Teema: Piimaauto Kitty kasulaps Minni otsib kodu :)

Niisiis, minu tubli piimaauto Kitty kasulapsed on nüüdseks nii tragiks kasvanud, et aeg hakata oma kodu peale mõtlema. Välja pakkuda viis toredat põnni, neli poissi - Tripp, Karlsson, Vigri ja Murjan ning üks plikatirts - Minni. Et siinset ruumi kokku hoida, tegin neile album.ee-sse omad kaustad, seal on ka kirjas nende teadaolev ajalugu ja väike iseloomustus. Aga siia panen grupipildi koos Kittyga:) Murjan hilines õhtusöögile ja sellepärast jäi pildilt välja;). Teda saab vaadata siinsamas jaotuses, kus LittleAngel endale kiisut otsis. Noh ja album.ee-s ka. Vaadake ja valige siis südamelähedane välja  http://www.album.ee/kiisumemm

Nojah, unustasin lisada, et meiega saab lähemalt tutvuda Tallinna kesklinnas ja lisa saab küsida telefonil 51 70272 või meili teel sirje@prokapital.ee

Mis teha, palavus ja kassindus on pea sassi ajanud:roll:

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Piimaauto Kitty kasulaps Minni otsib kodu :)

Panen ikka lapsed siia ka, nad nii toredad kõik:)
Tripp on siis 28. aprilli sündinud poisslaps

TRIPP ON UUES KODUS!

Thumbs up Thumbs down

Karlsson on punane lendkass, kes väidetavalt kukkus alla kellegi katuseräästast. Üks silm oli jõutud peast välja torkida, aga teine on nägija, kuigi vajab veel ravi. Igati tragi kassipoiss, hüüdnimi Elujanu:)

KARLSSON KA UUES KODUS!

Thumbs up Thumbs down

Vigri ja Minni toodi meile 16. mail Delfis ilmunud abipalve peale. Nende emme oli mürgitatud. Sündinud on nad arvatavasti 10. mai paiku. Halli-valgekirju poiss Vigri sai nime olümpiaregati maskoti järgi, sest meenutas titena kangesti hülgepoega:) Minni on must-valge pikakarvaline tüdruk, selline pisike isetadlik beibe:)
Vigri:

JA VIGRI KA UUES KODUS!

Thumbs up Thumbs down

Ja Minni

Thumbs up Thumbs down

Ja siis veel 19. aprillil sündinud Murjan. Sihukese määrdunud kriimu näoga, nagu ikka poisijõnglased:) Tal on tumehallitriibuline pealiskarv, mille alt välgub helehall aluskarv. Väga armas suitsukass:)

MURJAN KA UUES KODUS!:s6ps:

Thumbs up Thumbs down

Karlssonile on tahtja olemas:) Katsume järgmise nädala jooksul oma arstilkäigud ära teha ja siis hakkab Karlsson vagabondiks ja läheb Pärnuga tutvuma. Ja kes ei tea, siis vagabond on rännumees:nana:

Thumbs up Thumbs down

No see on lihtsalt superuudis, et leidus Eestimaalgi pere, kes võtab sellise imearmsa kassipoja, kellega on halvasti ümber käidud ja kes seetõttu silmast ilma jäänud. Pikad paid sellele vandersellile kaasa.

Thumbs up Thumbs down

Issver-sussver, Karlssonist sai täna Karoliina. Selgub, et tegemist haruldasemat sorti punase emase kiisuga:puna: Eks see teadmine, et punased on isased, mängis siis mulle vingerpussi. Loodetavasti see ei kahanda huvi Karlssoliina vastu:D Kuidagi ei  jää  meelde, et meil nüüd uus nimi:pai:

Thumbs up Thumbs down

Nii tore, et preili Karlssonil lopuks ometi hasti laheb smile
Muuseas, pildilt tundub, et allesjaanud silma peaks saama paremaks ravida. Me oleme moned sellised silmad peaaegu korda saanud.

Thumbs up Thumbs down

Tegelikult ongi tal see silm järjest paremaks läinud. Ma panin talle kuu aega Tetracyclini salvi silma, aga siis lõpetasin ära, sest ta sai nagunii juba Synuloxi ja siis veel Lamisili ja mul tekkis kartus, et mürgitan ta kogu selle värgiga lihtsalt ära. Mulle tundub küll, et kõige rohkem on tegemist mehhaanilise vigastusega ja see peaks paranema lihtsalt ajaga. Olga arvas, et võib-olla peab tal täiskasvanuna kolmanda lau ära lõikama, aga mina arvan, et ta kasvab sellest ise välja. Igatahes on ta jube tragi ja vahva sell ja õnneks oli uus pere ka Karoliinale lojaalne:)

Thumbs up Thumbs down

Väike Vigri on ka kellelegi silma jäänud;) Täna õhtul uurime veidike asja ja loodetavasti saab poja varsti endale täitsa oma kodu:) Mul on nii hea meel, et mu Kitty kasulapsed nii populaarsed on. Karlssoni tahtjatest on juba suisa järjekord moodustumas, täna pakuti lausa välismaa kodu välja. Aga kui meie Pärnu pere enda juurde kindlaks jääb, siis saab temast ikka suvepealinna elanik (tahtsin poiss öelda, a tuli meelde, et polegi:D) Pigem siis jäägu majakaks või monumendiks neile Eesti inimestele, kes ka (vigastatud) looma hinnata ja hoida oskavad.

Thumbs up Thumbs down

Nii kahju on lugeda neist kassidest, kes alles kodu otsivad. Ja neid kuulutsi on siin foorumas viimasel ajal ikka väga palju: Kahju, et kõikidel kassidel kodusid pole. Ma ei suuda varjupaiga kasside pilte ka vaadata, sest mul on kohe nii kahju neist.:cry:

Dogs have owners, cats have staff.

Algselt postitas: chry
Nii kahju on lugeda neist kassidest, kes alles kodu otsivad. Ja neid kuulutsi on siin foorumas viimasel ajal ikka väga palju: Kahju, et kõikidel kassidel kodusid pole. Ma ei suuda varjupaiga kasside pilte ka vaadata, sest mul on kohe nii kahju neist.:cry:

Ära kurvasta, vaid mõtle positiivselt: vähemalt mõnedele kiisudele me ju leiame kodud ja kuigi seda on vähe, on seda ikkagi rohkem kui mitte midagi:) Kui igaüks siit Kassifoorumist aitaks kasvõi ühele kiisule kodu leida, oleks neid õnnelikke ju juba peaaegu tuhat, nii et käed külge, seltsimehed;) Muidugi on kurb nende pärast, kes on varjupaigas ja tänavatel ja hukka saavad, aga nutmine neid küll ei aita. Peaks midagi konkreetset tegema. Näiteks Näriline oli täna väga tubli ja kuigi esialgu süda väriseb sees ja ei oska nagu õieti midagi peale hakata selle hulkuriga ja natuke on hirm ka naha vahel, mis sellest kõigest tuleb, siis julge pealehakkamine on ikkagi pool võitu.

Thumbs up Thumbs down

No minu tutvusringkonnas ei taha keegi praegu kassi ja endale hoiule ei saaks ammugi võtta.

Dogs have owners, cats have staff.

Nii. Laupäevast on uutes kodudes Tripp, Karlsson/Karoliina ja Vigri:hyp: Tripi kodust praegu veel palju ei tea, elab Lasnamäel ja õpib vene keelt;) Täiskasvanud lapsed viisid oma emale seltsiks. Vigri pereks on nüüd supervahvad noored. Kui majast välja läks Vigri veel uue "emme" süles, siis enne ärasõitu tahtis ikka "issi" ka lapse korra sülle saada, nii tore oli vaadata, kuidas kiisut ühest sülest teise nunnutatakse:) Ja Karlsson läks siis Pärnusse. Ka väga tore pere. Seal on tal ees juba 3-aastane valge kastreeritud isane kass, kes inimestega eriti ei sõbrusta, ja 11-kuune kutsa, kes vähemalt minuga küll sõbrustas ohjeldamatult, limpsis mind korduvalt üle ja üritas sülle ronida, kuigi diivanil istudes olime ühepikkused:D Ja valge rott Rotu on ka veel. Ja kaks last, sihukesed mürsiku- või kõurikuealised. Pereema on küll tõeline loomainimene, jätkub kõigile südant. Oh, laupäev oli tore päev!

