1

Teema: Õudne tunniplaan!!

Koolis tunniplaani kuuldes pidin ma peaaegu ümber kukkuma!-
Esmaspäev - 9 tundi
Teisipäev - 8
Kolmapäev - 8
Neljapäev 8
reede 6

Kui sa pead lugu teistest, siis pead lugu endast.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Õudne tunniplaan!!

see on küll õudne kui nii palju tunde on:pa: mul on kõikidel päevadel 7 tundi välja arvatud kolmapäeval mil on 6 tundi kuigi see on vist sinu omast parem. mu sugulasel on homme 10 tundi(see tähendabhommiku kella 8 kooli ja kell 6 õhtul koju:kolekuri: tõeliselt vastik....

Thumbs up Thumbs down

see on jah kohutav kui sul nii palju tunde on...meil on õnneks ainult esmaspäeviti 7 tundi:roll:

Sara ja Tondu pildid;)
http://www.album.ee/?o=516868271
Videod minu kiisukestest;)
http://www.youtube.com/profile?user=Tondu
[img]http://img410.imageshack.us/img410/8272/sarasignvu0.jpg[/img]

Thumbs up Thumbs down

Devon, mitmendas klassis Sa käid?

Koer vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Sa oled vist jumal!\"
Kass vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Ma olen vist jumal!\"

Mina käin seitsmendas.
Esmaspäev - 7 tundi.
Teisipäev - 8
Kolmapäev - 8
Neljapäev - 6
Reede - 7

Minujaoks on see täiesti normaalne, sest õpetajad hilinevad alati umbes 10 minutit tundi :para:. Ja siis muidugi tunnis kisendame nii, et õps ei saa rääkida ja saab suu lõhki naerda jne. Lahe on tegelt peale raaaske koolikoti. xd

Jänkud ja kiisud. ^^

Ma käin ka seitsmendas ja meil on iga päev 7 tundi

\"Süüa tahtval kassil puudub väljalülitamisnupp.\" - teadmata

\"Tuhandeid aastaid tagasi kasse kummardati nagu jumalaid. Kassid pole seda unustanud.\" - teadmata

\"Kassid on targemad kui koerad. Sa ei saa panna kaheksat kassi kelku vedama.\" - Jeff Valdez

Thumbs up Thumbs down

Kassipoeg - päris palju tunde ikka.
Ma käin 9-ndas ja meil on nädalas 2 tundi vähem, kui Sul.

Koer vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Sa oled vist jumal!\"
Kass vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Ma olen vist jumal!\"

hehee, mul päris vedand siis vist:P
käin seitsmendas ja 6 kuus tundi v.a. esmasp.

Thumbs up Thumbs down

Algselt postitas: näriline
Kassipoeg - päris palju tunde ikka.
Ma käin 9-ndas ja meil on nädalas 2 tundi vähem, kui Sul.

Jah, veab siis. Aga ega jah, meil ka suht veab, tunnid on nagu vahetunnid. Kõik jooksevad, karjuvad, loobivad asju. xD
Ja siis veel öeldi et meie pidavat kõige parem klass maailmas olevat.:roll:
Nojah, seltskonna poolest ikka, saab palju nalja ja muidu suht äge, aga noh.. õppimine ja midaiganes, igatahes õpsidel on tunni ajal soov meie klassist ruttu-ruttu minema joosta. ;D. Ja selle kõlaka(Ma arvan nii) pärast saab meie klass iga aasta kõige paremad õpetajad, kuigi on juba teada mis värk on. ;]

Jänkud ja kiisud. ^^

ma käin kuuendas ja meil on 7, 7, 7, 7, 5 + esmap. kolmap. reede karatetunnid ja reedel filmiring ka. nii et teisip. ja neljap. jõuan koju enamasti pool viis ja ülejäänud päevadel pool seitse. kodust lähen kas 7.40 bussi peale või 8 autoga.

