1

Teema: Mure seoses tutvustuste alateemaga / palun kõigil vähemalt läbi lugeda

Nimelt on üks väike mure, mis südamelt ära rääkida. Tutvustused on muutunud viimaste kuudega rohkem nagu jutustusteks, kus tihtipeale räägitakse niisama igapäevaseid seiklusi oma kassidest ja eluolust, unustades et tegemist on tutvustusega. Tuletan meelde et tutvustuste alafoorum on selleks et uued kasutajad saaksid end vanadele olijatele tutvustada ja edaspidi siis aeg-ajalt (mitte päris iga päev või ülepäeva) endast uute piltide või tähtsamate uudistega märku anda. Kõik mida annaks omavahel ära rääkida jutukas või msnis või mille jaoks saaks luua koguni uue teema mõnda teise alafoorumisse, me tutvustusse tegelikult postitama ei peaks. Jutustamine iseenesest ei ole üldse halb, kuid palume seda teha jututoas. wink

Räägin seda seepärast, et praegu on osadel kasutajatel tutvustus pea 15 lehe peal. Kui nii jätkub siis aasta pärast on tutvustused juba pea 200-lehelised. Moderaatoritel on aga väga raske selliseid teemasid korras hoida või kasvõi niisama jälgida, 10 lehte on ka tavakasutajalegi, kes teemat pole jälginud, lugemiseks natuke liig. Palume selle üle lihtsalt natukene mõelda ja pisut tagasi tõmmata, mis ei tähenda et enam üldse ei tohiks tutvustustesse postitada. Võib küll aga targalt. :s6ps:

Alternatiiviks uute piltide lisamisele tutvustustes on näiteks pildialbum. Iga kasutaja saab omale foorumisse isikliku albumi teha ning pildid sinna laadida. Seal saavad teised kasutajad neid pilte ka kommenteerida. Uusi pilte lisades võite ju tutvustusse lihtsalt vastava postituse teha. smile

Ette tänades,
KF meeskond

Beware! When least expected, a cat will sneak up and steal your heart.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Mure seoses tutvustuste alateemaga / palun kõigil vähemalt läbi lugeda

Hea, et sellest nüüd räägitakse wink
Ma ei jõua neid kõiki postitusi ära lugeda big_smile. Näiteks minu tuvustus, kus on viimane postitus mingi kuu aega tagasi tehtud, on lükkunud edasi juba teisele leheküljele.

Koer vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Sa oled vist jumal!\"
Kass vaatab inimesele otsa ja ütleb:
\"Sa annad mulle toitu ja peavarju! Ma olen vist jumal!\"