1

Teema: paha algus

Võtsin endale kassipoja, algul oli kõik tore ja armas, kass hakkas kohe puhtust pidama. Nüüd nelja kuuselt, arvab, et on õige aeg pereliikmete vooditesse pissima hakata! Olen tätsa võhik kassipsühholoogias, miks ta niimoodi teeb! Aidake palun, kuidas saaks lõpetada sellise käitumise!

Thumbs up Thumbs down

Vasta: paha algus

umm.. 2kki talle ei sobi miski? liivakastis peab ka suht puhtust hoidma, sest muidu nad kipuvad mujale laskma. kass on v2ga puhas loom. ega ei ole ta toidun6ud liiga l2hedal liivakastile? v6i pole 6ige liiva valik? minu kass n2iteks ei pea neid pisikesi valgeid p2rleid yldse liivaks vaid  kraabib need kastist v2lja ja siis jookseb m88da tuba ringi ja m2ngib nende pisikeste p2rlikestega.. big_smile kasutan ise mingit nutrisan vms nimega liiva. see on suht okei.

Vasta: paha algus

Puhtus on tõesti kassi jaoks väga oluline, kast peab korralikult puhastatud olema.
Teine asi võib olla aga see, et tal esimene jooksuaeg käes.
Kas kass on emane või isane?

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg

Vasta: paha algus

aga jah muidu vist aitab selline nipp et kui kass valesse kohta laseb siis puhastad  ilust 2ra ja t6stad ta s88gi n6ud sinna sama kohapeale.. ainult et jah voodi puhul ma kyll ei tea mis teha.. v6i siis mingit spetsiifilise l6hnaga asja peale puhastamist peale panna.. et siis toit voodisse v6i  pool pudelit l6hna voodisse! head magamist big_smile