Thumbs up Thumbs down

ma käin 5
mul on tunnid 7,6,7,6 ja 4:puna:

Thumbs up Thumbs down

7 seepärast et laulukoor mis on kohustuslik  :vs:
kuigi pooled ei käi seal enamasti!!!
mõnikord kah mitte

Thumbs up Thumbs down

minul läbi:D:D:D

Thumbs up Thumbs down

mul ka paar aastat tagasi läbi juba tongue:hyp:

Thumbs up Thumbs down

5-ndas käin , igapäev 7 . neutral

Ühe kiisuga .

Kity ! :lein: :cry:

Thumbs up Thumbs down

Ma käin seitsmendas.

Esmaspäeval - 7 tundi
Teisipäeval - 6 tundi
Kolmapäeval - 7 tundi
Neljapäeval - 6 tundi
Reedel - 5 tundi

Mul on siis ikka vedanud :hyp:

I disapprove of what you say, but I will defend to the death your right to say it.

|| Poochie ||

Thumbs up Thumbs down

Esmaspäev - 6 tundi
Teisipäev - 7 tundi
Kolmapäev - 6 tundi
Neljapäev - 5 tundi
Reede - 5 tundi

Suht mõttetu , 5 klass + vääga nõme õps .

Pärsia kassid on kõige armsamad . Armastan ona halli pärslast Liisut kõige rohkem . (L) ja loomulikult armastan ka oma Shar Pei \'st Koerakest Elsinoret. (L)

Thumbs up Thumbs down

Aga minul on siin Rootsimaal päris lihtne elu smile
M6nes m6ttes ... ma ytleksin, et ... jah .. Eestis v6ib haridustee kyll raske olla, aga Eestis noortel on palju rohkem tarkus kui näiteks Rootsi omadel!
Siin on see elu lihtsalt nii kerge ja lihtne, et ... ma vaatan seda siiani suu ammule. (Näiteks on matemaatikas National Test ja v6ib kasutada valemite lehte - seal on olemas k6ik kuubid ja ruudud, pindalad ja ruumalad, pq lahendivalem jne). Töid on yldse väga harva. Tunnis v6id magada ka, peaasi, et pärast testi ära teed .. 8-)

Aga tunnid ei ole 45 minutit, vaid rohkem tavaliselt!
Ma käin hetkel esmaspäeval ja reedel tavalises keskkoolis ja kodaniku6petuse klassis.
Esmspäeval - valikaine (70 minutit), kehaline (70 minutit), geograafia (70 minutit), matemaatika/smahäll (70  ? 60 minutit)
Reede: inglise keel (70 minutit) ja ajalugu (80 minutit)

Teisipäeval, kolmapäeval ja neljapäeval olen ma teises koolis, 6pin seal väikeloomasid ...
Teisipäev: väikeloomad1 (1,5 tundi), kehaline (1 tund), väikeloomad1 2X (1,5 tundi).
Kolmapäeval: väikeloomad1 (50 minutit) ja väikeloomad 1 (40 minutit)
Neljapäev: Väikeloomad2 81,5 tundi), väikeloomad2 (40 minutit) 2X ja väikeloomad1 (1,5 tundi) 2X

Kui keegi midagi aru ka nyyd sai big_smile

Ps: kes ei tea, siis olen vahetus6pilane smile

Thumbs up Thumbs down

hehee...minul tunnid eluks ajaks läbi...juhul kui magistrisse sisse ei saa...niiiiii tore!

Thumbs up Thumbs down

Heh..nostalgia! Koolis käimine tundus ikka nii jube, et palju tunde ja palju õppida.
Aga kui te lõpuks ülikooli otsustate tulla ja valite näiteks arstiteaduskonna siis hakkab alles jubedus pihta tongue
Igasugused kummalised ained, mida ei oska välja hääldadagi ning laibakumis laibalt naha maha nokkimine kella 8st - 8ni... ning tuled koju siis on vaja veel meeletult õppida jnejne... põhimõtteliselt tuleb õppida 15h päevas.
Nii et nautige oma "rasket" koolipäeva kui tel 7 tundi :roll:

Müün kassiteemalisi ehteid- http://www.pildialbum.org/user/bast

Mina käin 5.klassis.

