Vasta: Mis sorti nime te paneksite oma kassile?

Bruno oli kohe talle otsavaadates Bruno näoga smile siuke pisike armas suurte silmadega Itaalia poisiklutt ja Chico oli juba algusest peale Chico kui me ta loomakaitse hoiukodust votsime.
Ja mu vanemate kassid said nimedeks Fritz ja Juuli, sest neile oli ägedaid nimesid vaja, ja otsusatsime et peab ikka moni ilus Sveitsi nimi olema ka ühel smile Küsisin siis ruttu oma elukaaslaselt nou ilusa poisslapse nime kohta ja nii kui ma Fritzu kuulsin( huvitav et mul endal see nimi kohe pähe ei tuld) olin vaimustuses ja vanemad ka.

Kes kasse ei armasta oli eelmises elus hiir.

http://photos.yahoo.com/blomx80

Thumbs up Thumbs down

Tean jah, et kissa tähendab soome keeles kass :wink:
Bruno ja Chico on tõesti vahvad nimed!

Koer vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Sa oled vist jumal!\"
Kass vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Ma olen vist jumal!\"

Võib-olla sobiks siin teemas ka nime kohta nõu küsida. Erinevatel inimestel võib olla vägagi häid ideid - mis nimi sobiks just sellele kassile. Kuna laupäeval saabub meile Riia kasvandusest colourpoint exotic tütarlaps , oleks hea, kui saaks teda kohe oma nimega kutsuda. Ehk teab keegi nime mis sobiks just temale. Pilt on kindlasti abiks.

Thumbs up Thumbs down

chico tähendab itaalia keeles poiss smile
meie Tom-ike sai nime selle järgi et elukaaslane vaatas arvutist tom&jerry multikaid ning otsustas et meie pätike on just tom-i nägu wink
ja iga peremees peaks oma kassile ikka nime ise panema..lapsele ju ka ei lase teistel nime panna,nii et head mõtlemist nurrunuffi wink

Neli kõigearmsamat käpakest ja nurrumootor!

Thumbs up Thumbs down

Aga milline on selle kiisu nimi paberite järgi? Siis annaks äkki sellest tuletada lihtsam nimi, millega oleks hea kiisut kodus kutsuda wink

Koer vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Sa oled vist jumal!\"
Kass vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Ma olen vist jumal!\"

Jah, paberite järgi saaks ka tuletada - Laver Katalina. Õde pakkus välja Kata, aga nagu ei kõlba.

Thumbs up Thumbs down

Pearl, Diamond, Primadonna...
:cat:

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg

Minu kassi ristisid lapsed oma multikaseriaali kangelase Ben Ten\'i järgi. Kuna váiksem poiss leidis, et see pole küllalt, lisas ta sinna veel Neutron (kust see veel tuli, ma ei tea! )Nii jäigi Ben Neutron Ten, lühendatult ikka Ben. Aga hellitusnimi on Kurrnäu!, sest ta on väga suur lobiseja ja kasutab seda sona igas voimalikus variatsioonis:)

Aga Nurrunuffil on väga ilus pilt seal üleval, toesti kuninglik!
Peaks siis nimi (vähemalt ametlik) sama auväärne olema!

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Kas Pearl on järsku poisi nimi, Primadonna on kodunimeks nats pikk aga sealt saaks võtta lihtsalt Donna - kuid tutvusringkonnas on ühel juba koer selle nimega.

Thumbs up Thumbs down

Minu kassi nimi on Villem, kutsume teda villuks. yikes
Aga minule meeldiksid nimed:
Ralf
Bert
Bruno
Chico
Fritz
Benny

Lugesin neid postitusi ja nendest valisin! big_smile

Thumbs up Thumbs down

Pearl ehk Pärl (inglise keelest) ja sobib minumeelest ikka tüdrukunimeks:P.
Lihtsalt Donna jah rohkem koeranimi.

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg

Mulle tundub ka Pearl pigem tüdrukunimena. Ja tean ka ühte Donna-nimelist koera tongue

Marakratid Mitsu ja Lexu
http://indrek.kohv.com/Kass

Thumbs up Thumbs down

minu meelest Kata oleks väga hea lühike ja lihtne (ja armas!) nimi, arvestades seda, et preili ametlik nimi niigi juba üsna suursugune on.

oma kassid said mul nimed puhtalt selle järgi, et mulle meeldib loomi vanaaegsete nimedega ristida. kiisudemaale läinud ja täitsa pisikeseks jäänud preili nimi oli Matilda (kuigi loomaarstid kangekaelselt Mathilda kirjutasid) ja nii jätkasin seda traditsiooni ka siis, kui uued preilid sisse kolisid, neist said siis Johanna ja Susanna. Edelaraudtee rongid, muide, kannavad samu nimesid, aga see meenus alles pärast seda, kui nimed ammugi pandud olid. muidugi nad ei reageeri oma nimele karvavõrdki, aga see polnudki mu eesmärk, mis ma noist toakassidest ikka kisan, oleks, et käivad õues ja siis tahan tuppa kutsuda.
nüüd tahaksin endale millalgi võtta isakassi, sest sellised nimed nagu Teodor ja Rudolf ja Vilhelm vedelevad veel täitsa kasutult peas.

aga ise olen mõelnud, et õueloomale ma selliseid nimesid ei paneks. kui meil suvel maal õuekassil pojad olid, siis neist said hoopiski Tõnu ja Jaak ja Valdeko (no see küll jah pole tavaline Eesti nimi) ning Rasmus (kes tegelikult on üldsegi emane ja see fakt oli nimepanekuks ammugi teada, aga nimi lihtsalt sobis kassile).
ja emakass, kes pojad sai, on Hipi. see nimi ka lihtsalt sobib talle.

mu meelest on loomanimega samuti nagu inimese nimega, et sa võid enne lapse sündi igasuguseid variante valmis mõelda, aga õige selgub ikka alles siis, kui laps juba olemas on ja temaga pisut kohanetud ning tundma õpitud. on lihtsalt nii, et nimi, mis ühele läheb, ei lähe teisele kohe üldse mitte.

