1

Teema: Täns on kodutute loomade päev

19-ndal augustil mälestatakse nii USA-s kui ka mitmetes Euroopa riikides kodutuid loomi, kes on hukkunud kodude puudumise tõttu. Sellega püütakse inimeste tähelepanu viia steriliseerimise/kastreerimise vajalikkusele, vältimaks loomade kontrollimatut paljunemist.
MTÜ Kassiabi ongi suures osas oma tähelepanu pööranud kasside õnnetule saatusele varjupaikades. Nii on viimase 2 aasta jooksul päästetud sadu kasse vii vanasta varjukast kui ka uuest loiomade hoiupaigast. Meile on jõukohane anda iga kuu võimalus 20-25 kassile varjupaikadest ellu jääda ja leida endale kodu. Reeglina on varjupaikadesse sattunud tõelised sülekassid, kes on sõbralikud ja truud kaaslased ka uutes kodudes.
Oleme pakkunud võimalusi ka kiisudele teistest varjupaikadest, kus kodu leida kiisudel 0-lähedane. Nii oleme võtnud kiisusid Haapsalu varjupaigast, ka ühele Tartu varjupaigast oleme andnud võimaluse.
Viimati käis Kassiabi Kirna varjupaigas Paides, kus olukord eriti masendav. Tõime sealt ära 6 kassi ja 3 poega. Üritame aidata ka ülejäänuid.
Lähemalt saab lugeda meie kodulehelt:
http://www.kassiabi.ee/index.php?101023325112
MTÜ Kassiabi tegevus baseerub suures osas just annetustel ja meie aktiivsete liikmete ja ühiskondlike abiliste ennastsalgaval tegevusel kiisude hoidmisel, ravitsemisel ja toitmisel. Meil pole palgalisi kohti ning kõik annetused jõuavad kiisudeni.
KOOS SUUDAME ROHKEM!
Kui soovid aidata õnnetute loomade olukorda varjupaikades, siis üke võimalus selleks on pakkuda neile kodu ja võimalus annetada. Tänud kõigile, kes meid aitanud on ja kes seda ka täna teevad.
MTÜ Kassiabi arveldusarve nr 221030561288, Hansapangas märksõna all - varjupaikade kiisudele.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Täns on kodutute loomade päev

Mõtlen kindlasti neile kiisulede, keda olen näinud albumis "Kiisudemaale läinud" !!!

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg

Vasta: Täns on kodutute loomade päev

Olen ise aidanud natuke kasside kurbust leevendada.. varjupaikades.. neid kalistanud ja paitanud. See ajab mind alati nutma, kui näen kasse ja koeri, kes on nii armsad, aga on jäetud tänavale. Need inimesed, kes on loomadele nii teinud, võiks sama tagsi saada. Ma mõtlen selle all seda, et nemad tuleks ka visata tänavale, võtta kogu raha ja töö ära... Ehk saaksid nad siis aru, mis on teinud.? Vaevalt. Ma arvan . Kui käisin esimest korda varjupaigas, nägin lõhestavat vaatepilti. Nii palju on armastust väärseid loomi hüljatud.. kõik nad olid lihtsalt nii nunnud..

Thumbs up +1 Thumbs down