Vasta: milleks liiv ja liivakast?

Jah lahe, nägin ka kuskil selle tutvustust. Aga millal see meile jõuab. Olen otsinud oma kassidele ilma liivata kasti, pidi olema selline restiga, ei ole leidnud. Kas keegi teab sellisest kastist midagi ja kust oleks võimalik saada.

Thumbs up Thumbs down

Kui tore oleks kui ka Ben vetsus käiks! Kui keegi oskaks kasse nii välja opetada, oleks vist super äri! Kasside kool... Ja kui hoiukodude kassid sellega hakkama saaks, siis oleks vist koigil kindel kodu leitud!!!!
Kahjuks pole see siiski voimalik, kass teeb ju, mida tahab... ja millal tahab!

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Mina üritasin Brunole opetada eelmine aasta, telekas näitas alternatiivi sellele plastmassist potitreeningule. Jube mässamine oli igaljuhul, ma vist isegi siia kirjutasin. Brunole tegi asi koledasti nalja muidugi. Möllas päevad otsa poti peal. aga see plastmassist jubin on vist kindlam. Aga Chico ei opiks vist iial ära. Bruno küll, treenisime käigus lasi ta isegi junne potti nii mis ko~lises, aga lopuks kui liiva juba liiga vähe oli läks ja s*#*%s enda pessa :puna: . Meil ka neid plastmassist jubinaid pole müügil. No ja poti kaant ma lahti ei taha jätta, sest Bruno käib sealt joomas siis :dooh:

Kes kasse ei armasta oli eelmises elus hiir.

http://photos.yahoo.com/blomx80

Thumbs up Thumbs down

:laugh:lahedaim pilt!Kass wc-potil...:hiih:

Thumbs up Thumbs down