Teema: natuke nalja ka täna

Bruno jälle tahtis mu jalga just rünnata, votsin siis veepritsi tema hirmutamiseks, aga mida tema teeb pistab nina veepritsi otsa ja lakub vett sealt, eks ma siis lasin juurde talle vett...no ja ta joob sealt...koguaeg pistab oma nina ju suu sinna ja tahab et ma vett lasen juurde ja siis matsutab.Leiab ka ikka joomisvoimalusi.

Kes kasse ei armasta oli eelmises elus hiir.

http://photos.yahoo.com/blomx80

Thumbs up Thumbs down

Vasta: natuke nalja ka täna

Ma olin siis täna oma igapäevasel õuevaatamisel,kui äkki ilmub nurga tagant suur volüümikas kahejalgne pikk kaigas käes.Venitasin oma kaela võimalikult pikaks ja olin valmis urisema.Peagi oli, ütleme siis kojanaine, mu akna all ja asetas vastu maja seina redeli , mis vaevaliselt pidas ta kaalule vastu.Tõmbusin veidi küüru ja hakkasin koera häält tegema, mille peale kojanaine keerutas kaigast käte vahel ja kaika otsast tuli välja minule just mitte kõige võrdsem vastane.Viimases hädas jooksin teise tuppa ja piilusin sealt aknast.Kojanaine oli ohutus kauguses, aga kaigas koos veidra ja ohtliku vastasega rippus mu kindluse välisseinal.Pidasin paremaks päästa oma kolm numbrit suurem kasukas, mis hakkab joostes juba seljas loksuma.Ronisin oma kõige turvalisemase paika voodi all ja luurasin sealt kuni õhtuni oma vastast akna taga.
huvitav , et igal uuel lipupäeval on mul meelest läinud, et lipp ei tule kallale.Ta ainult õrritab sind kuni õhtuni akna taga.
P.S Igaks juhuks sõin kõik oma toidu ära.Mine tea...

Thumbs up Thumbs down

Vasta: natuke nalja ka täna

Aga meie Kiti on ka selline, et tuleb just sinna, kuhu meie teda parajasti ei taha. Küll tiirleb arvuti ees, kui mina siin olen. Küll tuleb mulle sülle, kui ma voodis olen ja lugeda üritan. Ja otse loomulikult tuleb ta raamatu peale. Ja õpikute ja töövihikute peal lamamisest ei saa ka üle ega ümber.

Thumbs up Thumbs down