiisu on ikka nii vahva,vaatasin ta albumit,eriti hea on see pilt kus ta magab big_smile,no on alles poos.
Minu kiisu on ka väga leplik,vahel on ta nagu koer,viskab selili ja siis laseb end kõhupealt sygada.Kaissu meeldib tallegi pugeda,aga lemmipaik on arvutitool yikes
Alati magab seal,või kui ei maga siis on alati võidujooks et kes saab toolile :laugh: jube,siis joostakse kõik pikali,peaasi et keegi kohta ei võtaks ära.

Thumbs up Thumbs down

Jah, nad nagu tunnevad, et kui perenaisele see koht meeldib, peab see mingi hästi vinge koht olema... Minu oma ragistab oma ajusid, et poiste voodites magada (minu toa uks on kinni, sinna ta ei saa). Kas peidab ennast nende mänguasjade kotti ja ootab, et tuli kustutataks, et siis voodisse hüpata voi peidab end väiksema poisi mängukarude sekka... Moistusest kassidel juba puudu ei jää....

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Nonii, nyyd otsustas mu kass natuke vanas mullapotis kaevuritööd teha ja siis voodisse lipsata, onneks saime oigel ajal jaole, ning tegime talle kiire dushi. Rahul ta sellega kyll polnud....

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Oi kui õnnetu ta välja näeb nyyd smile
On kassid tõesti nutikad,minu oma näiteks ei vaevugi ennast kuhugi peitma.Ta lihtsalt teeb ise ukse lahti kui tahab kuhugi minna.Hyppab lingile ja valmis.Nyyd on nii et ta mul öösiti vannitoas pesas,sest meil magada ei lase ja siis peab lingi eest võtma(tuppa ei saa jätta,sest lapse toa ja köögi vahel ei ole ust,oli see lahtine tuba varem ja siis ta läheb kiusama).

Thumbs up Thumbs down

Teeb ise ukse lahti? Issand, siis on ta küll kaval!
Minu oma seda nippi pole veel avastanud. Mul enne oli koer ja see oli väga sonakuulelik. Reeglid olid paigas ja sellest üle ei mindud. Kassile kolbavad reeglid väga väheseks ajaks... Onneks on ta ise hea kass ja palju lollusi ei tee.

mjau!

Thumbs up Thumbs down

meiloli ka varem koer,aga tema kasvas liiga suureks meil ja siis ta sai uue kodu(võtsime varjupaigast pisikese kutsika,öeldi et on väike toakoer,ema oli ka pisike,aga ta kasvas suuremaks ja oli aina rohkem hundikoera moodi ja kasvaski suureks sad,).Ega mu kiisu ka eriti pahandusi ei tee,vahel juhtub.Näiteks yleeile öösel ta jäi tuppa ööseks,ja kui ma hommikul siis lapse tuppa läksin oli seal kaos-ta oli mul suure potilille(suures jäätisevannis kasvas)aknalt maha lykanud,terve tuba oli mulda täis ja lill täitsa katki.Nyyd vaid sibulad järgi potis.ise ta oli muidugi väga rahul,nurrs mul seal sinder tongue

Thumbs up Thumbs down

Mul sellised suured fiikused, nende peale vist tal
jaks ei hakka... Aga rodule panin suure lillekasti, kuhu topin koju tulles korjatud muru juurtega.
Tavaliselt 3- 4 päeva närib seda, siis kaevab koik ülesse, samuti superrahul.
Minulgi hundikoer, vanemate juures maal...

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Muideks, nägin poes kassirohtu, vist peabki neile seda kasvatama, et nad pÄrislillesid üles ei tiriks?

mjau!

Thumbs up Thumbs down

:terv: ka meie poolt kenale Ben-ile smile

Sara ja Tondu pildid;)
http://www.album.ee/?o=516868271
Videod minu kiisukestest;)
http://www.youtube.com/profile?user=Tondu
[img]http://img410.imageshack.us/img410/8272/sarasignvu0.jpg[/img]

Thumbs up Thumbs down