Vasta: tulevikuplaanid

Kui ka pole mingit vajadust poegi saada, mis siis? Ma arvan, et ma otsustan siiski ise, mis ma teen. Me tahame lihtsalt poegi saada ja ongi kõik. Selliste pikkade kommentaaridega ei muutu mu suhtumine karvavõrdki. Pigem vastupidi.

-tibukiisu-

(Kassi päevikust) Päev nr.752 - Mu vangistajad jätkavad mu ärritamist veidrate rippuvate asjakestega. Nad toituvad külluslikult värskest lihast, samal ajal kui mina olen sunnitud sööma kuivatatud krõbinaid. Ainus asi, mis hoiab mind elus, on lootus põgeneda ja õrn rahuldus, mille saan nende parima mööbli rikkumisest... Üritan homme süüa järgmise toalille.

Thumbs up Thumbs down

Algselt postitas: tibukiisu
Kui ka pole mingit vajadust poegi saada, mis siis? Ma arvan, et ma otsustan siiski ise, mis ma teen. Me tahame lihtsalt poegi saada ja ongi kõik. Selliste pikkade kommentaaridega ei muutu mu suhtumine karvavõrdki. Pigem vastupidi.

Kas kujutad ette, et kirjutad siia oma arvamuse ja kellegi teisel polegi õigust arvamust avaldada? Ega mina sind ümber veenda ei tahagi, kahju oleks lihtsalt kui keegi tuleb ja loeb ainult sinu ignorantset arvamust ning arvab, et nii ongi. Paraku on olemas inimesed, kes oma ninaotsast kaugemale ei näe ja pole valmis erinevaid argumente kaaluma, õnneks on ka neid, kes on arenemisvõimelised. Eks neile arenemis- ja mõtlemisvõimelistele need pikad kirjad mõeldud ongi ning kui vähemalt ükski inimene probleemile natuke laiemalt mõtlema hakkab, on eesmärk täidetud.

Ja kui \'lihtsalt tahate poegi saada ja ongi kõik\', siis saage.  Pole vaja mingeid idiootseid vabandusi lagedale tuua. Samas kui tunned nii suurt väljavabandamise tungi, siis äkki ei olegi kõik nii õige nagu väita üritad.

Thumbs up Thumbs down

Kui sa loed korralikumalt, siis näed, et ma ei too esile mingeid vabandusi, vaid rääkisin, mida mina olen kuulnud. Ma ei öelnud, et see arvamus on ainuõige, kui panid tähele. Ilmselt on see vananenud info, mis teha.
Nii et ma ei ütleks, et sa oma ninaotsast kaugemale näed, kulla metsamoor. Sa oled kinni ühe teema juures ja vaideld vastu, kuidas suudad ning kirud kõik sellised inimesed, kes tahaksid lasta kassil paaritada, maapõhja. Kas viga pole mitte sinus endas? Brazen vähemalt soovitas mõelda, kas ikka lasta poegi tuua, kuid sina leiad, et inimesed pole arenemisvõimelised. smile Lisaks soovitan vaadata, kes alustas teemat. Ning ma lihtsalt samuti avaldasin arvamust, nagu sina praegu nii tuliselt seda teed. smile

-tibukiisu-

(Kassi päevikust) Päev nr.752 - Mu vangistajad jätkavad mu ärritamist veidrate rippuvate asjakestega. Nad toituvad külluslikult värskest lihast, samal ajal kui mina olen sunnitud sööma kuivatatud krõbinaid. Ainus asi, mis hoiab mind elus, on lootus põgeneda ja õrn rahuldus, mille saan nende parima mööbli rikkumisest... Üritan homme süüa järgmise toalille.

Thumbs up Thumbs down

Ja ikkagi tahan lasta kassil poegida, hoolimata sinu arvamusest, et ma kuulun idootsete inimeste hulka. tongue

-tibukiisu-

Thumbs up Thumbs down

...  Brazen vähemalt soovitas mõelda, kas ikka lasta poegi tuua, kuid sina leiad, et inimesed pole arenemisvõimelised. smile...

Järgnev näitab, et ma soovitan mõelda...

Algselt postitas: Metsamoor
...oleks ju tore kui teadlikud kassiomanikud tõesti kaaluksid, kas nende kass ikka peab saama pojad või mitte, jättes seejuures kõrvale müüdid a\'la igal emasel peab olema pesakond.

Siin ütlen, et pean inimesi arenemisvõimeliseks...

Algselt postitas: Metsamoor
...õnneks on ka neid, kes on arenemisvõimelised. Eks neile arenemis- ja mõtlemisvõimelistele need pikad kirjad mõeldud ongi ning kui vähemalt ükski inimene probleemile natuke laiemalt mõtlema hakkab, on eesmärk täidetud.

Aga järgnev näitab sinu ignorantsust ...

