Vasta: Lemmik mänguasi?

Minu kass armastab heegeldatud või kootud asjad:DNendega ta mängib ikka:)Kunagi aastal 2004,2005 või 2006 oli selle kuivtoidu pakiga kaasas mingi hiir mis krabises. Seda ta vihkas talle ei meeldinud need kohe üldse. eelmine aasta tegime emaga vildist asju ja siis riputasime kuuse külge. Nendega ta ikka mängis hullusti. Mõni vildist kujuke jäi siis kassile mängimiseks. Aga need läksid suvel katki. Siis ta mängis minu tädi kootud nuku mütse ja siis täna mõtlesin, et oleks tore teha talle üks heegeldatud asi ja nii ma siis tegingi:)

Thumbs up Thumbs down

Minu Liisule meeldib iigal juhul minu tehtud üks nägu . koguaeg mängib ta sellega , ja ta ei ütleks ära ka igasugustest mängu hiirtest ja kõrisevatest pallikestest tongue

Pärsia kassid on kõige armsamad . Armastan ona halli pärslast Liisut kõige rohkem . (L) ja loomulikult armastan ka oma Shar Pei \'st Koerakest Elsinoret. (L)

Thumbs up Thumbs down

Minu kassi lemmikuks on igasugused asjad mida ma talle viskan. Kõik paberi tükid ja kommipaberid mida ma viskan joostakse suure hooga järele ja siis istutakse peale, et asi minema ei jookseks senikaua kuni perenaine kohale jõuab, et asja uuesti visata. Meie kõikide kasside lemmik on üks valge nööri otsas olev hiir millel on suled taga. Sellega saab siis mööda tube joostud. Nüüd on muidugi hiirel juba suled tagumikust välja kitkutud:roll:.

Thumbs up Thumbs down

Mammule meeldivad pallid, eriti need, mis veeredes vahvat häält või kõrinat teevad. Kuna talle eriti meeldib mängida öösiti, siis tegelikult need häälekad mänguasjad just vaimustust ei tekita. :roll: Igast pulgaotsas ja sulesabadega mänguasjadega ja mänguhiirtega on meil nii, et hea on kui paar päeva mänguasi kodus ja heas korras on, varsti on ikka saba otsast näritud ja mänguasja see nöör või kumm läbi näritud. Selline jõuline mängulõvi meil siis.

Fooliumpaberist pallid on erilised lemmikud. Sätendavad ja teevad põrandal veeredes häält:hyp:

There are no ordinary cats.

Meie Tondi lemmikuteks on laste pliiatsid, mõni jääb ikka tihtilugu peale joonistamist põrandale vedelema. Ja kassil siis lõbu laialt. Ajab pliiatsit taga ja veeretab käppade vahel, teeb naljakaid hüppeid jne. Ja veel meeldivad talle väga üllatusmunad. Need ka teevad veeredes häält ja see on tema arust väga fun. Hästi koomiline on, kui ta oma "saagi" veidi kaugemale veeretab ja siis jääb seda varitsema. Teeb näo, et teda huvitab hoopis miski muu, ise silmanurgast piilub. Ja siis sööstab suure hüppega kallale smile.

Thumbs up Thumbs down

Villem ei mängigi!:cry: Aga vahest harva, siis mingi nööriga, mille otsas on hiireke! tongue

Thumbs up Thumbs down

Mammu lemmik mänguasjad on need õnge moodi kus hiired otsas piiksuvad. Üks selline mänguasi on juba loojakarja läinud ja teine ka peaaegu. Eile ma mängisin Mammuga selle mänguasjaga ja HETKEKS keerasin pea ära ja kui tagasi keerasin oli see kumm seal kahest kohast läbi näritud. :roll: Sõlmisin otsad kokku ja ytlesin talle, et ise tead, pead siis lyhema leluga leppima, sest ma ei jaksa iga nädal uut ritva osta.

Hetkel "tuustik" (no pakendil oli selline sõna smile), selline kuljuse ja sulgedega moodustis pulga otsas...
Varem mängis pallidega...
Kõige rohkem aga meeldib talle luurekat mängida ja vaibaga ja tabureti jalaga mängida... Kui keegi neid liigutab...

Thumbs up Thumbs down

minu Mõmmik armastab ühe suure lõngapuntraga \'\'maadelda\'\' smile

[IMG]http://i104.photobucket.com/albums/m178/vanillaninjanet/kitty_cat_by_Lacrymosa618.gif[/IMG]

Thumbs up Thumbs down

Intšu lemmikud on rippuvad nöörid ja paelad.Ründab üles hüpates esikus nagis olevaid jopesid jms.kus midagi ripneb.Hasartselt ajab taga kõiki ümmargusi veerevaid asju ja kisub paberit tükkideks.:s6ps:

Thumbs up Thumbs down

meie Brunole patsikummidest lemmikumaid asju küll ei ole, :nana:

Thumbs up Thumbs down

Gingerile meeldivad ka igasugu paelad, mis kuskil ripuvad või ripakil. Siis üks kummipaela otsas olev karvapall (meie nimetame seda krõlliks), väiksed riidest pallid ning verdu otsas olev hiir. Nädalavahetusel avastasin uue asja, mis talle kohe väga meeldib - veinipudeli kork. See veereb ju mõnusalt ja eriti selle vaiba peal meedib talle mängida ja mänguliselt käppadega patsutada ning niisama püherdada:) Jätsimegi selle vaiba sinna rõsuukse ette kassi jaoks ja ühtlasi ei too ka nii palju liiva tuppa tongue

Gingeri ja Pacino pildid: http://pilt.delfi.ee/album/16365/

Thumbs up Thumbs down

Jossu lemmik on üks vanaema kootud tibu-kala. Seda ta murrab ja ajab taga. Tibu-kala on selline erekollane ja küllaltki ümmargune ning veereb hästi.
No ja loomulikult paljad jalad ja minu parem käsi..:s6ps:

Thumbs up Thumbs down

Christopheri lemmikmänguasi hakkab vaikselt otsi andma... Originaalis oli see selline ilus sile pall.

