Vasta: Mis sorti nime te paneksite oma kassile?

Meil on läbi aegade olnud nii, et loom teenib ise oma nime välja. Seega on olnud meil erinevaid koduloomi veidrate nimedega.
Siin siis mõned minu ja mu pereliikmete kasside nimed (kahjuks mõni neist on me seast lahkunud sad ) : Kribu, Nuhtlus, Niru, Vanakass, Kratt, Brudus (Pruutus), Neeger...

meie kassi nimi siis zeus.. ongi zeus-kreeka jumal smile

Thumbs up Thumbs down

Minul oli nimi enne olemas - Nupsik.
Siis läksin kassi otsima. Esimene kass keda nägin oli kohe siukest nupsukat nägu - ja nii ma ta kaasa võtsin.
Aja jooksul kadus aga k-täht lõpust iseenesest.
Samas reageerib ta aga ka nimele Põrsas - algul tegi niukeseid armsaid seatempe kogu aeg... Abikaasal oli aga olnud sõpradega ühiselamises punane kass Põrsas, kes samuti trikke tegi - nii ta siis selle kassile lisaks pookis.
Samas - heal lapsel mitu nime:s6ps:

Thumbs up Thumbs down

Samas - jah on olnud meie peres ka imelikke nimedega kasse ennegi:
Mindu, Kiti, Tuti, Täpi, Lumepall, Teofrastus (Tiuks), Arelous (Arki), Röpsi, Sheba

Thumbs up Thumbs down

Mina valin kassile nime, mis on kerge ja mis iseloomustab teda:D . big_smile

Thumbs up Thumbs down

Kuulsa inimese järgi kindlasti ei paneks. Minu jaoks on kuidagi naljakas, kui kiisu nimi on a\'la Brad Pitt või Einstein big_smile Paneksin midagi armsat, kiisulikku, Kity näiteks meeldib väga.

Thumbs up Thumbs down

Minu kiisu Krissu sai mu isa käest nime, seee on tavaline nimi, ja ei valmista raskusi minule.Aga noh mu väkene vend kutsub ikka teda Kissuks .

[img]http://img237.imageshack.us/img237/1347/2da2901fc6013570355edb9vo5.jpg[/img]

Thumbs up Thumbs down

Ma panin oma hüüdnime kiisule , Katzu .. smile

Thumbs up Thumbs down

Minul on kaks kassi Tupsu Ja Tiiger
Tupsu- ma panin elle järgi ta oli triibuline ja armad roosan nina ja nagu pisike tups... Ja väga hellitatud...
Tiiger- ma panin selle järgi et talle meeldib hiiri püüda ja on väga salakaval triibuline kass tiigri värvidega... Ja tahab palju mängida.:pai:

Thumbs up Thumbs down

Meil on enamus nimesid lambist tulnud. Tuleb majja kass, läheb mõni aeg mööda ja sobiv nimi kleebib end ise kassile külge.
Enda ja vanaema maja kasside (enamus minu toodud) nimesaamislood:
Tiiger - on tegelikult vene sinise ja mingi tundmatu kassi ristsugutis, nimi tuli selles, et kass on jube lahmakas ja noorena oli pisut halva iseloomuga ka.
Himmu/Himps - võtsin varjupaigast kassi, kui üksinda elasin- et ei oleks nii üksik olla- ja ühel päeval kui kassil polnud veel nime, tuli sõber minu poole, et hakkame võileibu tegema ja võtame mõned õlled jne. Teeb siis tüüp köögis laua peal võileibu, vorstiga, kass paar päeva tagasi toodud alles luurab laua all. Järsku käis ilge sahmakas ära, sõber segaduses ja kass vorstiga lendas nagu püssikuul voodi alla, kõige kaugemasse nurka. Tüüp siis röögatas: "kuradi Himmu raisk!". Nimi jäi. Hiljem lühendasime suupärasuse mõttes Himpsiks.

Manson - sai käidud Marilyn Mansoni kontserdil ning paar päeva hiljem sõprade juures peol kuskil x alevikus. Käisime väljas suitsu tegemas ja selle ajal ronis kuskil prüka tagant välja kassipoeg, kuskil 3-4 kuune. Hullem rääbis oli ikka. Tuli, istus mulle tossude peale ja tegi njäu. Süda läks haledaks, pistsin loomakese tasku ja viisin Tallinnasse vanaema poole. Peale pesemist sai tast muide kohutavalt ilus angoora karvaga, peaaegu nagu näituse kass. Nimi ofc tuli siis kontserdi järgi.

Himpsi pojale Joonasele elik Jonnule tuli nimi kummalisel kombel ja täiesti tühjalt kohalt mingi suitsureklaami järgi.

Aga tuleb tunnistada, et kõik "lambikad" nimed on täiesti omal kohal ja räägivad ikkagi mingi loo. smile
Andy

Himps & Joonas... kaks kollast karvakera smile

meie kassid on: Kurr-Nurr, AL Capone ja Mupolia... Kuid siiiski nende nimedega kutsume neid väga harva aga selleeest on neil palju hüüdnimesid millele reageerivad big_smile kõige rohkem hüüame neid kõiki ikkagi Tibudeks big_smile siis reageerivad nad kõik

Thumbs up Thumbs down

Meil on plaanis võtta must kiisu ja nimedeks pakutud juba : Tommy, Mars, Mürsik, Tõhk big_smile

Thumbs up Thumbs down

Pane nimi, mis sulle ise kõige rohkem meeldib smile  big_smile  tongue  wink  roll  cool  lol  big_smile  smile

Thumbs up Thumbs down

Mu peog soovis endale kassi - sai oma soovi ja nüüdseks on kassi nimeks saanud "Koer" smile

Thumbs up Thumbs down

Minul küll kassi ei ole, aga kui võtaks kassi, siis kindlasti punase ja nimeks paneks "Kass" big_smile Et kui teeb koerust siis saab teda toredasti koeraks kutsuda tongue

Thumbs up Thumbs down

Telekast kostus hiljuti, nüüd juba mõnda aega tagasi, üks huvitav kassi nimi - Ansip. Äkki meeldib teilegi?

Thumbs up +1 Thumbs down

92 Viimati muutis liisu35 (17.11.2014 15:56:50)

Meie kiisuke sai endale nimeks Simba, tõelisele lõviprintsile kohaselt smile

Thumbs up Thumbs down

No-More kirjutas:

Heehh.. minu sõbranna kasside nimed on alko ja narko! :laugh:
Ei, ma ise ei paneks oma kassile sellist nime!

tundub huvitav sõber sul, selles suhtes et doesnt give a fcuk what anybody thinks.
ise olen lähtunud alati loogilisusest ja lihtsusest. kassid millele ise olen nime pannud ja mida nad eluaeg kandnud on/kannavad on Kitty ja Kiisu. (sarkasm) ma tean ise ka küll jah seda, et mul on niiiivõrd metsikult hea ja lendlev fantaasia lihtsalt ja leidlikuse piire minu puhul vist ei ole! (/sarkasm) smile

Thumbs up Thumbs down