1

Teema: imelike asjade söömine

Kas teie kass ka imelikke asju sööb? Mu oma nt. sööb ära wc-paberi, kilekotist tükke, liblika ja kõik võimalikke asju, mis kätte saab. Täitsa hirm tekib juba, äkki läheb veel soolestik ka umbe.

Dogs have owners, cats have staff.

Vasta: imelike asjade söömine

Kilekoti tükkide söömine võib kahjustada ta tervist,parem mitte lasta tal pääseda ligi prügikastidele jm. Mu kass ükskord üritas ka kilekotti süüa,aga ma pakun selle pärast,et see oli hakkliha ümbert võetud big_smile

[img]http://www.xmission.com/~emailbox/animate/a-katt.gif[/img]

Thumbs up Thumbs down

Heh smile.Minu kass küll ei söö kilekotti,aga talle meeldib väga seal sees magada big_smile.Küll aga sõi ta väga meelsasti heina wink.

Koer vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Sa oled vist jumal!\"
Kass vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Ma olen vist jumal!\"

jah,mu kassile meeldib ka kotis olla,kuhugi unustad kas kilekoti vm on tema kohe pead pidi sees big_smile

[img]http://www.xmission.com/~emailbox/animate/a-katt.gif[/img]

Thumbs up Thumbs down

Täpselt:D.Ja jääb veel sinna magama ka:P

Koer vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Sa oled vist jumal!\"
Kass vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Ma olen vist jumal!\"

Mina pidin ükskord paberist kinkekoti (selle, millel on need keeratud pabernöörist sangad) seest oma kassi välja lõikama, sest ta magas seal ja siis mängis ja mähkis need sangad kuidagi ümber enda, nii et olin kassi lämbumise vältimiseks sunnitud ta sealt välja lõikama. Edaspidi olen hoolikam.

Kassid on maailma kõige armsamad loomad!

Thumbs up Thumbs down

No kilekotiga mängib ta ka ja ronib sinna sisse, aga vahel lihtsalt istub ja hakkab nt sangast närima, sangad on ära näritud, aga neid tükke ma enam kuskilt ei leia. Sama teeb ta näiteks järjehoidjaga, kui raamat voodile on jäänud, lihtsalt sööb sellest pool ära sad

Tore, nüüd sõi ta juba juuksekummi ära sad

Uskumatu, mu kass tahab seeni!!! yikes

hehee, seda ma ei ole eriti kuulnud,et nad niimoodi asju sööksid, aga muidu igasugused imelikud söögid lähevad neile teinekord peale küll. näiteks mu vanaema kass oli hull kaneelikuklite ja värske kurgi järele, milledest viimane mind eriti üllatas. ja kuuldavasti mõned kiisud söövad oliive ja muid selliseid peenemaid asju. oma rahakoti huvides oleks vast parem neile väga kalleid roogi üldse mitte pakkuda tongue

Thumbs up Thumbs down

Minu kiisu armastab jogurtit,pirni,kartulikoori(millega tuleb eelnevalt mängida kah),ning ka kurki sööb:P kuid paha on see et ta niiöelda sööb ka mingeid nöörijuppe ja kile...ükskord tal oli juba rohkem kui pool nööri ära söödud ja nöörijupp paistis suust..:S ma tõmbasin tal selle ruttu suust ära...nii võib ju ära ka lämbuda...

Kassiarmastajaid nimetatakse ailurofiilideks.:)

Thumbs up Thumbs down

Meie õed armastavad raamatuid, ajalehti, ajakirju, lihtsalt paberilipakaid, ühesõnaga kõiki paberitooteid süüa ja närida. Ja kui parasjagu närimisetuju ei ole, siis istuvad lihtsalt raamatute peal. Mingeid imelikke emotsioone tekitab kirjandus neis igal juhul.

Thumbs up Thumbs down

Tore...mõtlesin juba, et mu kass imelik on, et paberit sööb. Kuskilt tüki leiab, siis lihtsalt istub maha ja hakkab seda närima (ja neelab muidugi alla ka) nagu oleks see mingi kassitoit ja ta oleks jube näljane.

Ahaa, me pole siis vähemasti üksi tongue

Thumbs up Thumbs down

minu kassile meeldib voodilinu närida,...kõik ääred on juba ära näritud...
ja veel meeldib mu kassile kui ma teeen talle mõne pappkarbist maja ja siis ta läheb sinna sisse ja hakkab pappkarbi ääri närima:(

Jänkud ja kiisud. ^^

Oijah, kõik tuntud tegevused. Mul on isegi püksivärvli küljes rippuvad paelad katki näritud. Kassiomanikud kaugele näha.

Minu Kiti ei tohi mitte mingil juhul WC-paberi rulli kätte saada. Vastasel juhul jääb sellest väga vähe järele. Ta lihtsalt rebis sellest tükikesi, nätsutab neid natuke, ja jätab põrandale vedelema. Üks hommik oleksin äärepealt tööle hiljaks jäänud, kuna koristasin neid tükikesi. A ta vist ei söö neid lausa ära, polegi niimoodi pikalt jälginud (ja ega ta seda minu juuresolekul eriti teha ka julge smile ).