Ja ikkagi tahan lasta kassil poegida, hoolimata sinu arvamusest, et ma kuulun idootsete inimeste hulka. tongue

sest sa piltlikult öeldes pigistad silmad kinni ja karjud, et ikka teen pesakonna, ükskõik mis te kõik arvate. Arenemisvõimline inimene kaaluks erinevaid argumente ja leiaks, et vaatamata sellele kõigele soovib oma kassilt pesakonda, kuna tahab näha oma kalli kassi järglasi (või mis iganes muu põhjendus).

Lase aga oma kassil poegida, paljud lasevad. Pole ju sellist mitmekordset kuulutamist väärt sündmus...

PS ma pole kusagil öelnud, et pean sind idiootseks, su põhjendused pesakonna tegemiseks on idiootsed - suur vahe tongue

Thumbs up Thumbs down

Nojah, mis teha. Tahaks lihtsalt poegi. Kass on nii ilus (ilma liialdamata) smile, et arvan, pojad tuleksid ka ilusad. Lisaks tahaks ma need anda Saaremaale, kus kassidel on ikka parem põli kui linnas.
Ok, loeks siis selle teema nüüd lõpetatuks. smile Muidu on meie omavaheline kisamine, mida võib tegelat ka lihtsalt kirja teel teha. tongue

-tibukiisu-

Thumbs up Thumbs down

Nojah, mis teha. Tahaks lihtsalt poegi. Kass on nii ilus (ilma liialdamata) smile, et arvan, pojad tuleksid ka ilusad...

Ilma irooniata, kust sa tead, millised pojad tulevad? Nagu aru saan pole sul tõukass, seega vanemad, vanavanemad jne teadmata. Kunagi sai mu klassiõe süsimust koer 10 lumivalget kutsikat...

Thumbs up Thumbs down

big_smile Nojah, võib muidugi juhtuda. See tuletab mulle üht pildianektdooti meelde. Must emane ja valge isane, majast tulid välja ilusad valged pojad... ja järsku ükstriibuline. Kassiisa oli jahmunud ja pea kohal oli küsimärk - kelle omad? smile
Ilusad tulevad nad sellegipoolest. smile Optimist nagu ma olen. Lootus on, et kui isa on must ja ema must, et siis pojad ka.... Ehkki Tondu ema oli triibuline. Ega ma ausalt öeldes päris hästi ei tea, kuidas kasside geenidega lood on. Kas rohkem isasse, nagu koertel? Või vanavanematesse nagu inimestel? smile

-tibukiisu-

Thumbs up Thumbs down

Kirjavead hakkavad sisse tulema. :puna:

-tibukiisu-

Thumbs up Thumbs down

Algselt postitas: tibukiisu...Kas rohkem isasse, nagu koertel? Või vanavanematesse nagu inimestel? smile

karta on, et selliseid reegeid ei ole olemas, muidu oleks ju aretustöö imelihtne. Küll on olemas nt värvi pärandumise reeglid tõukoertel ja ilmsetl ka tõukassidel.

Paraku krantskassi puhul on see välistatud, kuna iga loom kannab endas ka oma esivanemate geene ja nende avaldumine on puhas juhuseasi.

Kõik väikese loomad on armsad...

Thumbs up Thumbs down

tibukiisule: ka saaremaa pole kodututest kassidest prii. Meil siin endalgi trobikond kasse, kes meile lihtsalt tulnud (mõni on mõne aja pärast ka oma metsikud pojad kohale tassinud). Mõni, tundub vähemalt, on ka sokutatud meile (maja päris tee ääres). Kuressaare tänavad on samuti täis kodutuid kasse. Ja muuseas üks ilusam kui teine. Ainult et enamik neist on nii arad ja metsikud, et kodustada ja uusi kodusid leida neile on raske.
See, et Sinu kass on ilus ja tal tuleks ilmselt ka ilusad pojad, ei ole mingi argument. Kui Sa vaid teaks, kui ilusad kassid on siin tänavatel...üleni hallid..nagu vene sinised, mustad läikiva karvaga iludused, kollased toredad sellid, kolmevärvilised kaunitarid, vahvad triibikud...igale maitsele leiduks keegi...kui ainult oleks kodusid, kes valmis tänavakassi eest hoolitsema.  sad

Thumbs up Thumbs down

Ohjahh.
Tuline arutelu.
Kodutuid kasse on nii palju(nii ilusaid kodukasse kui ka imeilusaid tõukasse), kes viiakse varjupaikadesse, halvimal juhul visatakse lihtsalt tänavale. Mõelge ikka enne tõsiselt järele!
Jääme ikka sõpradeks edasi:P
:kal:

VIC- Very Important Cats
VIP- Very Important Persians

http://www.youtube.com/user/MariusBoy - videod
http://www.pildialbum.org/user/MariusBoy - pildid
http://www.freewebs.com/mariusboy/ - kodulehekülg