1

Teema: Lemmik mänguasi?

Mis on teie kasside lemmikmänguasjad?Minu kassil pole ükski poest ostetud mänguasi parem kui krabiseva paberiga komm ja välismaalt  reklaamiks antud väikene karvane mänguasi kellel juba silmad peast kistud.;)

This preverb is an outer instrumental - outer because the inflectional.

Thumbs up Thumbs down

Vasta: Lemmik mänguasi?

(Tere!) Kunagi kui miisu pisike oli, ostsime loomapoest talle feikhiiri.. No need läksid väga kiiresti - nii paar päeva ja hiirest oli järgi plastiksisu ja nahk. big_smile  Mingi aeg siis ostsime iga nädal uue hiire kuni mingil hetkel muutus see rahakotile pisut laastavaks. Panin siis oma peakolu tööle ja mässisin ümmarguse kellukese (?) ajalehenutsaku sisse, sidusin nööri külge. Neid ta arrrrmastas metsikult. Ajas taga kuni kätte sai, tegi kukerpalle ja saltosid ja värke ja kui kinni püüdis, viskas selili ja tagakäppadega ja hambukeste koostööl kiskus lelu katki.. Aga nüüd on pätiplikast kasvanud daame ja ega ta enam mängida ei taha, uhkeks läinud teine tongue . Kui mingi värgiga tema nina ees vehkida, siis jälgib küll, paar korda katsub ehk käpaga ka, kuid siis vaatab lolli näoga ja jalutab lihtsalt minema. Tal nüüd targematki teha - näiteks päikeselaigus pikutada ja süüa ja noh teadagi. Hiiri meil enam pole, need pistis kohe alguses nahka..

Beware! When least expected, a cat will sneak up and steal your heart.

Thumbs up Thumbs down

mmm... lemmikuid on tal suht palju.
Erilisemad on talle minu patsikummid, paberkotid, vannikorgi metallkuulikestega nöör, nõudepesu svammid wink

Thumbs up Thumbs down

hmm... mulle tuttaval kassil.. on nt. pixipall, igast krabisevad paberid, siis niisuke võrestik pall kus mingi feikhiir sees.. hmm..siis kumminööri otsas rippuv hiir millel kõhus midagi piixub kui käpaga virutada, vot siuxed asjad smile

Thumbs up Thumbs down

Minu Axu armastas hõbepaberiga pisikesi komme, mida ta mööda tuba laiali loopis ning seda pulka, mille otsas oli suletutt, muudest asjadest ta väga välja ei teinud. Kommidega mängis ta ise, võttis kausist kommi, ronis laua peale, viskas kommi kaarega põrandale ja siis jooksis ise järgi ning siis jälle kommiga laua peale ning uuele ringile.

http://devonrex.onepagefree.com/

Sossu lemmik on üks suur hiir. See on tal nii öelda mängupojane - tassib endaga kaasa, peseb(nii et hiir juba peaaegu kiilas) ja riidleb temaga. wink
Veel meeldivad talle pliiatsid ja joonlauad. Ja muidugi liigutavad varbad teki all. Öösel meeldib talle padja alt käsi otsida.:)

A cat, a rat and us smile

Thumbs up Thumbs down

Frotiu lemmikuks on ka need väikesed, alla 10 krooni maksvad hiirekesed, aga Pärnus neid praegu kahjuks ei müüda. Laost pidavat otsas olema. Igast pallid ei pakkunud enne huvi, nüüd on juba parem selles osas.

Kassid on maailma kõige armsamad loomad!

Thumbs up Thumbs down

hihii...tere rachel! Ma käin sinu jälgedes:P
Minu kassi lemmik mänguasi on see sama eelnimetatud "hiir" kuid need ta kaotab esimese 5 minutiga voodi või tooli alla ära. Ma olen kuulnud mingitest "õngedest" Kas keegi seletaks, mis nad endast kujutavad?

2bOrNoT2b

Thumbs up Thumbs down

minu kassile meeldivad joogikõrred hirmsasti ;P , feikhiired ja õlisevad asjad talle üldse ei sobi :S , veel mängib proua hea meelega nende sulgedega mis pika pulga otsas on, esimestel kordadel ajasid need ta lausa hulluks. Nüüd oleme me neid ostnud, aga hakkavad juba vaikselt ära tüütama yikes ei tea mida põnevat ma järgmiseks välja mõtlema pean :S

Thumbs up Thumbs down

Kõige rohkem meeldib minu kassile ikkagi mingit nöörijuppi taga ajada(mina pean seda nööri käes hoidma nii, et ots ulatab maha ja jooksne edasi)

Inimesed, kes vihkavad kasse on järgmises elus hiired.
Tuhandeid aastaid tagasi kummardati kasse.Kassid pole seda unustanud

Algselt postitas: Liisuks
minu kassile meeldivad joogikõrred hirmsasti ;P

Sõbranna kassile ka meeldisid joogikõrred. Kuni asi lõppes kassi lahtilõikamisega, ummistuse eemaldamisega, tilga all olemisega ja kahe tuhande krooni võrra kõhnema rahakotiga:(

Meil on aga vaieldamatu lemmik värskelt lõigatud ja mõnusasti painduv pajuvits.

Minu kiisu jumaldab põrkavaid palle:)

Kassiarmastajaid nimetatakse ailurofiilideks.:)

Thumbs up Thumbs down

meil on selline jamaikatriibuline kurisevat häält tegev hiir ühe kiisu lemmik. teise kiisu lemmik on esimene kiisu:P

Thumbs up Thumbs down

Mu kassi lemmikud on ka põrkavad pallid ning ka kõrisevad pallid, üks on kellukesega ja see näeb juba nii vana ja niru välja, aga ikka ta mängib sellega kogu aeg smile

Dogs have owners, cats have staff.