Thumbs up Thumbs down

minu kiisu sööb nt. viinamarju ja jäätist..need on nagu sellised peamised "imelikud" asjad, mis ma olen katse-eksituse meetodil kindlaks teinud...ahjaa..juust meeldib ka väga...mai tea, ons see nüüd nii ebatavaline aga juustu võikski ta sööma jääda smile

Kassid on targemad kui koerad. Sa ei saa panna kaheksat kassi kelku vedama.

Thumbs up Thumbs down

Üks meie kassidest armastab tohutult melonit ja banaani. Banaani koore viib voodi alla kui kätte saab ja kui tahad ära võtta, hakkab sisisema ja urisema. Kusagilt olen kuulnud, et kassidele ei tohiks viinamarju anda.

Thumbs up Thumbs down

Minu Miisu armastab mänguhiirte sabasid ja vatipulki. Vatipulk ajab ta päris hulluks - nurrmootor hakkab tööle ja suu läheb nagu vesiseks, nagu hakkaks ila jooksma ja rpineb sul siis küljes. Kui ta selle kätte saab, siis tingimata sööb sellest pool ära ja teise poolega mängib. Mänguhiirte sabadega on sama nali.

Thumbs up Thumbs down

Tshikk.. Soovitan sul mitte lasta oma kassil vatipulkasid ja hiiresabasid süüa. Need võivad kassile kurku kinni jääda või kui ta need alla neelab siis kes teab mis sisemisi kahjustusi see tekitada võib. Isegi kui seni midagi juhtunud pole, võib teinekord see lugu väga kurvalt lõppeda.. :roll: Tavaliselt mänguasjade etikettide peal on ka kirjas et kõik lelud mis ribadeks mängitakse tuleks ära korjata.

Beware! When least expected, a cat will sneak up and steal your heart.

Thumbs up Thumbs down

Sossu armastab augustada kõiki kilepakendeid - alates wc paberi ümbristest lõpetades sai kottidega. Aga ta vist ei söö seda kilet, lihtsalt kisub lõhki. Ma olen paarkorda koju tulnud ja avastanud suure jahu hunniku keset tuba - nüüd on meil kapiuksed kassikindlad:wink:
Veel armastab ta ajalehtedega aegajalt tuuseldada. Kummaline on veel see, et talle meeldib tomat.

A cat, a rat and us smile

Thumbs up Thumbs down

Bosse armastab kärbseid, pappkastide servi närida, jäätist ja pirni-karamelli jogurtit ja mind sööks ta ka ära, kui vaid jõud üle käiks. :roll:

Kilekotid ja pappkastid on ta lemmik asjad maailmas. Ei ole meil kodus ühtegi kilekotti ega karpi, kus ta magand ei oleks. Samas meeldivad talle ka igasugused juhtmejupid ja need valged klambrid millega leiva-saia kotte kinni pannakse (viimased olen ohtralt oma voodist leidnud :para: )

Say good night, she waits for me to turn out the light.. Really still
She waits to break my will, yes, and I know the truth about you, she cat
And in the daylight a black bird makes a violent sight..
And when she is done, she sleeps beside the one
Yes, and I know the truth about you, she cat
\"An Cat Dubh\"

see kassi närimiskomme on täiesti nutmaajav ju... kõik servad alates pappkarpidest lõpetades vaibaga (viimane vaip kodus koliski kodus nurka püsti pigem kassile küüneterituspuuks tongue)... ühelgi saapal ja tossul pole mul enam tervet paela peal... jope küljes helkurit või pingutuspaela...rääkimata, et kuskil põrandalt võiks läbi käia mõni juhe :para: kus vähegi hambad sisse lähevad, seal ka kassi hambajäljed kindlasti on

kõige ekstreemsem näide oli see, kui muretsesin koju Polari pulsikella (päris mitu tuhat maksis) ja selle rindkere paelale lõi ta KOHE minu silme all hambad sisse (nimelt pakkisin asja karpi diivani peal lahti ja kass uuris ka, et mis toodi)... õnneks jõudis ainult ühe hambajälje sisse vajutada

vahel on kohe peal selline paanika (appi, ma jätsin selle lauale, ta närib selle ära), aga peamiselt valitseb juba apaatia... et ah jälle miskit näritud... oh, mis seal ikka, ostame uue :twisted: aga lahti ei oska sellest kombest teda ka kuidagi harjutada... tal on küll lademetes "oma asju", mida ta võiks närida - igast juhtmejuppe ja mänguasju ja pappi jne - aga need pole ju üldse nii huvitavad... :vs:

Thumbs up Thumbs down

Nojah mul siis vahepaladeks rosinad ja pesupulber.Viiamsest ei sa küll aru,miks see mul sees ei püsi

Thumbs up Thumbs down