Thumbs up Thumbs down

Supertore! See oli sul üks tõeliselt tore päev smile Tripp ju pisut ka minu kasulaps olnud, talle eriti pikad paid. Ja eks need teisedki ma vist sulle orgunnisin. Igatahes suured tänud neid aitamast. Veelkord super kiisumemm oled.

Thumbs up Thumbs down

Kuna majapidamisse jäi korraga kolm vaba kohta, kolis meile Männikult pärit Kisakõri, umbes 2-kuune kena triibuline kassipoiss. Näriline ja Rachelle püüdsid ta tänavalt kinni ja Näriline kodustas mõne päevaga üsna ära:py: Aga nüüd on ta siis minu leivas. Selline pehmema karvaga, silmad kenasti laineriga välja joonistatud (küll valgega:P) ja kõht ilus täpiline. Väga tragi mürakaru, tahaks kangesti teistega mängida, aga natuke võõrastavad veel üksteist. Sülle tuleb üsna meelsasti, aga energiat on nii palju ja mänguasjad nii huvitavad, et ei saa pikalt ühe koha peal olla. Kui kõht täis söödud, siis natuke aega lesib süles, aga muidu ainult jahiks ja luuraks ja loobiks hiirt ja palli ja kärbest:)

Tema pilte on ka aadressil http://album.ee/kiisumemm

Thumbs up Thumbs down

Näedsa, väikseke saigi omale nii nime- Kisakõri:P.
Ta on tõega vahva tegelinski ja väga rõõmustav on muidugi kuulda uudist, et kiisud aina uutesse kodudesse saavad!
Kuidas Kisakõri huvilistega lood nüüdseks on?

Muidugi kõige õnnelikum:hyp: olen ma just Karlssoni pärast, tore, et leidub nii häid inimesi, kes ei pea paljuks hoolitseda ühe toreda pisikese kiisu eest, kellel üks silmake.

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg

Vara öelda, aga rauad on tules:) Kui läheb, siis augusti algul. Aga ei hakka lootusi liiga kõrgele kruvima. Ta on alles väike, aega otsida veel. Igatahes käitub nagu oleks alati inimesega koos elanud, ei mingit kisa ega peitupugemist. Söögi ajal annab naabrile käpaga, kui tundub, et see liiga uudishimulikult tema kaussi piilub ja nii veider kui see ka pole, MAGAS ÖÖSEL, mitte ei mürgeldanud ringi, nagu enamus õuest toodud loomi teeb:pai:

Thumbs up Thumbs down

Nii kena pilt kiisukesest :ingel:
Ja tore, et ta hästi käitub wink
Loodame, et kiisu saab kodu sinna Pärnu majja.

Koer vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Sa oled vist jumal!\"
Kass vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Ma olen vist jumal!\"

Eile käisin korraks Karlssonil külas ja ta tundis mu isegi ära! Tukkus voodi peal, aga kui ukselt hüüdsin, ajas enda kohe püsti ja kõrvad kikki ja üritas oma haige silmaga kiigata ja tuli sülle ja nurrus mulle tasakesi:) Ta on ikka ütlemata armas loom ja mul on jube hea meel, et ta endale nii toreda pere sai. Hea, et Eestis on selline inimene nagu Karlssoni perenaine olemas. Vähendab pisut mu pessimismi meie kaaskodanike suhtes;)

Thumbs up Thumbs down

:hei: meie oleme pärnust. Karlsson elab väga hästi:wink:

Thumbs up Thumbs down

kiisumemmele küsimus et kus kassipojad asuvad ja mis on nende hinnaks...nad on armsad küll..=):hei:

Thumbs up Thumbs down

Algselt postitas: karlsson
:hei: meie oleme pärnust. Karlsson elab väga hästi:wink:

Oi kui tore, et ennast siia foorumisse kirja panite:)
Tervitused Karlssonile ja kutsule ja teistele pereliikmetele ka ja :pai: kõigile! Andke siis edaspidigi teada, kuidas teil läheb. Murjan ja Minni saadavad ka tervitused Karlssonile:s6ps:

Thumbs up Thumbs down