Teema: kassi pesemisest

Kas ja kui tihti te kassi pesete?Kuidas ta talub seda?

cool

Thumbs up Thumbs down

Vasta: kassi pesemisest

kuna kiisu sai toodud laudast,siis oli tal ebameeldiv lõhn küljes,järgmine päev läks pessu,oi ta oli nii nukker ja kohkunud(õnneks käed jäid terveks),värises teine nii kõvasti kuid rätiku sees hakkas juba nurru lööma smile (aga jah,kassipesu pole nii kerge ettevõtmine kui koera oma big_smile)

[img]http://www.xmission.com/~emailbox/animate/a-katt.gif[/img]

Thumbs up Thumbs down

me korjasime hiljuti ühe hulkuva kassi tänavatelt üles. Karv ei läikunud (no mida ma loodan), oli halb katsuda, selline rasvane ja jäik. Nii-siis käisime arsti juures ära, vaktsineerida ei saanud sest tal oli kõrvapõletik, ning kõrvad olid kõik verele kraabitud. Nii-siis pidime teda ravima. Kuna ta oli tõesti räsitud, siis otsustasime ta ära pesta. specicare shampoon sai muretsetud ning pesu võis alata. Loom pidas vapralt vastu, minu toakass oleks mu ära söönud, kui ma talle vett oleksin näidanud. õuekass aga pidas vapralt vastu, aga siiski rohkem teda pesta ei taha(a).

Thumbs up Thumbs down

Üldiselt olen oma 7-aastast kiisut pesnud üldse kokku 2x. Esimene kord siis kui õue punuma pääses ja tagasi tulles nägi välja nagu tahmapall. Teine kord olid süüdi minu põrandale laiali jäetud pastellmaalid, mille peal päikeselaigus püherdati. Teda pesin mõlemad korrad kõige tavalisema seebiga ning ega see talle ei meeldinud. See tähendab et käed olid pärast ikka täitsa punasetriibulised.
Hoiukodu kassi Emma pesin peale varjupaigast toomist ära, kuna ta ilus valgekirju kasukas oli halliks värvunud ja haises varjuka järele. Tema läks veest täiesti shokki, surus ennast minu vastu ja kannatas kõik ilusti ära. Ainult fööni peale näitas hambaid ning surus need mulle seejärel säärde kinni.. :S Shampooniga olen muidu täitsa rahul. Kasutan BioGroomi.

Beware! When least expected, a cat will sneak up and steal your heart.

Thumbs up Thumbs down

Mina pole veel kordagi kassi pesnud ja pole nagu vajadust tekkinud ka. Muidu on toakass, aga suvilasse olen ikka paar korda kaasa võtnud. Siis on ta peale seda küll üsna kare ja must olnud, aga umbes päeva pärast on jälle karv endiselt sile ja läikiv. Ja kammida ta ka eriti ei lase. Aga noh, lühikese karvaga ka, pole nagu eriti miskit kammidagi wink

Dogs have owners, cats have staff.

mina pean oma hamletit  praktiliselt iga päev pesema, kuna ta ise veel end ei pese siis pepu on paha lõhnaga..
igapäev küll ei pese üleni aind peput aga talle ei meeldi see eriti aga peab vastu.pele pesemist hoian teda soojas ja see talle meeldib.:D

Thumbs up Thumbs down

No mina pean ka päris tihti Kissa peput pesema ,sest ta lihtsalt käib vahel nii liivakstis et pärast jääb kaka jala külge kinni tongue .Ega talle see ei meeldi ,aga kannatab ära.Pärast on natuke aega solvunud ,aga kui süüa saab unustab kohe ära big_smile.

Koer vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Sa oled vist jumal!\"
Kass vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Ma olen vist jumal!\"

Algselt postitas: näriline
No mina pean ka päris tihti Kissa peput pesema ,sest ta lihtsalt käib vahel nii liivakstis et pärast jääb kaka jala külge kinni tongue .Ega talle see ei meeldi ,aga kannatab ära.Pärast on natuke aega solvunud ,aga kui süüa saab unustab kohe ära big_smile.

mul täpselt sama moodi:D
aga siis kui tal on see junn tagumiku küljes siis ta hakkab tagumikku niimoodi naljakalt lohistama järgi..:D

Kassiarmastajaid nimetatakse ailurofiilideks.:)

Thumbs up Thumbs down

Mul hakkab ka tagumikku lohistama big_smile.Algul mõtlesime ,et äkki tal on mingid ussid, aga kui nägime siis sai kohe selgeks.Nüüd ta on natuke korralikumaks läinud ja tagumikku pole kaua aega lohistanud.Varem juhtus seda tihedamini ja täitsa naljakas oli vaadata big_smile

ma polegi oma kassi pesnud:D
Sest meil on kodukass ja ta on puhas;)
...

Jänkud ja kiisud. ^^

Mul sama asi, kass ei vaja pesemist.

Dogs have owners, cats have staff.

ma ka ei pea enam hamletit pesema kun apeseb end nüüd ise..

