Vasta: Piimaauto Kitty kasulaps Minni otsib kodu :)

Algselt postitas: BatGirl
kiisumemmele küsimus et kus kassipojad asuvad ja mis on nende hinnaks...nad on armsad küll..=):hei:

Kiisupojad asuvad Tallinna kesklinnas ja hinnaks on hea süda ja hoolitsus kuni surm teid lahutab:wink:

Teema alguses peaks olema mu kontakt ka olemas ja link album.ee-sse, kust pilte saab vaadata, seal on ka kindlasti kontaktid olemas:pasun: Vaadake ja uurige, äkki jääb mõni silma. Ja pealegi, neid on veelgi rohkem, aga kõigist pole veel pilte ja kõik ei ole ehk veel nii taltsad, et saaks kerge südamega uude kodusse saata. Aga oleneb kodust ka.

Thumbs up Thumbs down

Käisime täna arsti juures. Karssonil pidid tagumised jalad olema nagu pardil. Kas Tallinna arst ei rääkinud sellest midagi? Meil on ka väike palavik. Läksime tableti kuurile, sest tal pole ikka kõht korras ja ta oksendas täna. Loodame et saab terveks. Aga muidu mängib, sööb ja joob eluvaim on ikka sees.:wink:

Thumbs up Thumbs down

Ei, pardijalgade kohta ei ole mulle küll keegi midagi öelnud:roll: Milles see pardijalgsus väljendub, kas jalad on punased või on lestad varvaste vahel:D Mis jant see temaga siis on, et ei saa seda tervist korda? Mul on praegu Kisakõri tabletikuuril, sest sai ilmselt ka aknal tuult. Magavad seal päikese käes, aga aken on paokil ja tuul oli vahepeal päris külm. Aga teistel ei paista nagu küll midagi viga olevat, kõhud on korras ja keegi pole oksendanud ka. Ussidest saime ka lahti. Täitsa jama selle Karlssoniga:( Loodan, et ikka ruttu paraneb, piinlik juba, et niimoodi tõbise looma teile tõin:puna:

Thumbs up Thumbs down

Karlssonil läheb väga hasti nüüd, lõpuks saime kõhu ka korda. Karlsson märatseb nagu segane jookseb mööda tuba ringi ja siis jookseb peaga vastu ust:D.

Thumbs up Thumbs down

No see on tore uudis, et kõht korras:) Ta on ilmselt otsustanud kutsaga koos elama hakata ja üritab oma toast välja murda:laugh: Kas silm on ka paremaks läinud?

Thumbs up Thumbs down

Peale rohu võtmist kadus meil seen ka ära. See kus silma pole ei aja enam mingit plöga välja ja see teine silm tundub meile et on paremaks läinud:?.  Kas teil kõik need kiisud alles, keegi pole kodu leidnud? Kutsaga ta küll koos elada ei tahaks sest kutsa kõguaeg nuhib tal saba all ja see ajab teda närvi. Ja siis ta virutab käbaga aga kahjuks mööda:D. Kuidas muidu Minni tervis on?

Thumbs up Thumbs down

Minni ja üldse kõik tunduvad praegu täitsa OK olema, ei tea mis see kõht tal ikka aeg-ajalt jukerdab:( Täna paneme veel viimase tilga karikasse ehk Strongholdi turjale ja siis 10 päeva pärast vaktsineerima. Jah, seni on küll kõik alles, pole aega olnudki reklaamitööga tegeleda. Ja lisaks jõudis mingil imekombel minuni vastsündinud kassititt, keda ma nüüd siis iga kahe tunni tagant lutitan ja potitan. Väga tragi tegelane, loodetavasti peab vastu. Käime koos tööl ka, seni pole ülemused veel asjale pihta saanudki;) Panen tema portree ka siia üles, ta on niisiis 7 päevane, must-valge poisslaps musta habemetutiga valge lõua otsas. Nimeks sai Täpi või Täpsik. Otsib kodu oktoobri algusest.

Uni on magus...

