Teema: Unenäod seoses kassidega.

Olete näinud kasse unes? Kui jah, siis rääkige oma unest. wink
Ma täna nägin sellist unenägu, et läksin kooli. Õues polnud ühtegi inimest, ainult tee oli autosid täis. Ja tee peal oli üks suur kass ja neli kassipoega. Läksin ja ajasin siis nad kõnniteele, ise mõtlesin koguaeg et tahaks ühte kassipoega endale võtta ja kui temaga koju tagasi lähen jään kooli hiljaks. Siis äkki olid pooled minu klassikaaslased seal ja kõik kassidega koolis, kasse oli rohkem kui alguses. big_smile. Niisiis, otsustasin ikka koju viia. võtsin kiisu kätte ja panin taskusse. (?). Lähen ja lähen, äkki mõtlen, et kus siis kassipoeg on? Otsin koolikotist, lõpuks tuleb meelde et kass on taskus. Siis jõudsin üldse ma ei tea mis kohta ja nii ma läksin ja läksin. Siis helises äratuskell ja ma ei näinudki und lõpuni.
Väga segane uni oli, keegi teab mida need kodutud kassipojad võiksid tähendada?

Teisi kassidega seoses unenägusid pole näinud. Vähemalt ma ei mäleta, et oleks.

Jänkud ja kiisud. ^^

Vasta: Unenäod seoses kassidega.

kassi unes nägemine pidavat riidu/tüli tähendama.

mina nägin aastaid tagasi et mul sündisid kaksikud tütred ja kui ma oma isale külla läksin ja näitasin: näe, need on minu kaksikud! siis ilmusid teki seest nähtavale hoopis kassipojad, kes olid siis kaksikud:P
nii kurb uni oli, lapsed muutusid kassideks:cry:

Muhvi
pildid: http://www.ringo.com/explore/member.html?memberId=132807181
videod: http://www.youtube.com/user/kunksmoor

http://www.hot.ee/urtz/dreams/k.html - KASS - vihastamine toob kahju. Kass mдngimas - tьhje jutte. Must kass - hдdaohtu sхprade poolt. Valge kass - hoidu meelitamisest. Hall kass - hoidu himudest. Isane kass - hoidu дkilisest meelest. Metskassid - tьli ja riidu. Kassid kiskumas - riidu sхprade poolt.

Jänkud ja kiisud. ^^

umm.. ma olen oma kassi näinud unes üsna tihti, aga üks parimaid palasi oli see kui ta oli läbipaistev. mitte nagu klaasist vaid pigem nagu mingi energiakogu aga kassi vormiga. see oli üsna äge vaatepilt. aga muidu tihti näen, et ta kaob kuhugi ära või midagi halba juhtub temaga. aga see kõik on sellest et inimesed näevad tihti unes neid asju mis neid hirmutab.

kassi peetakse naiseliku salapära negatiivse poole sümboliks.Kui unes küünistab teid vihane kass siis reaalses elus püüab keegi teile nö "küüned näkku lüüa".
inimesed näevad halbu asju unes kuna nende päriselus on probleeme ja lahendamata asju mida alateadvus siis unes ilmutab,asi pole millegi kartuses ega hirmus vaid see on pigem märguanne et midagi on valesti.

ise olen näinud korra unes et on öö ja ilma lehtedeta puud ümberringi ning kuu paistab,ja valge rinnaesisega triibuline kass vaatab mulle otsa..

Neli kõigearmsamat käpakest ja nurrumootor!

Thumbs up Thumbs down

umm, unen2gude t2hendused on v2ga erinevad. olen ise seda teemat uurinud ja katsetanud asju nagu selge uni ja astraal r2nnak (eksisteerimine energiana kehast v2ljas siis). ja tean öelda t unenägude tähendused lähtuvad asjadest nagu: hirmud, soovid, päeva jooksul kogetud info. nii see on üks liik unenägusi. on ka olemas jah unenäod mis midagi tähendavad ja on angu mingid sõnumid. aga igast unenäost tõesti e ole mõtet mingit iva otsida. see kui unenäol on iva sees, siis see ei pea alati ka paika lähtuvalt unenägude õpetus raamatust vaid see on inimestel erinev. vahel näed mingit und ja tajud ära mis see tähendab, aga  mingid niiöelda seletajad ütlevad hoopis muu tähenduse. see et kui sa näed unes raha ei tähenda alati et midagi halba on tulemas. see sõltub, mis liiku unenäoga tegemist on.  ja kindlasti on kartuses ja hirmus ja soovides asi. alateadvus on nii sügav lihtsalt et ta ei väsi sulle korrutamast mis on sinu enese probleemid.

Naljaks, just täna öösel nägin esmakordselt elus kassiga unenägu ja nüüd ka kirjutan sellest... Kahjuks unenägu ennast ei mäletagi, lihtsalt seda tunnet, et Ben oli minu unenäos...

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Mina olen kasse näinud unes lugematuid kordi, alates sellest, kui mu ellu tuli Kisoim-Kasoim. Enamasti on need olnud unenäod kassi kadumisest, otsimisest, igasugustest võõrastest kassidest, keda olen oma otsides näinud.  Aga meenutan üht, 2,5 aastat tagsi nähtud und, kui mu praegune teine kassike oli kadunud (ja ta jäi kauaks kadunuks) ning ma olin teda ilmsi igat moodi otsinud, kurb ja meeleheitel, siis pidin Helsingisse sõitma mõneks päevaks ja seal nägin und, et kadunud Muru-Mustu kõnnib köögis, saba  kõrgel nagu lipp! See oli väga julgustav, ma mõtlesin selle unenäo peale tihti. Ja lõpuks saabus ka aeg, kus Muruke kõnnibki köögis. Kui hea! Ma olen tõesti tänulik selle unenäo eest.

Thumbs up Thumbs down

Just täna öösel nägin oma Miat unes. Kahjuks oli see halb uni sad Mina arvan ka, et kui näha unes näiteks oma kassi haigestumist või kadumist, siis näitab see nagu alateadlikku hirmu, et mis siis saab, kui temaga miskit juhtuks.
Kui Mia oma poegi ootas, siis nägin ka mitmeid kordi unes, et tal sündisid kõik hallikirjud kassid, kuigi meie paaritasime ju samasuguse siiami isasega nagu temagi on big_smile Ja siis ma ei jõudnud unes ära imestada ja pettuda, et ei tulnudki ühtegi siiamit (päriselt tulid muidugi kõik).

Dogs have owners, cats have staff.