Thumbs up Thumbs down

Pontu j Felixi vaieldamatuks lemmikuks on tilisev tiiger, selline nööri otsas mida saab igale poole riputada-ja nii nad siis ripuvadki selle tiigri küljes:)

Ja Pontule meeldvad veel ka paberkott ja juuksed.

A warm little kitten can melt an ice-cold heart.

Thumbs up Thumbs down

Emmal kõlisev pall ja Mikil pole.:P

Kiisud & Kutsud!

Meie Mial on hetkel favoriit täring. Täiesti tavaline. Muidugi ta on veel nii pisike, et suuremate asjadega ta eriti mängida ei tahagi. Aga tegelikult on veel üks kummist pall, selline pehme ja sellele panin ma nööri külge ja vot see meeldib talle ka!

Thumbs up Thumbs down

oi meie Jassu on teglikult mängu hulll tongue ta mängiks kogu aeg ja kõigega.. aga eriti meeldib talle hetkel pulga ja nööri otsas olev piuksuv hiir. samuti on hulll oma mängumaja järgi... kus ta pideval läheb uksest sisse ja aknast välja või vastupidi.. vahepeal ronib veel katusele ka... tavaliselt on tal seda tehes hambus kas punane rebasesaba või siis hüljes.
Saba on tal ka tegelikult üks lemmikutest.. ta võib seda tundide viisi näsida.. nii naljakalt võtab hambusse ja tassib ühest toast teise ja siis jälle tagasi.. mei tubli transporttööline :Pja muidugi tema ronimispost on ka tema meelest jube mõnus.. eirit seda hammustada ja sellest nii peaalaspidi kui ka õiget pidi üles ronida.
Üldiselt ma ütleks et ta on täitsa minusse. kui on palju ilusaid ja huvitavai asju ümber siis suudab korraga tegeleda mitme asjaga aga jha mis seal salat tüdineme ka kiiresti vanadest asjadest ja hakkame uusi ja huvitavamaid otsima

Naerata, see paneb teised huvi tundma millele sa mõtled...

Thumbs up Thumbs down

minu Pätule meeldivad tohutult igasugused peenikesed traadijupikesed ja peenikesed oksakesed ja taime varred jne big_smile ta läheb täiesti hulluks nende peale big_smile

[IMG]http://i91.photobucket.com/albums/k311/Lilyy92/Muu%20Stuff/P2tu/P6090051_2.jpg[/IMG]

Thumbs up Thumbs down

Jessy lemmik on roosa mänguhiireke! smile

Time spent with cats is never wasted! :syda:

Thumbs up Thumbs down

see sulgedega tokk. seda veab hammaste vahel ka nagu koer. igasugused lapse vidinad mis maas vedelevad.

liisu pildid http://pildid.ee/thumbnails.php?album=15394

Thumbs up Thumbs down

ma pole oma kassile spetsiaalseid mänguasju ostnud, vaid neid ise teinud, ning kass on ise leidnud omale asjad, millega mängida. tegin kilest talle ühe sellise tupsu, sama põhimõttega, mis need ümmargused dušinuustikud on. see meeldib talle väga, krabiseb, ajab seda käpaga. üks on selline ka, millele ma panin nööri järgi, siis lohistan seda mööda maad ja tema jookseb järgi. enam pole sellega eriti mänginud sel lihtsal põhjusel, et kass on nii kiire, et saab selle tupsu kohe kätte smile ja loomulikult juuksekummid, siis ühe kustutuskummiga mängib, pinksipallidega, pastakatega, ja eriliselt meeldivad talle jalanõud smile

Thumbs up Thumbs down

Kõige parema meelega ajab minu pärslane taga ikka pärishiiri.:)
Aga kui oleme ostnud poest mänguhiiri, siis teised kassid ikka mängivad nendega, aga pärslane istub ja uriseb, ei lase kedagi ligidale.
Aga kõik meie kassid armastavad peaaegu kõike, mida mängimiseks anda, st. lõngakerasid, palle, lõnga, mänguhiiri jne, aga kõige parema meelega mängivad nad üksteisega.(:

Thumbs up Thumbs down

Ainus asi, millega Breili mängida saab, on üks krõbiseva hiirega õng, sest silmnägemisega on tal nagu on aga seda hiirt ta kuuleb vähemalt.

Seth mängib absoluutselt kõigega, mis kätte saab. Maha tuleb murda hiir õnge otsas, hiir põrandal, lina voodis, enda vari põrandal, ka koera suur nina läks täna hommikul käiku wink