1

Teema: FIFe näitus Tallinnas 13-14.08

13-14.08 toimub Tallinnas Kristiine Spordikeskuses FIFe süsteemis näitus, kus siis presenteeritakse ja taotletakse võistlusstaatust 3-le uuele tõule: Neva Maskerade, Peterbald ja Doni sfinx. Tõotab tulla huvitav näitus!

http://www.felixclub.ee/

Kass, kes kõnnib omapead.

Vasta: FIFe näitus Tallinnas 13-14.08

Kas Sa dagi ka oma kiisudega seal näitusel osaled?
Ise plaanin  niisama vaatama minna,sest enda kiisu on veel liiga väike näitusele minekuks smile.

Koer vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Sa oled vist jumal!\"
Kass vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Ma olen vist jumal!\"

jah olin küll smile oma devoniga väljas, kuigi mitte just kassiga hästi esinemas, aga just uute tõugude esinemist vaatamas. tundub et neil läks hästi ja eks järgmisel FIFe assambleel otsustatakse nende edasine tunnustamine. hoiame neile pöialt ja soovime õnne tublidele kasvatajatele ning näituse organisaatoritele tubli töö eest.

ise kahjuks pilte ei teinud, aga vene foorumis on väga head pildid. nii et ilma ei jää silmailust keegi.

http://www.forum.mau.ru/viewtopic.php?t=17902&postdays=0&postorder=asc&start=190

(muideks miskipärast ei lase läbi ikooni linki kuvada)

Kass, kes kõnnib omapead.

Pildid on tõesti väga ilusad ja kui palju big_smile.Loodan ,et need tõud tunnustatakse ,sest mida rohkem kassitõuge seda huvitavam näitus.
Ise vaatasin niisama kiisusid ja pärsia kasside hindamist.Eriti meeldis mulle Heinroospersian klubist noor isane pärsia kass ,kes on täpselt samasugune nagu oli nende eelmine kass Mortti.
Igatahes suured tänud piltide eest! wink

Koer vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Sa oled vist jumal!\"
Kass vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Ma olen vist jumal!\"

näidake pilteee kaaa üritusest, kui sai tehtud smile smile

Thumbs up Thumbs down