Thumbs up Thumbs down

Läbi raskuste lutipudeli poole:D

Thumbs up Thumbs down

Nii vahva tegelane big_smile

Koer vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Sa oled vist jumal!\"
Kass vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Ma olen vist jumal!\"

Jah, oli tubli ja vahva tegelane, aga kahjuks vist sõnusin ära:( Reede öösel see pisitibu kahjuks suri. Päeval käisime arsti juures ülevaatusel, õhtupoole korraks oksendas ja siis hakkas vaikselt kustuma. Öö läbi üritasin teda turgutada, aga ei aidanud mu hea tahtmine ega soojaveepudelid ega miski. Nii kurb oli see laupäevane päev:cry:

Thumbs up Thumbs down

:lein:- appi kui kurb lugu jälle.
Miks pisike siis suri, oli ta liiga väike, et emata ellu jääda?

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg

Jah, arst arvas nii. Kuigi minu meelest enne kliinikus käiku oli ta küll täiesti elujõuline. Võib-olla sai kuskil pisut tuult, aga võib-olla kraadimine ei mõjunud ta pisikesele seedekulglale hästi. Ei tea, mis juhtus. Kohutavalt kahju oli. Juba mitmes kord on nii, et lähen arstile terve loomaga ja tagasi tulen tõbisega:( Kassijumal on minust vist ära pööranud, aga miks ta neid pisikesi karistab, sellest ma ei saa aru...

Thumbs up Thumbs down

Täitsa võimalik, et ta sai tuult.
Teine asi on ju ka see, et nii väike kiisulaps on ka õhus levivatele pisikutele ja viirustele täiesti vastuvõtlik.
Vaevalt, et ta karistab, aga mina usun seda, et kõik asjad lähevad nii nagu peavad minema, ju siis leiti, et tal Kiisudemaal on parem olla kui siin:(.

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg

Nii kahju :cry:

Umbes kuu või pooleteiseselt löövad kiisupojas välja kõik haigused ja hädad, millega ta ise kokku puutunud ja millega tema ema kokku puutunud tiinuse ajal. Arstid ütlevad, et kui emme sööb roiskunud või hallitanud toitu tiinuse ajal või imetamise ajal, siis saavad kahjustatud kassipojal maks ja neerud. Kui enam emapiima ei saa, siis äkitselt need organid üles ütlevadki. Kiisupojake läheb äkitselt päeva ja paariga. Pole nii alati, et tervena läheb kliinikusse ja haigena tagasi. Kuna mul on kahe aasta jooksul olnud nii palju kassipoegi ja vaatamata päris suurele kogemusele on neid surnud 7-8 ringis.
Oli tänavakiisu Piko kellel oli 3 ilusat pojukest. Kasvatas ja toitis neid 2,5 nädalat ja viskas siis pesast välja millegipärast. Minu abiga said pojad ikka emme juurde ja valvatud, kuid kõik kolm surid äkitselt päevase vaheajaga. Ei jõudnud mingeid tundemärke näha või aru saada. Nii lihtsalt juhtub. Kassipooegade elu on väga habras. Sirje sa oled nii tubli ja hoolitsev ning sul on ka vedanud nendega. Minul olid kaotused just sel kevadel. Varem läks ka hästi. Arstid ütlevadki, et sel aastal on palju kummalist kõhuhaigust kassidel palju. Nii, et ära kurvasta. Nii lihtsalt juhtub. Me ei suuda kõiki päästa.