Minu kassi lemmik on üks koertenäituselt ostetud pärisnahast hiir ja hinnapommist ostetud karvane võtmehoidja.

All cats are good cats, All owners should strive to be same!
Kodus krantskass Auf!

Ma ostsin ka hiljuti kassile pärisnahast väikse hiire ja olen seda vist ainult korra näinud - siis, kui kätte talle andsin. Kohe kaotas ära selle kuskile ja enam üles ei leia.

Minu kiisul on üks punane suur lõngakera millega ta koguaeg mängib.Kuigi lõngakera on kiisust suurem on see tema lemmik mänguasi.
Kiisu mängib ka valge hiirega mis ripub lambi otsas.Kuigi ta mängib kõikide mänguasjadega mis tal on,aga seda punast lõngakera armastab ta ikka üle kõige.

Kiisud on parimad.
Nad nurruvad ja on nii armsad.

Thumbs up Thumbs down

Tuli veel meelde et kassi jaoks eriti huvitav mänguasi on kudum mille perenaine juhuslikult lauale unustab, pärast on ju nalja kui palju vaadata kuidas perenaine mööda tuba siblib, otsides lõngu ja vardaid.:mad:

This preverb is an outer instrumental - outer because the inflectional.

Thumbs up Thumbs down

Algselt postitas: chry
Ma ostsin ka hiljuti kassile pärisnahast väikse hiire ja olen seda vist ainult korra näinud - siis, kui kätte talle andsin. Kohe kaotas ära selle kuskile ja enam üles ei leia.

mul oli ka umbes nii...:Dma otsin oma kassile kah mingi pärisnahast hiire ja siis ta võtis selle suhu ja jooksis minama..ja kui tahtsid seda talt ära võtta siis hakkas urisema:P

Kassiarmastajaid nimetatakse ailurofiilideks.:)

Thumbs up Thumbs down

Minu kiisu lemmikmänguasi on yx häästi pehme ja karvane hall hiir,kelle sees on kelluke smile
need karvad õnnex ei tule ära sealt.
ja vahel mängib öösel sellega siis ma ärkan kellukese helina peale ylesse ja siis seon hiire saba nööri kylge kinni ja siis sini proovib kätte saada smile
nii armas on kiisuga mängida.

Jänkud ja kiisud. ^^

Minu Patrickule meeldib väga mängida.:P Tal on oma ronimispuu, 4 mänguhiirt, 3 palli ja 2 sulgedest vidinat Need on muidugi kogu aeg kusagile kadunud ja siis ta mängib kõikide muude asjadega, mis kuhugi vedelema on jäänud, näiteks plastikpudeli korgiga või paberiga või tirib lilli. Koos mängime nii, et mina viskan pudelikorki, tema jookseb järgi, võtab korgi hambusse ja toob mulle tagasi nagu koer. Kusjuures kui laual pudelikorki näeb, siis üritab kohe ära napsata. Ma arvan, et talle meeldib  korgiga rohkem mängida kui palliga sellepärast, et korki saab hambusse võtta ja tassida:P
kaks hiirt(jänesenahast) on meil õnge otsas. Laisa inimese viis kassiga mängida:D Nii mugav!!!

Thumbs up Thumbs down

Mu kassil on pehmed pallid, neid saab ka hambusse võtta. Samamoodi, viskan palli, tema toob mulle tagasi.

Ma polegi varem kuulnud, et ka kassid niimoodi palle tagasi toovad.

Ma siin vaatan, et kõik teavad väga täpselt, mitu mänguasja nende kassil on. Mina oma kassi omadest küll miskit ei tea. Ta ise teab veel vähem. Neid on lihtsalt nii palju ja pooled on kadunud ja siis me jälle ostame juurde ja siis ta jälle kaotab ära ja siis me jälle leiame osad üles ja siis ta jälle kaotab ja siis me jälle ostame. Keeruline, ma tean.

Aga tema suurimateks lemmikuteks on hästi kõvasti kokku sõlmitud kilekotid. Sellised pallid. Need krõbisevad mõnustasti ja samas on ka kompaktsed ja kassi sõnul ka kergesti kaasas tassitavad.
Mu kiisu ütles praegu just, et ta soovitab neid teie kassidelegi. Ta ütles veel, et "Neist ei tüdine ka kunagi ära, sest iga koristamisega viskab perenaine jälle mõne ära ning, kui ta poest õunu ostab ja sealt jälle uue kilekoti saab on juba kindel, mis seda kilekotti ees ootab."

Thumbs up Thumbs down

minu halemletile meelivad tema 2 hiir ja üks pall jubedalt..hiiri toob ata mule kätte et talle viskaksin..

Thumbs up Thumbs down

Viimaseks lemmikuks on ühe mänguasja küljest ära tulnud pisike must karvane sabajupp. Sellega ta hirmsasti materdab ja püherdab. Aga kuhugieemale visata pole mõtet, sest kohe tuuakse tagasi. Ilusasti voodisse. Eile leidsime tekkide vahelt niimoodi ühe kommi.

-tibukiisu-

(Kassi päevikust) Päev nr.752 - Mu vangistajad jätkavad mu ärritamist veidrate rippuvate asjakestega. Nad toituvad külluslikult värskest lihast, samal ajal kui mina olen sunnitud sööma kuivatatud krõbinaid. Ainus asi, mis hoiab mind elus, on lootus põgeneda ja õrn rahuldus, mille saan nende parima mööbli rikkumisest... Üritan homme süüa järgmise toalille.

Thumbs up Thumbs down