1

Teema: üleskeeratav hiir

Tülitan teid taas! Ja nii jääbki:wink:
Nimelt- nägin lelu-letis üleskeeratavat hiirt, karvane seuke. Mis teie kaslased sellest arvavad? On kellelgi olnud sellist?
Kuna minu siiam saabub peagi, teen nats uurimist, et mida osta tasuks.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: üleskeeratav hiir

Ei ole üleskeeratava hiirega kokku puutunud. Aga näiteks häält tegev hiir (mina kutsun seda siutsuhiireks) meie Turbot küll ei huvita.
Parema meelega möllab ta nende tavaliste hiirtega (poes ei maksa ka eriti palju) ning mis on veel lemmikumad - on pinksipallid. Nendega ta triblab ringi sama osavalt kui Zinedine Zidane wink Viskab vahepeal paar kukerpalli ka ja tormab edasi.
Tennispallid jäävad selleks veidi suureks.
Üleüldse meeldivad kõik asjad, mis veerevad. Hea meelega varastab ta ka vedelema jäänud juukseklambreid ja pastakaid ja rebib ajalehest paberitükke.
Ahjaaa... need pulgad, mille otsas on suletutid on päris head asjad kassi tähelepanu köitmiseks ja meelitamiseks :wink:

Catlover

Tänan!
Jätan selleks korraks siis selle üleskrutitava hiire poodi uut omanikku ootama.
Aga kas neid pulga otsas tähelepanu köitköitjaid saab ka ikka poest? Olen ainult näitustel kohanud, aga siis polnud asja nondega, nüüd aga oleks vägagi.

Thumbs up Thumbs down

Jah, ma olen neid poes näinud ka. Vist isegi Prismas, aga korralikes loomapoodides on neid ka.
Mulle isiklikult meeldis Sõpruse puiesteel olev loomapood (kalastustarvetega ühes kohas) Magistrali lähedal teisel pool teed (ehk siis Lepistiku ja Vambola peatuste vahel). Kassi transpordipuuri saime sealt igatahes võrreldes paljude teiste kohtadega 200.- odavamalt - sama mudeli kusjuures. Ja müüja oli ka asjalik. Kui ma nüüd meenutan, siis mai teagi, kas seal mänguasju ka oli.... :murelik:
Aga vaata erinevates kohtades ringi ja uuri maad, kuidas on hindadega ja mida kus pakutakse. Võib huvitavate asjade otsa sattuda.

Catlover

Meil on ka üks üleskeeratav hiir. Valget värvi aga keha on tal ju tegelikult kõva (plastik) ja kaetud siis pehme kunstkarvaga. Sirile see ei meeldi küll. Sest kui see üles keerata, siis ta ju põriseb ja edasi liigub vaid palja põranda peal. Vaiba peal liigub viletsalt. Ühesõnaga meie meelest on see suht mõttetu mänguasi ja kass seda tegelikult ikka taga ei aja. Ma arvan, et sa mõtled samasugust hiirt, millest mina räägin.

- Kassid on täielikud isiksused, kellel on arvamus iga asja kohta -

Thumbs up Thumbs down

Jah, just sellist vidinat pidasin silmas.
Aga kas tavalisetel mänguhiirtel on ka vahet, ses mõttes et kas peaksin valima kunstkarvaga või takunööriga kaetu?

Thumbs up Thumbs down

Meil on karvased hiired. Ajapikku muutuvad need küll karvutumaks, kuid ega need polegi mõeldud igavesti vastu pidama. Takuhiiri pole veel proovinud.

Catlover

Eks ma katsetan erinevaid ja annan ka teada.
Aga minu eelmisel kassil oli selline pehme roosa väike jänes, mille ta endale hambusse võttis ja siis hakkas häälitsema ning taris seda ühest kohast teise nagu päris poega. Lõpuks oli see ikka väga kulunud, panin selle talle kaasa ka kui ta lahkus sad

Thumbs up Thumbs down

Jänesega seoses tuleb mulle meelde, kuidas alati minu kaisujänes põrandal maas vedeleb, kui töölt koju tulen... Jänes ise on natuke väiksem kui kass, aga no ju ta siis maadleb sellega, kui ta üksi kodus on, sest kuidas muidu see põrandale satub.
See vist oli natuke :tv:
Vabandused...

Catlover