1

Teema: ''Võtija 2006 ''

Kes siis ''Võitjal'' käisid?
Ise olin kohal , vapustav näitus oli.
Cavalieridest sai palju pilte tehtud , kuna olin nende juures abis. Aga pildid lisan varsti.

Armastan oma Miisut !

Thumbs up Thumbs down

Vasta: ''Võtija 2006 ''

Oleks tahtnud väga minna, aga kahjuks olin tööl.
Jään pilte ootama wink

Koer vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Sa oled vist jumal!\"
Kass vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Ma olen vist jumal!\"

Jah , pilte saate .
Lihtsalt see polnud minu digikas ja niipea kui sõbranna need arvutisse paneb siis lisan siiagi . :nana:

Armastan oma Miisut !

Thumbs up Thumbs down

Ma käisin ka koos enda Ameerika Akitaga ja Akitaga saime ka palju rosette. Väga hea näitus oli ! :wink:

Triibu sa jääd alati meie südamesse! Olida nii armas et iga õhtu tulid sa minu voodisse ja tahtsid pai! Igakord kui avas keegi külmkapi olid sa kohe kohal kuna sa lootsid et saad kah midagi ja loomulikult sa said ka midagi head endale kõhtu! KUi avati toidu pakk ja sa olid üleval korrusel tulid sa nii kiiresti alla et ikka olla esimene. JA see oli nii armas. Me ei unusta sind iial . Aga nii vaikne on maja ilma sinuta ja kui õhtul voodisse lähen on kõik kuidagi tühi keegi ei nurru su kõrval Kuna sa olid kassidest see kes oli mu voodis ja Stimpy oli ka aga sina olid põhiliselt ! Armastan ja Igatsen !  Varsti sa sünnid meie ellu kindlasti uuesti nagu suri Jinxsi ja tuli asemele Stimpy täpselt samasugune valge ja jutukas. Sina ka tuled sama moodi tagasi meie juurde! Jään Sind ootama! :syda:

Thumbs up Thumbs down

Ei käinud kahjuks kohal sad

I disapprove of what you say, but I will defend to the death your right to say it.

|| Poochie ||

Thumbs up Thumbs down

Peale pikka pausi jälle tagasi,lihtsalt kiire oli,siia foorumisse ei jõudnud.
Nüüd parandan vea - http://pilt.delfi.ee/user/jessy/
siin on siis jõulushow pildid ka smile
Ise olin jõulushowl ringis komondoriga wink
Vahva ! Ja head klikkamist

Armastan oma Miisut !

Thumbs up Thumbs down