Vasta: Lemmik mänguasi?

Minu kass mängib makaroniga. Keedetud makaroniga. Igasugu hiiri ja palle on tal ka aga makaron on ikka kõige ägedam.
Üks piuksuv hiir läheb ka peale, aga mitte nii väga kui makaron. See on ilmselt hea nätske ja saab mõnusasti küüne sisse vajutada ja siis eemale loopida.
Üks totter komme on tal ka. Kui liivakast on koristamata, siis ta võtab sealt... junni ... ja veeretab seda mööda põrandat. Endal hirrmus põnevil nägu ees... Ausaltöeldes ma enne ei uskunud, et kass võiks sellist asja teha, peaks ju nagu puhas loom olema. Aga kui vaiba pealt juba kolmanda junni leidsin ja kassi teolt tabasin, jäin uskuma. Huvitav leks teada, kas kellelgi teisel on sellist kogemust veel?

Thumbs up Thumbs down

Minu kiisu armastab klassikalist lõngakera (ja tekitab loomulikult kõvasti segadust sellega big_smile). Teine asi, mis talle meeldis, oli koera mänguasi, mingisugune piiksuv vorst. Kusjuures koer ise ei tundnud selle vastu üldse huvi.

Thumbs up Thumbs down

Neljakuuse Püha Birma, Missy kassipoja lemmik mänguasi - mänguhiir.
Kaheaastase Norra Metskassi, Haily lemmik mänguasi - kõlisev pallike.
Kaheaastase Norra Metskassi, Nelly lemmik mänguasi - suled pulgakese otsas.

:s6ps:

Minu loomaaed! ( L )

Thumbs up Thumbs down

Minu kassi lemmik mänguasjad on:kumminööri otsas rippuv hiir,väike nööri otsas olev lõngakera,igast nöörid ja paelad,
pastakad ja muidugi ka minu varbad ja sõrmed.

Thumbs up Thumbs down

80 Viimati muutis liisu1 (15.08.2012 22:25:29)

Minu Liisu lemmik on väike roheline karvapall, millega ta jalg- ja käsipalli mängib  smile

Thumbs up Thumbs down