1

Teema: meile tulnud kassiema kolme pojaga

Tere, olen siin foorumis esimest korda ja kahjuks ikka murega. sel ajal kui meie puhkasime ja kodunt ära olime, on meie terrassi alla kolinud kassiema kolme pojaga. omal kassi ei ole ja ei oska nyyd otsustada, mis otsast pihta hakata. alustasime sellest, et yritame nendega sõpradeks saada, praegu nad on pelglikud. anname neile syya ja juua, aga mis edasi? kui ma poegadest ka heal juhul lahti saan, mis kassiemast edasi saab, hakkab mulle siin paar korda aastas peresuurendust tooma? kallid kassisõbrad, andke nõu!

Thumbs up Thumbs down

Vasta: meile tulnud kassiema kolme pojaga

Tee pildid kiisupoegadest digifotokaga, pane internetti üles ja hakka kodusid otsima. Nii ka kassiemmele. Kui suured kassipojad on. Kui kassipojad on juba nii suured, et ise söövad ja toimetavad, siis oleks mõistlik emakass lasta steriliseerida. Kus kandis sa elad? Kui perel raha selleks ei jätku, siis ELS on aitanud kaasa selleiste kasside steriliseerimise toetamisele. Siis ei paljune ta enam tänaval. Steriliseeritud kiisule leiab kaa paremini uue kodu. Tuleks emakass ka vaktsineerida. Pole hullu, kui asja südamega võtad, siis saab ühe kassiperele uue kodu leitud ka. Aitan hea meelega nõuga. Kahjuks Kassiabi hoiukodud on kasse täis.

Thumbs up Thumbs down