Esmaspäev - 7 tundi
Teisipäev - 5 tundi
Kolmapäev - 6 tundi
Neljapäev - 6 tundi
Reede - 4 tundi + arvuti ring

Thumbs up Thumbs down

Bast, Sulle suured kiitused, et sellist rasket eriala õpid ja kenasti vastu pead!
Ma täitsa kujutan seda ette, mida tähendab hommikust õhtuni laibakumis passida:S, aga see on ilmselt harjumuse asi.
Ma vist viskaks seal kohe sussid püsti.

Minul on aga nõnda, et kolmel-neljal päeval nädalas on loengud, vahel on isegi kaks vaba päeva nädalas- ülikool on ikka lust ja lillepidu:D (läbi huumoriprisma loomulikult, sest vaba aega on küll palju rohkem kui keskas ikka).
Aga tegelikult on tore ainult siis kui parasjagu eksameid ja muid raskeid koduseid töid pole, tegemist ja toimetamist ikka on kõvasti.

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg

Ahahaa:P..mis te jamate:dooh:
Teate missugune see Kanada haridus on ah?
Kokkuvõtlikult öeldes on eesti õpilane põhiharidusega saanud juba poole Kanada keskharidusest:D..JA imestage nüüd et miks Eesti nii heal tasemel pole kui teised riigid.:P
Minu tunnid on järgmised..8-8-7-7-6
9.klass loomulikut..kui mitte arvestada kõiki neid pilliringe:D:mad:

Thumbs up Thumbs down

Algselt postitas: KityKiiz
5-ndas käin , igapäev 7 . neutral

Vau. :roll:
Ma käin ka viiendas ja mul on ainult ühel päeval seitse tundi. Esmaspäeval 6, teisipäeval 5, kolmapäeval seitse, neljapäeval on 4, üks vaba tund on keskel, see tähendab, et saame ikka see kell ära, millal lõpeb viies tund ja reedel on 5.

Thumbs up Thumbs down

Mnjah. Palju tõesti, aga mina ning teised samaaelised pidi ka laupäeval koolis käima !
Ise mäletan oma keskkooli ajast seda, et kõige hirmasm oli teisipäev, sest siis oli kõigepealt neli tundi järjest matemaatikat, siis kaks füüsikat ja kaks emakeelt.
Kusjuures ma ei õppinud mingis mati kallakuga koolis. Hoopis vastupidi  - tegemist oli humanitaargümnaasiumiga.

Aga kui sai kõrgkooli mindud, siis läks asi veelgi lõbusmaks. Esmaspäeviti oli meil hommikul 08.00 - 16.00 näitlejameisterlikkus Merle Karusooga (no on tädi....):P

Siis oli veel paar mingit loengut. Kell 18.00 sai küll "ametlik osa" läbi, aga see ei tähendanud, et kool läbi sai. Järgmiseks päevaks pidid näiteks lühietenduse või luulekava kokku panema et seda siis ette kanda. Kusjuures selle ühe päevaga pidid valmis saama nii idee, panema kokku tekstid kui ka esitajad välja valima ja neile oma pointo selgeks tegema. Enamasti sai poole ööni seal Kolledzhi vana maja saalis proovi tehtud. Ja siis pidid kah veel teistega maisd ja puid jagam,a, et saaliaega saada...

Paar korda oli isegi selline juhus, et proov lõppes siis, kui hommikul tuli mingi loeng saali sisse ja meid lihtsalt üels aeti ;-)

Aga tõsine fun oli !

Ajsa iva ongi selles, et õppimine tuleb endale FUN+ iks teha. Sa ju õpid kokkuvõttes ise-enda jaoks, mitte ema, isa, õpetaja või naabri kassi jaoks. Leia see point, miks sa seda teed ja miks se sulle kasulik on ! :support: