1

Teema: kass vs kass

Mul on kodus kaks kassi. Üks on 3,5. aastane isane õuekass. Väga rahuliku iseloomuga ja üle kõige armastab süles olla ja et keegi teda sügaks. Kasvult on ta päris suur.

Teine on 2. aastane emane kiisu. Väike terrorist, nagu me teda kustume. Aegajalt ründab ja sügamine eriti ei meeldi, kuigi vahel on sellised õrnushetked. Isasest vedi üle poole väiksem.

Mõlemad on kastreeritud.

Probleem on selles väikene ründab suurt kohe, kui too tuppa tuleb. Alguses said nad suhteliselt hästi läbi, kuid nüüd on olukord võimatu. Peame väikese teise tuppa kinni panema, kui suur tuppa sööma tuleb. Kuna meil on ka koer toas, siis kasside toidukausid asetsevad laual samas kohas. Arvati, et selles ongi probleem. Me siis eraldasime kausid ära, et kui suur tuppa sööma tuleb, võtame väikese oma ära ja paneme suure oma asmele. Kui ta lahkub, siis võtame suure oma ära ja väikese oma paneme asemele. Olukord aga eriti paranenud pole ja suur peab praktiliselt iga ilmaga (v.a. juhul, kui on väga külm, siis paneme väikese kinni ööseks) aias või kuuris ööbima.

Ehk oskab keegi nõu anda?

Thumbs up Thumbs down