Thumbs up Thumbs down

Murjan läks siis ka eelmisel neljapäeval uude kodusse, kus seltsiks on pisike poiss ja kutsa. Saab õue õunapuude otsa ronima ja puha:) Talle kulub see küll hädasti ära, toas oli ikka hirmus vähe ruumi ja poisil oli jälle hirmus palju energiat. Vahepeal oli kohe paar päeva täitsa naljakalt vaikne. Minni ootab ikka veel oma võimalust:pai: Temast tuleb minikass, ta sööb küll päris tublisti, aga kasvab nii aeglaselt. Nüüd peaksid kõik ussid olema ammu välja aetud ja ta on päris toreda punu endale kasvatanud, aga suuremaks ikka ei lähe. Praegu küsib ta juba ise sülle ja laseb kõvasti nurru. Kisakõri peaks umbes kuu jagu noorem olema, aga nad on küll täitsa ühte mõõtu. Toredad sellid mõlemad. Kisakõri on täiesti superkiisu, ma ei jõua teda ära hellitada:) Uskumatult sõbralik ja armas loomake, teda võib lõputult süles tassida ja paitada ja nurr muudkui jookseb, isegi suure magamise käigus ei lülitata mootorit välja. Minu salalemmik:kal:

Thumbs up Thumbs down

Nii tore, et kisakõrist on sõbralik ja nurruja kass kasvanud :hyp: . Kas keegi teda endale ei soovi?
Ps! Ta vennad-õed ja ema elavad ikka samas kohas. Olen neile vahel süüa ka viinud. Nüüd tulevad juba natuke lähemale, sest nälg on suur, aga ikkagi kardavad väga.

Kuulutuse tähtaeg on nüüd täis saanud. Kas Minni ja Kisakõri otsivad veel kodu või võib teema sulgeda?

Beware! When least expected, a cat will sneak up and steal your heart.

Thumbs up Thumbs down

Minu teada otsivad ikka veel sad

Thumbs up Thumbs down

Jah, Minni ja Kisakõri pole ikka veel kodu leidnud, kuigi mõlemad on igavesti vahvad kiisud:murelik: Minnist tulebki selline minivariant, kolme ja poole kuuselt kaalus ta ainult 1,9 kilo ja jääb kasvu poolest juba Kisakõrile varsti alla. Aga muidu on tragi tibu, kui ikka arvab, et köögikapil on midagi väga head, ronib kribinal mööda püksisäärt üles kah, aga kui nii head ei ole, siis lihtsalt lösutab igaks juhuks jala peal, et maha ei magaks, kui söögikauss liikuma hakkab:P Nii kahju, et nad ikka veel ootama peavad, praegu on nad ju kõige vahvamad, pole enam päris tited, kes põhiliselt söövad ja magavad, ega ka nii suured, et enam mürgeldada ei viitsi. Loodan, et mõni neid ehk varsti märkab:s6ps:

Thumbs up Thumbs down

Panen Minnist ja Kisakõrist väikese värskenduse siia üles. Minnil on selline udupeen siidikasukas seljas, aga Kisakõril on nina ära kratsitud nagu marakratile kohane:) Mõlemad on supersõbralikud loomakesed, armastavad süles olla ja nurr muudkui jookseb...  Miks küll keegi neid ei märka? Mul polegi vist selliseid sülekaid enne olnud. Kisakõri jäi eile sülle nii magusasti magama, kõht püsti ja pea üle põlvede ripakil, et hakkas lausa norskama:D Imearmsad tegelased.

Thumbs up Thumbs down

Kisakõri valvepostil:)

Thumbs up Thumbs down

Oh oleks ometi Minni varem nähtavale ilmunud, ta on just selline kass, millist ma pikka aega otsisin. Nägin kuulutust alles siis, kui olin juba lubanud Mitsu endale võtta.

Marakratid Mitsu ja Lexu
http://indrek.kohv.com/Kass

Thumbs up Thumbs down

Algselt postitas: lillekas
Oh oleks ometi Minni varem nähtavale ilmunud, ta on just selline kass, millist ma pikka aega otsisin. Nägin kuulutust alles siis, kui olin juba lubanud Mitsu endale võtta.

No aga kui Mitsu sai hea kodu, siis pole ju vahet, keegi ikkagi kodu leidis:) Küll Minni ka leiab, ootame veel:s6ps:

Thumbs up Thumbs down

Kisakõri on päris palju kasvanud, aga ikkagi nii armas smile
Loodan väga, et ta leiab endale uue kodu!