Thumbs up Thumbs down

Täitsa vahva - võtta kass , et oleks kellelegi ilus nimi panna.
Aga Kata - kõlab nagu \'kõõgikata\' . Kui midagi head välja ei mõtle, siis jääb ta ikkagi meil ka kodus Katalinaks.

Thumbs up Thumbs down

Kataliinat saab ju ilusti "Kati"-na (voi Katy, Caty, Katie, Cathy....) lühendata, et ei oleks liiga matslik nimi...

mjau!

Thumbs up Thumbs down

issand jumal, Kata ei ole matslik! mul on sõbranna Kadri ja pisike sugulane Kadri-Ann ning mõlema hüüdnimeks on Kata, päris õudne kuulda, et inimesed seda matslikuks nimetavad :S

Thumbs up Thumbs down

Juttu pole Kadrist, mis  on väga ilus nimi, ning kui ma tytre oleksin saanud, oleks temast Katrin saanud...

Vastus oli teksti "Köögikatale", mis aristokraatlik väljend nyyd kyll ei ole, mispidi seda ka vaadata.

mjau!

Thumbs up Thumbs down

Oi, oi - see nimeasi läheb vist käest ära. Peaks selle Katalina nime ümber teema vist lukku panema , enne kui keegi veel solvub. Aga tore, et kaasa mõtlesite.

Thumbs up Thumbs down

Alexa, jutt on täpselt sellest, mis kellelgi hüüdnimega Kata assiotseerub. Mul on selleks kaks toredat inimest ja noh, aristokraatia... seda põlgan nagunii smile

Aga eks kiisule hüüdnime peab ikka ka siis valima, kui kass olemas on, arvan ma. Võib-olla läheb nii, et ei peagi valima, vaid nimi tuleb ise, eks paistab.

Thumbs up Thumbs down

Pearl oleks küll kena!

Chessu, Candy big_smile

I disapprove of what you say, but I will defend to the death your right to say it.

|| Poochie ||

Thumbs up Thumbs down

Minu kassil polegi nime, lihtsalt Kass on. (Kõik kolm kassi on meil lihtsalt Kassid olnud).  Reageerib ka sellele. Sugulastel on aga kass nimega Narkar. Sest ta on üleni must ja volask ja magab liikumatult selili, jalad taeva poole alati. Veel on sugulastel kass Mauser (ei tea kust see tuli smile) ja siiam Peemot (Bulgakovist ajendatud).

Thumbs up Thumbs down

Kass on väga hea nimi.
Eriti siis veel , kui ta midagi halvasti teeb , siis saad teda Koeraks kutsuda.

Thumbs up Thumbs down

Esimene kass sai lihtsalt Kiti nimeks, teine ja kolmas ka: vastavalt siis Kiti I, Kiti II ja Kiti III (tema oli tegelikult esimene püsiva eluviisiga kass meil), neljas sai nime vampiiritapja Buffi järgi, oli selline lihtsalt, viies, tema poeg: Frederik ehk Freddy, sest tahtsime ilusat kuningliku kõlaga nime, millel on hea lühivorm, millega kassi kutsuda... Praegune Ernest "Erni" Hemingway  sai ka kuningliku nime mu lemmikkirjaniku järgi... Ja jälle on sellest hea lühivorm olemas, millega teda kutsuda smile Nii lihtne see ongi smile

Thumbs up Thumbs down

Heehh.. minu sõbranna kasside nimed on alko ja narko! :laugh:
Ei, ma ise ei paneks oma kassile sellist nime!

Thumbs up Thumbs down

minu esimese kassi nimi lihtsalt kerkis kuidagi pähe ja enam ära minna ei tahtnud - Ruudi siis ühesõnaga. Ametlikult Rudolf ja sõpradele Ruts. Ja ausalt öeldes tundub talle see nimi täitsa istuvat smile

Teise kiisu nimeks sai aga Krõõt. Ei mulle ega ka mu elukaaslasele istu eriti sellised tüüpilised kassinimed (miisu jmt) ja tahtsime midagi erilist aga samas eestipärast. Ja tegelikult läks täppi küll, sest Krõõt ei ole sugugi mingi peen kiisupreili vaid tavaline enesekindel maatüdruk iseloomult smile

Muide, minu sõbrannal on kass, kelle nimeks Sushi - tuleneb sellest, et sõbranna idamaise toidu ja kultuuri austaja ja tegelikult on ka kass sellise pisut idamaise oleku ning välimusega (mis sest, et tegelikult tänavalt)

kassid on võrratud

Thumbs up Thumbs down