Thumbs up Thumbs down

Minu Kissa on seevastu üsnagi laisk big_smile. Pesemas näeb teda harva. Ja kui näebki, siis peseb ta end lamades. Ta on lihtsalt niivõrd laisk wink. Ega muidu niisama ma ka ei pese, aga kui ikka tagumik must on siis lihtsalt peab.

Mul õue kass , ja vist ikkagi peaks pesema, Sest karva vahel on juba nii palju mulda et jube:s

Ostsime juba ka kassishampooni SELECTA. Mis arvate sellest?
See on  mingi kirbu vastase toimega. Aga ega ei ole teda varem pesnud küll. No ma ei tea, milline ma homme pärast seda välja näen...

Thumbs up Thumbs down

kaks korda olen ma oma 10aastast kassi pesnud .
1 - siis kui me ta tänavalt tõime , oli ikka solvunud ja kohkunud küll .

2 - lihtsalt , oli tulnud maalt ja eriti haises .:P Lasime vanni hästi natuke vett , ja kass läks paanikasse . Aga ära sai pestud , aga solvunud oli ikka .:D

kas ei tundu sulle, et seal taeva tagatoas käib pillerkaar?

Thumbs up Thumbs down

Noh, mel ka pesu möödas... kõik käed loomulikult kriimused ja vannituba megalt märg..:D
Aga noh, nüüd on karv vähemalt ilus ja puhas:)

Thumbs up Thumbs down

Mina ka õnneks enda praegust 5 aastast kallikest pesema ei pea,sest ta ise nii hoolas et peseb ennast isegi peale seda kui keegi on talle pai teinud big_smile (pirtsakas teine).aga ega ma teda peale sünnitust ei olegi eriti õue enam lasknud (umbes 3 kuud),vahepeal on korraks akna all kõndimas käinud aga on kohe tagasi tulnud et pole mustaks saanudki smile. Aga mu esimest kassi(isast) pidi ikka päris tihti pesema sest kord tuli ta nt üleni õlisena koju :S aga tema kartis kohutavalt seda pesu.käed tegi ikka koguaeg katki ja kahekesi pidi pesema et üks hoiab kinni ja teine peseb tongue,aga teda sai tavalise shampooniveega pestud millega endagi juukseid 8-)

Thumbs up Thumbs down

Nu meie peseme aastas nii kaks-kolm korda. suvel rohkem sest ta suudab end siis nii ära määrida. ja mul ju valge kass, siis eriti hästi see tolm ja mustus näha, kui ta suvilas või krundil on ära käinud.
aga peseme ikka ainult kassidele mõeldud shampooniga ja tasakesi, et mitte kiisut shokeerida. panen ta duśśikabiini põrandale ja vaikselt lasen vett ning õrnalt pesen. nii veega üle ei kalla ja kaussi ka ei pane - sest siis läheb ta hüsteeriasse sad . Ega kassidele see eriti ei meeldi aga harjumise asi.
Ja tihedalt ei ole ka soovitav pesta - siis hakkab ka kassi karv kiiremini mustaks minema (rasuseks), sest kass hakkab siis rohkem eritisi (higi) välja ajama. Nii ma olen kuulnud smile

- Kassid on täielikud isiksused, kellel on arvamus iga asja kohta -

Thumbs up Thumbs down

Kui kiisukati titt oli (me saime ta liiga vara enda juurde) siis ta n.ö. tegi püksi:D.Ja siis mu isa pesi teda kraani all. Isa ta enam hästi ei salli. Halvad mälestused ilmselt.

Kassil on iseloomu.

Thumbs up Thumbs down

Mina hoidun ise pesemisest sellepärast, et ma ei saa kasukat korralikult kuivaks.
Mariusele ei meeldi föönitamine ja siis ta rabeleb mul kohe käest ära ja pistab jooksu- tema tahab ise ennast kuivaks lakkuda:nana:
Natuke nadi on teda jõuga kinni ka hoida. Salongis on pesemiseks vähe teised võtted:cool:

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg

Millised need salongi võtted siis on?
Ma peaks muidu ka varsti pesemise ette võtma. Kasvataja ütes, et see teeb vaid head. Kissa alguses ka lausa vihkas föönitamist, aga nüüd vahel ta naudib, kuigi mitte piisavalt kaua, et täitsa kuivaks saaks big_smile

LÜhikesekarvaga kassi olen ma pesnud ja pärast ta saanud ka ilma föönita ruttu kuivaks. Aga pikakarvalist peab vist föönitama`?

St seda, et peaks fööni ostma tongue ?

Thumbs up Thumbs down

Uuri järgi need salongi võtted Berit.
tongue
Pikakarvalist oleks jah soovitav föönitada, nii tema karva kui ka tervise mõttes (saab veel külma muidu)!
Kas Sul on madu kodus?

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg

Jah, on küll. Teda ma ei pese ega föönita tongue

Thumbs up Thumbs down

Mis?
Rachelle, kas Sa räägid minuga või? Kust Sa mu nime tead tongue